Menu



 

Print programma

Programma v.v. Hierden

Zaterdag 21-10-2017

Thuis Gasten Aanvang Veld KT KG Scheidsrechter
 v.v. Hierden 1 Go Ahead K. 1 14:30 1 KNVB Meer informatie
 v.v. Hierden 2 DTS Ede 2 11:45 1 KNVB Meer informatie
 v.v. Hierden 4 Barneveld 5 12:00 2 Henk Van Beekhuizen Meer informatie
!v.v. Hierden MO13-1 ASC '62 MO13-1 10:00 1 Ronald Bekema Meer informatie
 Nunspeet J09-4 v.v. Hierden J09-2 10:30 Meer informatie
 Horst FC JO15-2G v.v. Hierden JO15-2G 10:30 Meer informatie
 SDV Barneveld JO17-3 v.v. Hierden JO17-2 14:30 Meer informatie
Wedstrijd afgelastVSCO '61 VR1 v.v. Hierden VR1 12:00 Meer informatie

Woensdag 25-10-2017

Thuis Gasten Aanvang Veld KT KG Scheidsrechter
 SDC Putten VR1 v.v. Hierden VR1 20:00 Meer informatie

Vrijdag 27-10-2017

Thuis Gasten Aanvang Veld KT KG Scheidsrechter
 Nieuwleusen SV VR3 7x7 v.v. Hierden VR7x7 19:30 Meer informatie
 Go Ahead K. VR1 7x7 v.v. Hierden VR7x7 20:15 Meer informatie
 Zeewolde VR1 7x7 v.v. Hierden VR7x7 21:00 Meer informatie

Zaterdag 28-10-2017

Thuis Gasten Aanvang Veld KT KG Scheidsrechter
 v.v. Hierden 6 Rood-Wit '58 3 12:00 Henk Van Beekhuizen Meer informatie
 v.v. Hierden 7 Batavia`90 6 14:30 Dirk Van Ark Meer informatie
 v.v. Hierden J09-1 KCVO J09-2 10:30 Zelf regelen Meer informatie
 v.v. Hierden JO11-1 ESC JO11-1 10:30 O19-1 A1 Meer informatie
 v.v. Hierden JO11-3 VVOG JO11-4G 10:30 O19-1 A1 Meer informatie
 v.v. Hierden JO13-1 ESC JO13-1G 09:00 Albert Petersen Meer informatie
 v.v. Hierden JO15-1 Bennekom JO15-2 10:30 KNVB Meer informatie
 v.v. Hierden JO15-2G Veensche Boys JO15-1G 09:00 Heimen Jansen Meer informatie
 v.v. Hierden JO17-1 Sparta Nijkerk JO17-2 12:00 KNVB Meer informatie
 v.v. Hierden JO17-2 Hulshorst JO17-1 10:45 Hierden 7 Meer informatie
 v.v. Hierden JO19-1 Unicum JO19-1 14:30 KNVB Meer informatie
 v.v. Hierden JO8-2 VVOG JO8-3 10:30 Zelf regelen Meer informatie
 v.v. Hierden MO13-2 VVOP MO13-1 09:00 Roelof Foppen JO17-3 Meer informatie
 v.v. Hierden VR1 DSV '61 VR1 12:45 Leendert Foppen Meer informatie
 Nunspeet 1 v.v. Hierden 1 14:45 KNVB Meer informatie
 OWIOS 2 v.v. Hierden 2 12:30 KNVB Meer informatie
 Zeewolde 3 v.v. Hierden 3 15:00 KNVB Meer informatie
 Horst FC 4 v.v. Hierden 4 14:30 Meer informatie
 Veluwse Boys 2 v.v. Hierden 5 12:30 Meer informatie
 Hatto Heim J09-4G v.v. Hierden J09-2 08:30 Meer informatie
 Lelystad '67 JO11-2 v.v. Hierden JO11-2 08:45 Meer informatie
 Zeewolde JO11-6 v.v. Hierden JO11-4 09:45 Meer informatie
 Zeewolde JO11-9 v.v. Hierden JO11-5 08:30 Meer informatie
 Horst FC JO13-3 v.v. Hierden JO13-2 10:30 Meer informatie
 NSC Nijkerk JO13-1 v.v. Hierden JO13-3 09:00 Meer informatie
!Unicum JO15-2 v.v. Hierden JO15-3 11:00 Meer informatie
 asv Dronten JO15-6 v.v. Hierden JO15-4 11:00 Meer informatie
 Vierhouten'82 JO17-1G v.v. Hierden JO17-3 13:00 Meer informatie
 Terschuurse Boys JO19-1 v.v. Hierden JO19-2 14:30 Meer informatie
 Go Ahead K. JO8-2 v.v. Hierden JO8-1 09:45 Meer informatie
 Unicum JO8-4 v.v. Hierden JO8-3 08:30 Meer informatie
 SDV Barneveld MO11-2 v.v. Hierden MO11-1 09:00 Meer informatie
 Sparta Nijkerk MO13-1 v.v. Hierden MO13-1 09:30 Meer informatie
!SEH MO15-1 v.v. Hierden MO15-1 09:00 Meer informatie

Dinsdag 31-10-2017

Thuis Gasten Aanvang Veld KT KG Scheidsrechter
 Unicum Onder21 v.v. Hierden Onder21 20:00 KNVB Meer informatie

Zaterdag 04-11-2017

Thuis Gasten Aanvang Veld KT KG Scheidsrechter
 v.v. Hierden 1 DZC '68 1 14:30 KNVB Meer informatie
 v.v. Hierden 2 Veensche Boys 2 11:45 Meer informatie
 v.v. Hierden 3 Swift '64 2 14:30 Meer informatie
 v.v. Hierden 4 Harde 't 3 14:30 Leendert Foppen Meer informatie
 v.v. Hierden 5 Sparta Nijkerk 10 14:30 Henk Van Beekhuizen Meer informatie
 v.v. Hierden J09-2 Elspeet J09-2 09:30 Zelf regelen Meer informatie
 v.v. Hierden JO11-2 Sparta Nijkerk JO11-3 09:00 Hierden 2 Meer informatie
 v.v. Hierden JO11-4 Swift '64 JO11-2 09:00 O19-2 A2 Meer informatie
 v.v. Hierden JO11-5 Zeewolde JO11-8 09:00 O19-2 A2 Meer informatie
 v.v. Hierden JO13-2 Nunspeet JO13-3G 09:00 Leendert Foppen Meer informatie
 v.v. Hierden JO13-3 ESC JO13-3 10:15 Hierden 3 Meer informatie
 v.v. Hierden JO15-3 Zeewolde JO15-4 09:00 Meer informatie
 v.v. Hierden JO15-4 BAS JO15-2G 10:30 Heimen Jansen Meer informatie
 v.v. Hierden JO17-3 Hulshorst JO17-2 10:30 Hierden 1 Meer informatie
 v.v. Hierden JO17-4 Go Ahead K. JO17-2 12:15 Hierden 5 Meer informatie
 v.v. Hierden JO19-2 Hoevelaken JO19-2 12:00 Dirk Van Ark Meer informatie
 v.v. Hierden JO8-1 Zwart Wit '63 JO8-2 09:30 Zelf regelen Meer informatie
 v.v. Hierden MO11-1 Horst FC MO11-1 09:00 Hierden 2 Meer informatie
 v.v. Hierden MO15-1 Wijhe'92 MO15-1 10:30 Hierden 1 Meer informatie
 Veensche Boys 5 v.v. Hierden 6 14:30 Meer informatie
 Zeewolde J09-2 v.v. Hierden J09-1 09:45 Meer informatie
 SDC Putten JO11-2 v.v. Hierden JO11-1 09:30 Meer informatie
 Horst FC JO13-1 v.v. Hierden JO13-1 09:00 Meer informatie
 Horst FC JO15-1 v.v. Hierden JO15-1 10:00 Meer informatie
 SDC Putten JO15-2 v.v. Hierden JO15-2G 08:30 Meer informatie
 VVOP JO17-1 v.v. Hierden JO17-1 12:30 Meer informatie
 BAS JO17-2G v.v. Hierden JO17-2 11:30 Meer informatie
 ESC JO19-1 v.v. Hierden JO19-1 12:00 Meer informatie
 Zeewolde JO8-1 v.v. Hierden JO8-2 08:30 Meer informatie
 SDV Barneveld MO13-1 v.v. Hierden MO13-1 09:00 Meer informatie
 BAS MO13-1 v.v. Hierden MO13-2 10:30 Meer informatie
 asv Dronten VR1 v.v. Hierden VR1 14:30 Meer informatie