• Hierden 3 Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 14:30Hierden 3 - Stroe 3Sportpark Mheenzicht
    16 mrt. 12:30SDV Barneveld 6 - Hierden 3Sportpark Norschoten
    23 mrt. 14:30Hierden 3 - SDC Putten 4Sportpark Mheenzicht
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 feb.Hulshorst 2 - Hierden 31 - 2
    23 feb.Hierden 3 - EFC '58 24 - 2
  • Poulestanden Hierden 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Unicum 3129031527
    2Hierden 3129031327
    3SDV Barneveld 6127231423
    4Batavia '90 212723223
    5SDC Putten 411623620
    6Zeewolde 3126151119
    7VVOG 312525214
    8Hulshorst 212408-712
    9Veensche Boys 312318-1410
    10Stroe 312228-138
    11EFC '58 2132011-296

    Poulestanden Hierden 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Zwart Wit '63 23300149
    2Zeewolde 2311114
    3BAS 23102-63
    4Hierden 33012-91
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Berg, Gerrit van denTeamspeler
    Berg, Gerwin van denTeamspeler
    Berg, Wouter van denTeamspelerDoelverdediger
    Boonen, JesperTeamspeler
    Boonen, SanderTeamspeler
    Cusumano, VincenzoTeamspeler
    Haan, Jelle deTeamspeler
    Hop, AndrieTeamspeler
    Hop, DennisTeamspeler
    Hop, ErikTeamspeler
    Hop, ReneTeamspeler
    Meijvogel, JonathanTeamspeler
    Nijhuis, Ariƫn vanTeamspeler
    Vente, Erik deTeamspeler
    Vente, Marco deTeamspeler
    Versteeg, M.TeamspelerDoelverdediger
    Voois, FrankTeamspeler
    Vries, Alexander deTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Hop, DennisOverige stafTeammanager
    Houten, Pieter vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Nagel, Marcel van denOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.