Stand Hierden VR1
216 Vrouwen Zaterdag
seizoen - 4e klasse (4e klasse 4)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hierden VR1 | 13 | 10 | 1 | 2 | 31 | -- | 79 | 19 | |
2 | WWNA VR1 | 13 | 10 | 1 | 2 | 31 | -- | 65 | 20 | |
3 | Sparta Nijkerk VR3 | 11 | 10 | 0 | 1 | 30 | -- | 32 | 8 | |
4 | Prins Bernhard VR1 | 12 | 10 | 0 | 2 | 30 | -- | 44 | 13 | |
5 | ST Rood-Wit'58/SDC Putten Vr1 | 14 | 7 | 2 | 5 | 23 | -- | 39 | 29 | |
6 | Nunspeet VR1 | 14 | 5 | 2 | 7 | 17 | -- | 39 | 27 | |
7 | SDC Putten VR2 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11 | -- | 10 | 24 | |
8 | DVS'33 Ermelo VR2 | 12 | 2 | 0 | 10 | 6 | -- | 11 | 57 | |
9 | VIOS V. VR2 | 14 | 1 | 2 | 11 | 5 | -- | 12 | 60 | |
10 | FC Horst VR1 | 14 | 0 | 2 | 12 | 2 | -- | 6 | 80 |
Vrouwen beker zaterdag poulefase
beker - Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 (Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 18)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hierden VR1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | -- | 15 | 3 | |
2 | asv Dronten VR2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | -- | 10 | 6 | |
3 | Swift '64 VR2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | -- | 2 | 18 |
Vrouwen beker zaterdag 1e ronde
beker - Vrouwen beker zaterdag 1e ronde Groep 3 (Vrouwen beker zaterdag 1e ronde Groep 3 1e KO ronde groep 3)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hierden VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 10 | 1 | |
2 | Drienerlo VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 7 | 0 | |
3 | F.C. Ommen VR2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 5 | 1 | |
4 | v.v. Hellendoorn VR2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 5 | 2 | |
5 | ST SDOUC/GWVV VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 1 | |
6 | Wilhelminaschool VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 1 | |
7 | Oene VR2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 0 | |
8 | WWNA VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 0 | |
9 | Enter Vooruit VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 6 | 4 | |
10 | DETO VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 1 | |
11 | Nunspeet VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 1 | |
12 | Woezik VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 1 | |
13 | USV VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 2 | |
14 | ZZC'20 VR2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 2 | |
15 | Jonge Kracht VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 1 | |
16 | LSV VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 1 | |
17 | Lunteren VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 3 | |
18 | Kesteren VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 2 | |
19 | Epe VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | |
20 | DIO '30 VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 3 | 3 | |
21 | FC Horst VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 2 | |
22 | SJO VCHW VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 3 | |
23 | VIOD VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 3 | |
24 | Marienberg VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 2 | |
25 | SCW '23 VR2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 2 | |
26 | ST Achilles'12/ATC'65 VR2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 4 | 6 | |
27 | Bennekom VR3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 3 | |
28 | Bergentheim VR2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 3 | |
29 | Heerde VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 3 | |
30 | DVC Dedemsvaart VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 5 | |
31 | AZSV VR3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 4 | |
32 | SV CCW '16 VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 4 | |
33 | Albatross VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 3 | |
34 | ZVV '56 VR2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 3 | |
35 | ZAC VR2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 5 | |
36 | Excelsior '31 VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 7 | |
37 | Stroe VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 10 |
Vrouwen beker zaterdag 2e ronde
beker - Vrouwen beker zaterdag 2e ronde Groep 3 (Vrouwen beker zaterdag 2e ronde Groep 3 2e KO ronde groep 3)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SVO Twickel VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 11 | 0 | |
2 | Leones VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 7 | 1 | |
3 | Enter Vooruit VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 6 | 0 | |
4 | Drienerlo VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 7 | 2 | |
5 | De Bataven VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 0 | |
6 | Pax VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 0 | |
7 | Hierden VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 5 | 3 | |
8 | Epe VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 2 | |
9 | SVO DCS/OBW VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 2 | |
10 | AZC VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 1 | |
11 | WWNA VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 1 | |
12 | ST SDOUC/GWVV VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 3 | |
13 | ZZC'20 VR2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 1 | 0 | |
14 | Vorden VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 3 | |
15 | F.C. Ommen VR2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 2 | |
16 | Kesteren VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | |
17 | Woezik VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | |
18 | Saasveldia VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 3 | 3 | |
19 | LSV VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 2 | |
20 | Jonge Kracht VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 3 | 4 | |
21 | Wilhelminaschool VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 1 | |
22 | Lunteren VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 3 | 5 | |
23 | Nunspeet VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 4 | |
24 | SJO UNO'21 VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 4 | |
25 | DETO VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 3 | |
26 | Eldenia VR3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 3 | |
27 | SC Rheden VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 3 | |
28 | SVO FC Maas en Waal VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 3 | |
29 | v.v. Hellendoorn VR2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 7 | |
30 | Quick 1888 VR3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 7 | |
31 | Oene VR2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 6 | |
32 | TVC '28 VR2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 11 |
Vrouwen beker zaterdag 1/8 finales
beker - Vrouwen beker zaterdag 1/8 finales Groep 3 (Vrouwen beker zaterdag 1/8 finales Groep 3 KO Laatste 16)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZZC'20 VR2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 5 | 0 | |
2 | Vorden VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 6 | 2 | |
3 | Drienerlo VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 2 | |
4 | Epe VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 2 | |
5 | Hierden VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 1 | |
6 | AZC VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 3 | |
7 | ST SDOUC/GWVV VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 1 | |
8 | Leones VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | |
9 | WWNA VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 3 | 4 | |
10 | De Bataven VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 2 | |
11 | Pax VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 4 | |
12 | SVO Twickel VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 4 | |
13 | F.C. Ommen VR2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 3 | |
14 | Enter Vooruit VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 6 | |
15 | SVO DCS/OBW VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 5 |
Vrouwen beker zaterdag 1/4 finales
beker - Vrouwen beker zaterdag 1/4 finales Groep 3 (Vrouwen beker zaterdag 1/4 finales Groep 3 KO Laatste 8)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZC VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | |
2 | Drienerlo VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | |
3 | Epe VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | |
4 | Hierden VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | |
5 | Leones VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | |
6 | ST SDOUC/GWVV VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | |
7 | Vorden VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | |
8 | ZZC'20 VR2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -- | 0 | 0 |