• Programma komende twee weken

    ThuisteamUitteamCompetitiesoortDatumAanvangstijdScheidsrechterVeldKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    DVS'33 Ermelo VR3Hierden VR2regulier24 mei19:50veld tr 7+9
    Hierden VR2Zeewolde VR2regulier24 mei20:10veld tr 7+9
    Zwart Wit '63 VR1Hierden VR2regulier24 mei20:30veld tr 7+9
    Hierden VR2Hoevelaken VR3regulier24 mei20:50veld tr 7+9
    SDC Putten MO13-2Hierden MO13-1regulier25 mei08:30Afgeschermdveld 4
    Batavia '90 JO9-1Hierden JO9-1regulier25 mei08:30veld 1--
    Sparta Nijkerk JO11-4Hierden JO11-2regulier25 mei08:30J.B. (Job) Havingaveld-T0320
    Swift '64 JO11-1Hierden JO11-1regulier25 mei08:30veld 3
    Hierden JO9-3Swift '64 JO9-2regulier25 mei09:00veld 5B910
    Hierden JO13-2Terschuurse Boys JO13-1regulier25 mei09:00R.P. (Ronald) Bekemaveld 134
    Hierden JO11-4NSC Nijkerk JO11-1regulier25 mei09:00Afgeschermdveld 21112
    Hierden JO8-4Sparta Nijkerk JO8-5regulier25 mei09:00veld 5C12
    VVOG JO8-5Hierden JO8-2regulier25 mei09:00veld 5
    asv Dronten JO9-5Hierden JO9-2regulier25 mei09:45veld 30910
    VSCO '61 MO15-1Hierden MO15-1regulier25 mei10:00Afgeschermd4-veld 4--
    Hierden MO17-1DTS '35 Ede MO17-1regulier25 mei10:30L (Leendert) Foppenveld 457
    Hierden JO11-3't Harde JO11-3regulier25 mei10:30Afgeschermdveld 21112
    Hierden MO11-1WVF MO11-2regulier25 mei10:30E. (Erwin) Petersenveld 286
    Hierden JO15-1Hatto Heim JO15-1regulier25 mei10:30D Arkveld 3910
    Hierden JO13-1G't Harde JO13-1regulier25 mei10:30R. (Roelof) Foppenveld 112
    Hierden JO8-1DSV '61 JO8-1regulier25 mei10:30veld 5B34
    SDV Barneveld MO13-2Hierden MO13-2regulier25 mei11:15Afgeschermdveld 6--
    Hierden 4Sparta Nijkerk 8regulier25 mei12:00veld 334
    Hierden JO13-3VVOP JO13-3regulier25 mei12:00W. (Wessel) Kokveld 21112
    Hoevelaken 2Hierden 2regulier25 mei12:00P. (Patrick) van Omme2-veld 2
    ESC JO17-1Hierden JO17-1regulier25 mei12:00G. (Gijs) van den Brinkveld 3
    Hierden VR1VSCO '61 VR1regulier25 mei12:15H. (Harry) Petersenveld 186
    Hierden JO15-3GSparta Nijkerk JO15-7regulier25 mei12:15L (Leendert) Foppenveld 4910
    Dos Kampen JO19-2Hierden JO19-2regulier25 mei12:30A. (Anton) Teune4- DOS Kampen veld 4
    Sparta Nijkerk JO17-3Hierden JO17-2regulier25 mei13:00A. (Aart) Nijhofveld-E1316
    Hierden JO19-3IJVV JO19-3regulier25 mei14:30H. (Henk) van Beekhuizenveld 112
    Go Ahead Kampen 1Hierden 1regulier25 mei14:30J.A. (Jan) de Vriesveld 1
    VVOG 3Hierden 3regulier25 mei14:30E. (Ergun) Dülger4--
    DVS'33 Ermelo 13Hierden 6regulier25 mei14:30veld 6
    Zwart Wit '63 JO19-1Hierden JO19-1regulier25 mei14:45B. (Bert) Smitsveld 2--
    Lelystad '67 JO9-3Hierden JO9-1regulier1 jun.08:45veld 1
    Nunspeet JO11-1Hierden JO11-1regulier1 jun.10:002-veld 2A611
    DSV '61 MO15-1Hierden MO15-1regulier1 jun.10:15A (Aart) Mulderveld 3--
    Hierden JO11-3Elspeet JO11-2regulier1 jun.10:30veld 2910
    Hierden JO8-4Hoevelaken JO8-6regulier1 jun.10:30veld 5B
    De Veluwse Boys 3Hierden 6regulier1 jun.14:30veld 1
    SVZW JO19-2Hierden JO19-2beker1 jun.15:00veld 2
    SEH JO15-1Hierden JO15-1oefen6 jun.19:00