• 4 Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 sep. 15:00VVOP 6 - Hierden 4Sportpark De Roeleneng
    6 okt. 12:15Hierden 4 - asv Dronten 5Sportpark Mheenzicht
    13 okt. 12:30Sparta Nijkerk 8 - Hierden 4Sportpark De Ebbenhorst
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    22 sep.Hierden 4 - SDC Putten 93 - 3
  • Poulestanden Hierden 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Zeewolde 61100103
    2Batavia '90 3110043
    3Hulshorst 3110023
    4asv Dronten 5110013
    5Nunspeet 5110013
    6Hierden 4101001
    7SDC Putten 9101001
    8VVOG 61001-10
    9VVOP 61001-10
    10Sparta Nijkerk 81001-20
    11DVS'33 Ermelo 91001-40
    12Lelystad '67 31001-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bos, Wesley van denTeamspeler
    Emaus, Pieter vanTeamspeler
    Foppen, KarsTeamspeler
    Janszen, JoepTeamspeler
    Klomp, MarkTeamspeler
    Moes, NickTeamspeler
    Nijenhuis, GerbenTeamspeler
    Nijenhuis, TimTeamspeler
    Schouten, LarsTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bos, Gert van denOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.