• 4 Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 13:00Batavia '90 3 - Hierden 4Sportpark De Doggersbank
    9 feb. 12:30SDC Putten 9 - Hierden 4Sportpark Putter Eng
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Hierden 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Nunspeet 51110013330
    2Sparta Nijkerk 8118121225
    3Zeewolde 6117041621
    4SDC Putten 9116231920
    5Hulshorst 310613919
    6Hierden 410613819
    7Batavia '90 310604918
    8asv Dronten 511506-715
    9DVS'33 Ermelo 911227-58
    10VVOP 610136-46
    11VVOG 610028-172
    12Lelystad '67 3100010-730
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bos, Wesley van denTeamspeler
    Emaus, Pieter vanTeamspeler
    Foppen, KarsTeamspeler
    Janszen, JoepTeamspeler
    Klomp, MarkTeamspeler
    Kort, StefanTeamspeler
    Moes, NickTeamspeler
    Nagelhout, HenricoTeamspeler
    Nijenhuis, GerbenTeamspeler
    Nijenhuis, TimTeamspeler
    Schouten, LarsTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bos, Gert van denOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.