• MO13-1 Veld Zaterdag vrouw

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 apr. 08:30HTC MO13-1 - Hierden MO13-1Sportpark Pelikaan
    12 mei. 09:00Hierden MO13-1 - SVI MO13-1Sportpark Mheenzicht
    19 mei. 09:00SDV Barneveld MO13-1 - Hierden MO13-1Sportpark Norschoten
    26 mei. 10:30Hierden MO13-1 - Berkum MO13-1Sportpark Mheenzicht
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 apr.Hierden MO13-1 - ASC '62 MO13-12 - 4
    21 apr.Heerde MO13-1 - Hierden MO13-10 - 6
  • Poulestanden MO13-1 (244 Meiden Onder 13 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1SDV Barneveld MO13-1108113725
    2Hierden MO13-19423714
    3Sparta Nijkerk MO13-19423-114
    4EFC '58 MO13-18323-111
    5SKV MO13-18215-107
    6Lelystad '67 MO13-18107-323

    Poulestanden MO13-1 (247 Meiden Onder 13 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Sparta Nijkerk MO13-188003024
    2ASC '62 MO13-185301818
    3Berkum MO13-175202317
    4SDV Barneveld MO13-174301215
    5Hierden MO13-164021612
    6EFC '58 MO13-1723259
    7HTC MO13-17214-27
    8SVI MO13-18215-97
    9Hoevelaken MO13-16114-194
    10Heerde MO13-17115-164
    11BAS MO13-16015-181
    12OWIOS MO13-17007-400

    Poulestanden MO13-1 (B5290 Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 13 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Berkum MO13-1110013
    2EFC '58 MO13-1110013
    3Bergentheim MO13-1110003
    4Warnsveldse Boys MO13-1110003
    5Excelsior '31 MO13-1100100
    6OSC MO13-1100100
    7Hierden MO13-11001-10
    8Redichem MO13-11001-10

    Poulestanden MO13-1 (B5210 Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 13 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Sportlust Glanerbrug MO13-11100113
    2Bergentheim MO13-1110063
    3Redichem MO13-1110053
    4Excelsior '31 MO13-1110053
    5UHC MO13-1110053
    6USV MO13-2110053
    7Berkum MO13-1110043
    8BWO MO13-1110043
    9Quick 1888 MO13-1110033
    10EFC '58 MO13-1110033
    11Helios MO13-1110033
    12VDZ MO13-1110033
    13ASV '57 MO13-1110023
    14OSC MO13-1110023
    15ST: HMC MO13-1110023
    16Wilhelminaschool MO13-1110023
    17Hierden MO13-1110013
    18AZSV MO13-1110013
    19Batavia '90 MO13-1110013
    20ATC '65 MO13-1110003
    21ST: Sportclub Deventer/FC RDC MO13-1110003
    22Warnsveldse Boys MO13-1000000
    23Longa '30 MO13-1100100
    24Victoria Boys MO13-1100100
    25ASC '62 MO13-11001-10
    26Dinxperlo MO13-11001-10
    27Olympia'28 MO13-11001-10
    28SVZW MO13-11001-20
    29De Treffers MO13-11001-20
    30SDC '12 MO13-11001-20
    31USV MO13-11001-20
    32SVHA MO13-11001-30
    33Elistha MO13-11001-30
    34SDV Barneveld MO13-21001-30
    35SJO Oeken/Brummen MO13-11001-30
    36Achilles '12 MO13-11001-40
    37SVI MO13-11001-40
    38DVOL MO13-11001-50
    39RKHVV MO13-11001-50
    40Voorwaarts V. MO13-11001-50
    41SVO VVZ MO13-11001-50
    42Luctor Et Emergo MO13-11001-60
    43Bon Boys MO13-11001-110

    Poulestanden MO13-1 (B5220 Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 13 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Warnsveldse Boys MO13-1110063
    2ATC '65 MO13-1110063
    3Berkum MO13-1110053
    4Excelsior '31 MO13-1110043
    5VDZ MO13-1110013
    6Bergentheim MO13-1110013
    7Sportlust Glanerbrug MO13-1110013
    8OSC MO13-1110003
    9EFC '58 MO13-1110003
    10Batavia '90 MO13-1000000
    11Hierden MO13-1000000
    12Redichem MO13-1000000
    13UHC MO13-1000000
    14ST: Sportclub Deventer/FC RDC MO13-1100100
    15Helios MO13-1100100
    16AZSV MO13-11001-10
    17USV MO13-21001-10
    18Wilhelminaschool MO13-11001-10
    19ASV '57 MO13-11001-40
    20ST: HMC MO13-11001-50
    21Quick 1888 MO13-11001-60
    22BWO MO13-11001-60

    Poulestanden MO13-1 (B5200 Zwaluwen jeugdbeker Meiden Onder 13 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Hierden MO13-12200136
    2HTC MO13-1210173
    3FC Horst MO13-12002-200
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Berg, Melanie van denTeamspelerVerdediger
    Broek, Imre van denTeamspelerVerdediger
    Haklander, AliekeTeamspelerMiddenvelder
    Schäffers, CelineTeamspelerAanvaller
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Schäffers, ErikTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Schäffers, ErikOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.