• 7 Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 14:30Lelystad '67 5 - Hierden 7Sportpark Langezand
    12 mei. 14:30DVS'33 Ermelo 9 - Hierden 7Sportpark DVS '33
    15 mei. 19:30Batavia '90 6 - Hierden 7Sportpark "De Doggersbank" -B'via'90
    19 mei. 14:30Hierden 7 - Unicum 7Sportpark Mheenzicht
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.DVS'33 Ermelo 13 - Hierden 71 - 2
    21 apr.Hierden 7 - VVOP 73 - 4
    24 apr.Hierden 7 - Unicum 66 - 2
  • Poulestanden 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1SDC Putten 121612042436
    2VVOG 61510322533
    3Hierden 7169341730
    4DVS'33 Ermelo 11169161028
    5Unicum 7138051224
    6Batavia '90 613616-719
    7DVS'33 Ermelo 1314536-818
    8DVS'33 Ermelo 914608-918
    9VVOP 715429014
    10De Kieviten 3141310-336
    11Lelystad '67 5141211-315

    Poulestanden 7 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Hierden 73300159
    2Nunspeet 82101-23
    3Hulshorst 43102-63
    4DSV '61 52002-70

    Poulestanden 7 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1DETO 7110083
    2DSV '61 8110063
    3EZC '84 2110063
    4SVV '56 4110053
    5Hoevelaken 8110033
    6SVI 10110033
    7Dieze West 2110033
    8VSCO '61 7110033
    9Avereest 3110023
    10Swift '64 4110023
    11Unicum 6110013
    12WZC Wapenveld 4110013
    13DVS'33 Ermelo 9110013
    14OWIOS 7110013
    15HHC Hardenberg 11110013
    16DOS '37 6110003
    17Wapenveld 2110003
    18Hierden 7101001
    19FC Horst 5101001
    20Den Ham 8100100
    21WVF 8100100
    22Berkum 81001-10
    23DVS'33 Ermelo 111001-10
    24Nunspeet 71001-10
    25SDC Putten 121001-10
    26OZC 61001-10
    27HHC Hardenberg 131001-20
    28WHC 71001-20
    29Oene 51001-30
    30Zwart Wit '63 71001-30
    31Hatto Heim 71001-30
    32Nieuwleusen SV 51001-30
    33DES 51001-50
    34IJsselstreek 21001-60
    35De Gazelle 31001-60
    36HHC Hardenberg 141001-80

    Poulestanden 7 (B1500 Mannen beker reserve zaterdag 1/2 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Dieze West 2000000
    2DVS'33 Ermelo 9000000
    3Hierden 7000000
    4WZC Wapenveld 4000000

    Poulestanden 7 (B1480 Mannen beker reserve zaterdag 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Dieze West 2110063
    2SVV '56 4110053
    3Unicum 6110043
    4DETO 7110033
    5Hierden 7110033
    6OWIOS 7110033
    7DVS'33 Ermelo 9110013
    8WZC Wapenveld 4110003
    9VSCO '61 7100100
    10SVI 101001-10
    11DOS '37 61001-30
    12DSV '61 81001-30
    13Swift '64 41001-30
    14Hoevelaken 81001-40
    15HHC Hardenberg 111001-50
    16Avereest 31001-60

    Poulestanden 7 (B1490 Mannen beker reserve zaterdag 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Hierden 7110043
    2Dieze West 2110043
    3DVS'33 Ermelo 9110013
    4WZC Wapenveld 4110003
    5SVV '56 4100100
    6OWIOS 71001-10
    7Unicum 61001-40
    8DETO 71001-40

    Poulestanden 7 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1SVV '56 4110043
    2DVS'33 Ermelo 9110033
    3Hierden 7110013
    4Wapenveld 21001-10
    5EZC '84 21001-30
    6HHC Hardenberg 121001-40
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Ark, Rudy vanTeamspelerDoelverdediger
    Bastiaansen, JeroenTeamspelerMiddenvelder
    Berg, Bas van denTeamspelerAanvaller
    Berg, Jacco van denTeamspelerVerdediger
    Berg, Robin van denTeamspelerMiddenvelder
    Berg, Sander van denTeamspelerMiddenvelder
    Drie, Rick vanTeamspelerVerdediger
    Hoksberg, DamianTeamspelerMiddenvelder
    Jansen, JariTeamspelerMiddenvelder
    Michelsen, JeffreyTeamspelerAanvaller
    Prophitius, Gert-JanTeamspelerVerdediger
    Timmer, RutgerTeamspelerAanvaller
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.