Menu 

Nieuws » Trainen op veld 1 en 2 de komende weken

02-06-2017 | Bestuur

Trainen op veld 1 en 2 de komende weken

Het bestuur heeft een besluit genomen om teams van v.v. Hierden de mogelijkheid te geven de komende weken een onderling wedstrijdje te spelen of met elkaar te gaan trainen, maar dit uitsluitend op veld 1 en veld 2. 

De accommodatie zelf blijft gesloten. Toegang wordt verleend via het grote hek naast de accommodatie en is alleen mogelijk wanneer tijdig contact hierover opgenomen is met Leendert Foppen. Hij coördineert het geheel en zorgt er dan voor dat het hek geopend en daarna weer gesloten wordt.

Voor materialen moeten de teams zelf zorgdragen er wordt geen toegang gegeven tot materiaalhokken (het gebouw).

 

Als bestuur willen we benadrukken dat een ieder zijn rommel op ruimt en de accomodatie weer netjes achterlaat. Dit geldt ook voor het vernielen van zaken. Gebeurt dit niet dan is het bestuur genoodzaakt deze mogelijkheid weer in te trekken. 

 

Bestuur v.v. Hierden


Nieuws Archief