• Hoofdsponsors

     

    Epe Vastgoed

     

    Fira

     

    Berg vd Sloopwerken

     

    Eszet Electro Harderwijk BV

    GOUDsponsors

     

    Hotel de Tippe

     

    Hulpmiddelen Adviescentrum Noordwest Veluwe

    ZILVERsponsors

     

    Tomassen Decoratie & Reclame

    BRONSsponsors

     

    HarderwijkseZaken.nl

     

    Maximaal Advies

    Co-sponsors

     

    Wim Jaquet Sports

     

    AB Dienstverlening

    Kledingsponsors

    Wim Jaquet Sports

    Scorebordsponsors

     

    Catering van den Berg

    Businessclubsponsors

    Berends & Slump
    Carrosseriefabriek Harderwijk BV
    Covebo Uitzendbureau
    Dorhout Mees
    F&F Verpakkingen
    Hando Holding
    Herman van Ark Dienstverlening
    Hotel de Tippe
    Hulpmiddelen Adviescentrum Noordwest Veluwe
    Jan Olofsen
    JMA  Management & Advies B.V.
    Koos Alberts Verzekeringen
    Martin Boonen
    MK Hoveniers
    Overhoff Telecommunicatie B.V.
    Sita recycling services
    Slagerij W.van den Berg V.O.F.
    Smit Reizen
    Synerlogic
    Taxi Hamtax
    Tomassen Decoratie & Reclame
    TSC Investor
    Van Beekum Specerijen
    Veluwe Drilling

    Bordsponsors

    AIC Groothandel B.V.
    J.C. van den Berg
    Kuras B.V.
    Pieper Bouwmaterialenhandel BV
    Sander van den Berg timmerwerken
    Sight Landscaping
    Tomassen Duck-To B.V.
    Van Panhuis Bouw
    Hakron
    Het Talent
    JAM
    Lentink de Jonge
    Wouters Textielhandel BV
    Van den Berg Glas
    Bernhard Timmer Bouwadvies
    Hans & Griet Horeca B.V.
    Master-Fix
    Paling- en Zalmfileerderij J. Foppen Jzn.
    Petersen, Evert Afbouwbedrijf
    Schildersbedrijf Jongman
    Sita recycling services
    Teunissen Schildersbedrijf-Glashandel
    Koos Alberts Verzekeringen
    Tuin totaal Harderwijk
    Sita recycling services
    De With Pallets B.V.
    F&F Verpakkingen
    Jans Gebr. VOF
    Kevin Hop Dakbedekkingen en Zonnepanelen
    Klaassen Bedrijfskleding BV
    Kluizennet
    Pallet- en Timmerfabriek E ten Hove BV
    Scheer en foppen installatietechniek
    Stichting RiLaX
    Amstel
    Heineken
    Eszet Electro Harderwijk BV
    Vv Hierden
    Renion Bouw
    Broekhuis Volvo
    Kaashandel Peters
    Assurantien G van Lunteren
    Taxi Hamtax

    Stoelsponsors

    A van Nijhuis
    B. Hendriks
    B. Kleermaker
    Berg vd Sloopwerken
    Bronkhorst Wonen
    D. van de Brink
    E. Jacobs
    Epe Vastgoed
    G. Boonen
    G. Franken
    H. Timmer
    Herman van Ark Dienstverlening
    J Boonen
    J. Boonen
    J. Franken
    J. Havik
    J. Hop
    Klaassen, G
    Martin Boonen
    Mulder Bouwmanagement
    Nostrofood
    R. Kleermaker
    Schildersbedrijf van Tol
    Van Beekum Specerijen
    Veluwe Drilling

     

    CLUB van 100

    Ark, Beert van
    Ark, Bert van
    Beelen, A.
    Beelen, P
    Berg, G. vd
    Berkhof, J.
    Besten, Henk den
    Besten, Roelof den
    Besten, W. den
    Bielsma, H
    Bijsteren, Gert van
    Bodegom, Jan van
    Boonen, G.
    Boonen, H.
    Boonen, Martin
    Brandsen, Aalt
    Brandsen, Peter
    Brink, G vd
    Brink, G. v.d.
    Bronkhorst, Gert_jan
    Dooijeweerd, Gerrit
    Dooijeweerd, Henk
    Dooijeweerd, M
    Engelgeer, Wally
    Epe, Peter
    Franken, Gerrit
    Franken, Jacob
    Gerards, P.M.
    Geurtsen, Gerrit
    Havik, Jacob
    Hendriks, Bollo
    Hop, Alfred
    Hop, H.
    Hop, Jacob
    Huisman, Joop
    Jacobs, Evert
    Kamp, Marco van de
    Kevelam, Jan
    Klaassen-Schafthuizen, Gerda
    Klaassen, Cees
    Klaassen, Johan
    Kleermaker, Beert
    Kleermaker, Reind
    Kok, Peter
    Loo, Willem van
    Maatjes, Koop
    Michelsen, Bennie
    Nijhuis, Sander van
    Panhuis, Klaas van
    Panhuis, Maarten van
    Petersen, Evert
    Plateringen, W.G.G. van
    Poppe, R. v.d.
    Poppe, Wouter v.d
    Prophitius, Berend
    Prophitius, Gerrit
    Prophitius, Henk
    Prophitius, Reind
    Schaftenaar, R
    Schuurmans, Theo
    Timmer, Berry
    Timmer, G.
    Timmer, Henk
    Timmer, Henk
    Timmer, W.
    Vreeker, J.J.
    Vrijhof, Nuy
    Waaijenberg, Jaap
    Wal, Piet van der
    Weijer, Henk van de
    Weijer, Henk van de

    Ondersteunend lid

    Ahrens, Remko
    Beekhuizen, Henk van
    Beelen, Aalt
    Beelen, Gerrit
    Beelen, Jaap
    Berg, Dennis van de
    Berg, Jan van den
    Berg, Teus van den
    Boonen, G.
    Boonen, Jaap
    Boonen, Jaap
    Bos, Anouk van de
    Bosch, Geurt
    Brandsen, Gerlinda
    Brink, Bert van den
    Bronkhorst, Anita
    Bronkhorst, Wijnand
    Brouwer, J.
    Bruin, Cor
    Bruin, Gerrit de
    Bruin, J.
    Dirksen, Erik
    Egdom, J. van
    Foppen, Leendert
    Groot, A de
    Haklander, Henry
    Haklander, Wouter
    Hamstra, W.
    Hofman, Gert
    Hoksberg, J
    Hop, Beert
    Hop, R
    Jansen, Cees
    Jansen, J.
    Jansen, Johnny
    Jansen, Peter
    Jansen, René
    Janssens, Ivo
    Kevelam, J.
    Klaassen, Gerrit
    Kok, Irene
    Krommenhoek, Koos
    Lokhorst, B.
    Mulder, Jaap
    Nagel, Marcel van den
    Nijenhuis, Eddie
    Nijhuis, Aart van
    Petersen, Gerard
    Poel, Bert
    Poolen, Luuk
    Poolen, R.
    Prophitius, Gerrit
    Ruiter-Haklander, Alice
    Schoonhoven, Bert
    Schoonhoven, G.
    Slot, Jacco van 't
    Timmer, Gerrit
    Timmer, W.
    Twist, Huibert van
    Vierhout, Aart
    Vrijhof, Martijn
    Wouters, G
    Wynia, A.
    Haklander, Miranda
    Kevelam, Willem