• 6 Veld Zaterdag man

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    2 dec.SDC Putten 7 - Hierden 60 - 1
  • Poulestanden 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Zwart Wit '63 4311114
    2Hierden 6311104
    3BAS 33111-14
    4Batavia '90 3303003

    Poulestanden 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1VVOP 699002227
    2Rood-Wit '58 310631921
    3Hierden 610604818
    4NSC Nijkerk 395221217
    5Stroe 48512216
    6Sparta Nijkerk 995131216
    7SDC Putten 99414213
    8SDC Putten 710307-149
    9EFC '58 48224-78
    10csv Apeldoorn 59117-234
    11Batavia '90 58107-133
    12Veensche Boys 57016-101
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bos, Wesley van denTeamspeler
    Foppen, KarsTeamspeler
    Janszen, JoepTeamspeler
    Karssen, E.Teamspeler
    Klomp, MarkTeamspeler
    Thomassen, MichelTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bos, Gert van denOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.