• JO17-3 Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 mrt. 12:30VVOG JO17-4 - Hierden JO17-3Sportpark De Strokel
    10 mrt. 10:15Hierden JO17-3 - Horst FC JO17-3GSportpark Mheenzicht
    17 mrt. 13:00Nunspeet JO17-3 - Hierden JO17-3Sportpark De Wiltsangh
    24 mrt. 10:45Hierden JO17-3 - SDC Putten JO17-3Sportpark Mheenzicht
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden JO17-3 (0235 Onder 17 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1De Veluwse Boys JO17-188006824
    2Zeewolde JO17-58611719
    3Vierhouten'82 JO17-1G55002315
    4Hierden JO17-37403412
    5VVOG JO17-46312-110
    6Nunspeet JO17-3730429
    7Horst FC JO17-3G8305-29
    8Elspeet JO17-2G8305-219
    9DVS'33 Ermelo JO17-47007-440
    10Hulshorst JO17-28008-360

    Poulestanden JO17-3 (B3410 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1SVI JO17-5110063
    2Vilsteren JO17-1110053
    3IJVV JO17-3110043
    4Hoevelaken JO17-4110043
    5HTC JO17-1110033
    6VIOS V. JO17-2110033
    7Batavia '90 JO17-2110023
    8SEH JO17-4110023
    9Wijhe '92 JO17-3110013
    10Go Ahead Kampen JO17-2110013
    11Horst FC JO17-3G000000
    12Gramsbergen JO17-21001-10
    13JVC Dedemsvaart JO17-31001-10
    14Hierden JO17-31001-20
    15ZAC JO17-31001-20
    16Marienberg JO17-1G1001-30
    17SDOL JO17-2G1001-30
    18ASC '62 JO17-31001-40
    19Dos Kampen JO17-41001-40
    20Diepenveen JO17-3G1001-50
    21Hierden JO17-41001-60

    Poulestanden JO17-3 (B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Hierden JO17-3110023
    2Unicum JO17-31001-20

    Poulestanden JO17-3 (0237 Onder 17 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Horst FC JO17-3G110023
    2Unicum JO17-4110023
    3asv Dronten JO17-6000000
    4ESC JO17-3000000
    5Hierden JO17-3000000
    6Lelystad '67 JO17-5000000
    7Nunspeet JO17-3000000
    8Rood-Wit '58 JO17-2000000
    9SDC Putten JO17-3000000
    10VVOG JO17-41001-20
    11Sparta Nijkerk JO17-41001-20
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Brinkhuis, SietseTeamspeler
    Bruijn, GijsTeamspeler
    Foppen, RoelofTeamspeler
    Granneman, DaveTeamspeler
    Kok, WesselTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.