Teams

Hierden 2

zaterdag 30 november

SKV 2

2-2

zaterdag 7 december

DTS '35 Ede 2

12:15
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
7 dec. 12:15 veld 1 DTS '35 Ede 2 Hierden 2 regulier
14 dec. 12:15 veld 1 Hierden 2 SDC Putten 3 regulier
25 jan. 11:45 veld 2 asv Dronten 2 Hierden 2 regulier
1 feb. 12:15 veld 1 Hierden 2 csv Apeldoorn 2 regulier
8 feb. 12:30 veld 1 OWIOS 2 Hierden 2 regulier
15 feb. 12:15 veld 1 Hierden 2 AZSV 3 regulier
7 mrt. 12:15 veld 6 Bennekom 2 Hierden 2 regulier
14 mrt. 15:00 Veld 1 Zeewolde 2 Hierden 2 regulier
21 mrt. 12:15 veld 1 Hierden 2 DZC '68 4 regulier
28 mrt. 11:45 veld 1 VVOP 2 Hierden 2 regulier
4 apr. 12:15 veld 1 Hierden 2 SKV 2 regulier
18 apr. 12:15 veld 1 Hierden 2 asv Dronten 2 regulier
25 apr. 12:15 2. veld B AVW '66 2 Hierden 2 regulier
9 mei 12:15 veld 1 Hierden 2 Zwart Wit '63 2 regulier
16 mei 14:30 veld 2 SDC Putten 3 Hierden 2 regulier
23 mei 12:15 veld 1 Hierden 2 DTS '35 Ede 2 regulier

zaterdag 7 december

zaterdag 14 december

zaterdag 25 januari

zaterdag 1 februari

zaterdag 8 februari

zaterdag 15 februari

zaterdag 7 maart

zaterdag 14 maart

zaterdag 21 maart

zaterdag 28 maart

zaterdag 4 april

zaterdag 18 april

zaterdag 25 april

12:15
2. veld B

zaterdag 9 mei

zaterdag 16 mei

zaterdag 23 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
30 nov. 12:30 SKV 2 Hierden 2 regulier 2-2
23 nov. 12:15 Hierden 2 VVOP 2 regulier 3-1
9 nov. 12:15 Hierden 2 Zeewolde 2 regulier 2-0
2 nov. 16:15 DZC '68 4 Hierden 2 regulier 2-1
26 okt. 12:15 Hierden 2 Bennekom 2 regulier 1-2
19 okt. 12:15 Zwart Wit '63 2 Hierden 2 regulier 5-1
12 okt. 12:15 Hierden 2 AVW '66 2 regulier 2-1
5 okt. 12:30 csv Apeldoorn 2 Hierden 2 regulier 5-0
28 sep. 12:15 Hierden 2 OWIOS 2 regulier 0-1
21 sep. 14:45 AZSV 3 Hierden 2 regulier 7-1
14 sep. 12:15 Zwart Wit '63 2 Hierden 2 beker 5-1
7 sep. 11:45 VVOG 2 Hierden 2 beker 2-0
31 aug. 12:15 Hierden 2 Nunspeet 2 beker 0-2

zaterdag 30 november

12:30
SKV veld A

zaterdag 23 november

12:15
veld 1

zaterdag 9 november

12:15
veld 1

zaterdag 2 november

16:15
hoofdveld

zaterdag 26 oktober

12:15
veld 1

zaterdag 19 oktober

zaterdag 12 oktober

12:15
veld 1

zaterdag 5 oktober

12:30
CSV Apeldoorn veld 7

zaterdag 28 september

12:15
veld 1

zaterdag 21 september

14:45
2.veld 2

zaterdag 14 september

zaterdag 7 september

11:45
veld 1

zaterdag 31 augustus

12:15
veld 1

0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

seizoen - 1e klasse (1e klasse A)
# Team G W G V P D + -
1 Zwart Wit '63 2 10 5 4 1 19 -- 30 18
2 Bennekom 2 10 5 4 1 19 -- 27 17
3 AZSV 3 10 6 1 3 19 -- 25 20
4 OWIOS 2 10 6 1 3 19 -- 18 17
5 SDC Putten 3 10 5 2 3 17 -- 22 14
6 csv Apeldoorn 2 10 5 1 4 16 -- 22 15
7 DZC '68 4 10 5 1 4 16 -- 25 20
8 VVOP 2 10 4 1 5 13 -- 12 15
9 asv Dronten 2 10 4 1 5 13 -- 14 19
10 Zeewolde 2 10 4 1 5 13 -- 12 20
11 Hierden 2 10 3 1 6 10 -- 13 26
12 AVW '66 2 10 3 0 7 9 -- 21 23
13 SKV 2 10 2 2 6 8 -- 19 25
14 DTS '35 Ede 2 10 2 2 6 8 -- 11 22
 

Mannen beker reserve poule

beker - Groep 1 (Groep 1 11)
# Team G W G V P D + -
1 VVOG 2 3 3 0 0 9 -- 10 4
2 Nunspeet 2 3 2 0 1 6 -- 6 5
3 Zwart Wit '63 2 3 1 0 2 3 -- 9 8
4 Hierden 2 3 0 0 3 0 -- 1 9

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Brouwer, Jasper

Jansen, Daan

Krommenhoek, Tom

Krop, Casper

Mulder, Erik

Olofsen, Yannick

Petersen, Jorrit

Pruim, Stefan

Ruiter, Martijn

Spoelstra, Thomas

Velde, Andrew van de

Staff

Afgeschermd

Hermsen, Diana

Teammanager

Rijbroek, Geert van

Trainer/coach

Schoonhoven, Bert

Assistent-scheidsrechter(club)

Dinsdag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden 2 11 2b

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden 2 11 2b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden 2