• 6 Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 14:30DVS'33 Ermelo 13 - Hierden 6Sportpark DVS '33
    1 jun. 14:30De Veluwse Boys 3 - Hierden 6Sportpark De Westeneng
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.DVS'33 Ermelo 14 - Hierden 61 - 1
    18 mei.Hierden 6 - Stroe 71 - 4
  • Poulestanden Hierden 6 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1VVOG 72118126255
    2Stroe 72117226353
    3Elspeet 52114161843
    4DVS'33 Ermelo 142113172940
    5Prins Bernhard 3201037533
    6FC Horst 4216312-2321
    7Hierden 6205510-1020
    8DVS'33 Ermelo 13205411-2819
    9Hulshorst 4215412-4019
    10De Veluwse Boys 3204511-1417
    11csv Apeldoorn 7214512-2717
    12SDC Putten 13215214-3517

    Poulestanden Hierden 6 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Hierden 6330079
    2Nunspeet 7320156
    3DVS'33 Ermelo 123102-83
    4DSV '61 63003-40

    Poulestanden Hierden 6 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Sportclub Rijssen 3110073
    2Hoevelaken 7110043
    3Nieuwleusen SV 6110043
    4Unicum 7110033
    5Berkum 8110033
    6Oene 4110033
    7SDC Putten 12110033
    8DES 7110023
    9ESC 7110023
    10Gramsbergen 7110023
    11OZC 7110023
    12Excelsior '31 12110013
    13Den Ham 8110013
    14Excelsior '31 11110013
    15Lemele 2110013
    16Unicum 6110013
    17Holten 21001-10
    18SVZW 91001-10
    19Avereest 31001-10
    20DVS'33 Ermelo 101001-10
    21Enter Vooruit 71001-10
    22SVI 81001-20
    23HHC Hardenberg 111001-20
    24Kampen 31001-20
    25WVF 91001-20
    26Rood-Wit '58 51001-30
    27WZC Wapenveld 41001-30
    28't Harde 51001-30
    29WVF 81001-30
    30HHC Hardenberg 121001-40
    31Hierden 61001-40
    32Excelsior '31 171001-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ark, Rudy vanTeamspeler
    Bastiaansen, JeroenTeamspeler
    Berg, Bas van denTeamspeler
    Berg, Jacco van denTeamspeler
    Berg, Robin van denTeamspeler
    Berg, Sander van denTeamspeler
    Bos, HendriTeamspeler
    Drie, Rick vanTeamspeler
    Hartman, ErikTeamspeler
    Hoksberg, DamianTeamspeler
    Jansen, JariTeamspeler
    Michelsen, JeffreyTeamspeler
    Schuurmans, SwenTeamspeler
    Timmer, RutgerTeamspeler
    Verbeek, JeroenTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.