• JO11-3 Veld Zaterdag man

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 10:30Hierden JO11-3 - 't Harde JO11-3Sportpark Mheenzicht
    1 jun. 10:30Hierden JO11-3 - Elspeet JO11-2Sportpark Mheenzicht
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.asv Dronten JO11-5 - Hierden JO11-32 - 4
    18 mei.Swift '64 JO11-2 - Hierden JO11-33 - 6
  • Poulestanden Hierden JO11-3 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Batavia '90 JO11-299007527
    2asv Dronten JO11-4G109016927
    3BAS JO11-2G10712922
    4Unicum JO11-496031418
    5Dos Kampen JO11-3105232517
    6Swift '64 JO11-210505-515
    7Lelystad '67 JO11-59315-910
    8VSCO '61 JO11-210217-327
    9ESC JO11-310208-366
    10Reaal Dronten JO11-19117-244
    11Hierden JO11-310109-863

    Poulestanden Hierden JO11-3 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1SDC Putten JO11-43210157
    2Hierden JO11-3321067
    3Zwart Wit '63 JO11-3G3102-13
    4DVS'33 Ermelo JO11-2M3003-200

    Poulestanden Hierden JO11-3 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ESC JO11-5109013027
    2Swift '64 JO11-2108115625
    3't Harde JO11-3107032521
    4asv Dronten JO11-5106222420
    5Batavia '90 JO11-3106131919
    6Zeewolde JO11-810424314
    7Hierden JO11-39405-1612
    8Nunspeet JO11-493151110
    9Lelystad '67 JO11-69315110
    10Batavia '90 JO11-510208-736
    11Zeewolde JO11-910118-354
    12Elspeet JO11-29018-451
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Brinkhuis, JelleTeamspeler
    Hop, TygoTeamspeler
    Poppe, Ruben van deTeamspeler
    Wels, JesseTeamspeler
    Wongsokario, JayTeamspeler
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Wels-Timmer, JacquelineOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.