• 1 Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 sep. 15:00Hierden 1 - DZC '68Sportpark Mheenzicht
    6 okt. 14:30asv Dronten 1 - Hierden 1Sportpark Burg. Dekker
    13 okt. 15:00Hierden 1 - Go Ahead Kampen 1Sportpark Mheenzicht
    20 okt. 15:00Bennekom 1 - Hierden 1Sportpark De Eikelhof
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 sep.Hierden 1 - West Frisia 14 - 0
    22 sep.NSC Nijkerk 1 - Hierden 12 - 1
  • Poulestanden Hierden 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Hierden 1320116
    2Waterwijk asc 1312045
    3Unicum 1311114
    4West Frisia 13012-61

    Poulestanden Hierden 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1asv Dronten 1000000
    2Be Quick '28 1000000
    3Berkum000000
    4Broekland 1000000
    5Colmschate '33 1000000
    6CSV'28 1000000
    7Dalfsen 1000000
    8Dedemsvaart 1000000
    9Den Ham 1000000
    10DETO000000
    11Dieze West 1000000
    12DOS '37 1000000
    13DSV '61 1000000
    14EMMS 1000000
    15Enter 1000000
    16Epe 1000000
    17Excelsior'31000000
    18Go Ahead Kampen 1000000
    19Go Ahead Kampen 2000000
    20Hardenberg '85 1000000
    21Hattem 1000000
    22Heino 1000000
    23Helios 1000000
    24v.v. Hellendoorn 1000000
    25HHC Hardenberg 2000000
    26Hierden 1000000
    27Hulzense Boys 1000000
    28IJVV 1000000
    29KHC 1000000
    30NSC Nijkerk 1000000
    31Nunspeet 1000000
    32Oene 1000000
    33OZC 1000000
    34Rohda Raalte 1000000
    35SCD '83 1000000
    36SDC Putten000000
    37Sparta Nijkerk000000
    38SVI 1000000
    39SVVN 1000000
    40SVZW000000
    41Swift '64 1000000
    42SP Teuge 1000000
    43De Tukkers 1000000
    44USV 1000000
    45Vroomshoopse Boys 1000000
    46VVOG 2000000
    471000000
    48Wijhe '92 1000000
    49WVF 1000000
    50ZAC 1000000
    51De Zweef 1000000
    52SV Zwolle 1000000

    Poulestanden Hierden 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Bennekom 1110043
    2Merino's de 1110033
    3SDV Barneveld 1110033
    4Scherpenzeel 1110023
    5NSC Nijkerk 1110013
    6KHC 1110013
    7DOS '37 1101001
    8Go Ahead Kampen 1101001
    9Hierden 11001-10
    10DTS '35 Ede 11001-10
    11asv Dronten 11001-20
    12DZC '681001-30
    13Enter Vooruit 11001-30
    14Nunspeet 11001-40
  • Periodestand

    PositieTeamGWGLVLDoelsaldoPT
    1DETO7011221
    2Flevo Boys6201920
    3SVZW611919
    4Nunspeet 1422414
    5KHC 1413213
    6Hierden 1242010
    7WHC314-210
    8SDV Barneveld 1314-210
    9DOS '37 1314-710
    10asv Dronten 123339
    11Go Ahead Kampen 1206-46
    12DZC '68206-76
    13Vroomshoopse Boys 1125-95
    14FC Zutphen 1044-184
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Beelen, WilliamTeamspelerMiddenvelder
    Boersma, RickTeamspeler
    Boonen, GertTeamspelerMiddenvelder
    Brockhoff, TimTeamspeler
    Brouwer, LaurensTeamspeler
    Denzel, DominiqueTeamspelerVerdediger
    Doornhof, NielsTeamspelerDoelverdediger
    Grootkarzijn, NickTeamspeler
    Klompenburg, John vanTeamspeler
    Mijnheer, EdmundTeamspelerVerdediger
    Mulder, EwoutTeamspelerMiddenvelder
    Olofsen, YannickTeamspeler
    Ozinga, KevinTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafMateriaalman
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    Brem, ErwinTechnische stafTrainer/coach
    Prophitius, BerendTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Prophitius, GerritOverige stafTeammanager
    Raat, Bas deTechnische stafAss.-trainer/coach
    Versteeg, M.Technische stafKeeperstrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer