Hierden 2
zaterdag 13 april
zaterdag 20 april
Datum | Tijd | Veld | Thuis | Uit | Type | |
20 apr. | 12:30 | veld 1 | Hierden 2 | DTS '35 Ede 2 | regulier | |
11 mei | 12:30 | veld 1 | Hierden 2 | Sparta Nijkerk 2 | regulier | |
18 mei | 14:30 | veld 3 | FC Dinxperlo 2 | Hierden 2 | regulier | |
25 mei | 12:15 | veld 1 | Hierden 2 | Zwart Wit '63 2 | regulier |
zaterdag 20 april
zaterdag 11 mei
zaterdag 18 mei
zaterdag 25 mei
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Type | Uitslag | |
13 apr. | 12:00 | VVOP 2 | Hierden 2 | regulier | 3-0 | |
6 apr. | 12:30 | Hierden 2 | Epe 2 | regulier | 1-2 | |
23 mrt. | 12:00 | WHC 2 | Hierden 2 | regulier | 3-1 | |
16 mrt. | 12:30 | Hierden 2 | Bennekom 2 | regulier | 0-2 | |
9 mrt. | 12:15 | Hierden 2 | NSC Nijkerk 2 | regulier | 7-0 | |
2 mrt. | 14:30 | SDC Putten 2 | Hierden 2 | regulier | 2-2 | |
24 feb. | 12:15 | Hierden 2 | DVS'33 Ermelo 2 | regulier | 3-1 | |
3 feb. | 12:30 | Zeewolde 2 | Hierden 2 | regulier | 2-3 | |
27 jan. | 12:15 | Hierden 2 | FC Dinxperlo 2 | regulier | 2-0 | |
20 jan. | 11:45 | Zwart Wit '63 2 | Hierden 2 | regulier | 2-2 | |
16 dec. | 12:15 | Hierden 2 | SDV Barneveld 2 | beker | 2-2 | |
9 dec. | 13:00 | Sparta Nijkerk 2 | Hierden 2 | regulier | 4-1 | |
2 dec. | 12:30 | Hierden 2 | AVW '66 2 | regulier | 10-0 | |
25 nov. | 12:15 | DTS '35 Ede 2 | Hierden 2 | regulier | 2-2 | |
18 nov. | 12:15 | Hierden 2 | VVOP 2 | regulier | 1-1 | |
11 nov. | 12:30 | Epe 2 | Hierden 2 | regulier | 1-4 | |
4 nov. | 12:15 | Hierden 2 | WHC 2 | regulier | 2-0 | |
28 okt. | 12:15 | Bennekom 2 | Hierden 2 | regulier | 1-1 | |
21 okt. | 12:15 | Hierden 2 | KHC 2 | beker | 4-2 | |
14 okt. | 11:45 | NSC Nijkerk 2 | Hierden 2 | regulier | 0-4 | |
7 okt. | 12:15 | Hierden 2 | SDC Putten 2 | regulier | 0-2 | |
30 sep. | 14:30 | DVS'33 Ermelo 2 | Hierden 2 | regulier | 3-1 | |
23 sep. | 12:15 | Hierden 2 | Zeewolde 2 | regulier | 0-1 | |
16 sep. | 12:15 | Hierden 2 | Sparta Nijkerk 2 | beker | 4-1 | |
9 sep. | 12:15 | Hierden 2 | Hoevelaken 2 | beker | 2-0 | |
2 sep. | 12:00 | EFC '58 2 | Hierden 2 | beker | 0-6 |
zaterdag 16 maart
zaterdag 9 maart
zaterdag 2 maart
zaterdag 24 februari
zaterdag 3 februari
zaterdag 27 januari
zaterdag 20 januari
zaterdag 16 december
zaterdag 9 december
zaterdag 25 november
zaterdag 28 oktober
zaterdag 14 oktober
zaterdag 7 oktober
zaterdag 30 september
zaterdag 23 september
zaterdag 16 september
zaterdag 9 september
0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)
seizoen - 1e klasse (1e klasse A)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sparta Nijkerk 2 | 19 | 15 | 1 | 3 | 46 | -- | 49 | 18 | |
2 | DTS '35 Ede 2 | 19 | 13 | 4 | 2 | 43 | -- | 58 | 23 | |
3 | Bennekom 2 | 20 | 11 | 3 | 6 | 36 | -- | 39 | 26 | |
4 | VVOP 2 | 19 | 8 | 5 | 6 | 29 | -- | 32 | 34 | |
5 | SDC Putten 2 | 20 | 8 | 4 | 8 | 28 | -- | 44 | 35 | |
6 | WHC 2 | 20 | 8 | 4 | 8 | 28 | -- | 32 | 27 | |
7 | Zeewolde 2 | 19 | 8 | 3 | 8 | 27 | -- | 40 | 31 | |
8 | FC Dinxperlo 2 | 19 | 7 | 5 | 7 | 26 | -- | 24 | 22 | |
9 | Hierden 2 | 20 | 7 | 5 | 8 | 26 | -- | 37 | 32 | |
10 | DVS'33 Ermelo 2 | 19 | 7 | 4 | 8 | 25 | -- | 37 | 32 | |
11 | Zwart Wit '63 2 | 19 | 4 | 6 | 9 | 18 | -- | 31 | 45 | |
12 | Epe 2 | 20 | 4 | 5 | 11 | 14 | -- | 22 | 60 | |
13 | NSC Nijkerk 2 | 19 | 0 | 3 | 16 | 3 | -- | 15 | 75 |
Mannen beker reserve poulefase
beker - Mannen beker reserve poulefase Groep 1 (Mannen beker reserve poulefase Groep 1 07)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hierden 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 9 | -- | 12 | 1 | |
2 | Sparta Nijkerk 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | -- | 6 | 5 | |
3 | Hoevelaken 2 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | -- | 3 | 4 | |
4 | EFC '58 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | -- | 1 | 12 |
Mannen beker reserve 1e ronde
beker - Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 (Mannen beker reserve 1e ronde Groep 1 1e KO ronde)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SVI 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 7 | 0 | |
2 | v.v. Hellendoorn 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 7 | 1 | |
3 | Enter 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 7 | 2 | |
4 | WVF 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 7 | 2 | |
5 | AZSV 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 6 | 1 | |
6 | Bennekom 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 5 | 0 | |
7 | DZC '68 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 5 | 1 | |
8 | Quick '20 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 1 | |
9 | Achilles '12 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 0 | |
10 | SC Bemmel 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 0 | |
11 | Go Ahead Kampen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 0 | |
12 | Robur et Velocitas 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 5 | 3 | |
13 | Hierden 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 2 | |
14 | Nieuwleusen SV 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 2 | |
15 | Epe 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 1 | |
16 | Orion 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 1 | |
17 | SML 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 1 | |
18 | RKHVV 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 0 | |
19 | TVC '28 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 0 | |
20 | KOSC 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 2 | |
21 | DOS Kampen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 1 | |
22 | SDV Barneveld 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 1 | |
23 | Voorwaarts T 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 1 | |
24 | F.C. Ommen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 1 | 0 | |
25 | Rohda Raalte 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 1 | 0 | |
26 | SDC Putten 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 1 | 0 | |
27 | VIOD 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 1 | 0 | |
28 | Vorden 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 1 | 0 | |
29 | Vogido 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 2 | |
30 | Bon Boys 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 2 | |
31 | RSC 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 3 | |
32 | ASC '62 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 2 | |
33 | Spero 2 (zat) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 2 | |
34 | VVOP 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 2 | |
35 | Bennekom 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 1 | |
36 | Hulzense Boys 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 1 | |
37 | Longa '30 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 1 | |
38 | Longa '30 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 1 | |
39 | TVC '28 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 1 | |
40 | SV Schalkhaar 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 3 | 5 | |
41 | Juventa '12 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 4 | |
42 | KHC 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 4 | |
43 | DVOL 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 3 | |
44 | Helios 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 3 | |
45 | Veensche Boys 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 3 | |
46 | DVC'26 3 zon | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 2 | |
47 | MVV '29 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 2 | |
48 | S.V. Losser 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 4 | |
49 | Excelsior '31 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 3 | |
50 | IJVV 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 3 | |
51 | Jonge Kracht 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 3 | |
52 | FC Zutphen 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 5 | |
53 | ABS 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 7 | |
54 | VIOS V. 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 7 | |
55 | HSC '21 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 6 | |
56 | Lunteren 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 5 | |
57 | BWO 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 7 | |
58 | VVOG Harderwijk 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 7 |
Mannen beker reserve 2e ronde
beker - Mannen beker reserve 2e ronde Groep 1 (Mannen beker reserve 2e ronde Groep 1 2e KO ronde)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Bemmel 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 6 | 2 | |
2 | TVC '28 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 6 | 2 | |
3 | Orion 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 5 | 1 | |
4 | SML 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 5 | 1 | |
5 | Epe 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 1 | |
6 | v.v. Hellendoorn 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 1 | |
7 | Bennekom 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 1 | 0 | |
8 | WVF 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 1 | 0 | |
9 | DOS Kampen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 3 | |
10 | Quick '20 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 2 | |
11 | SDV Barneveld 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 2 | |
12 | Voorwaarts T 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 1 | 1 | |
13 | Vorden 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 0 | 0 | |
14 | Robur et Velocitas 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | |
15 | SVI 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 3 | 3 | |
16 | AZSV 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 2 | |
17 | Hierden 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 2 | |
18 | Enter 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 1 | |
19 | VIOD 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 0 | |
20 | F.C. Ommen 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 2 | |
21 | Nieuwleusen SV 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 1 | |
22 | SDC Putten 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 1 | |
23 | Go Ahead Kampen 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 3 | |
24 | RKSV Driel 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 6 | |
25 | Vogido 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 6 | |
26 | DZC '68 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 5 | |
27 | RKHVV 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 5 |
Speler
Beekhuizen, Milan van
Middenvelder
Berg, Levi van den
Middenvelder
Boonen, Gert
Middenvelder
Groen, Julian
Verdediger
Groot, Tim de
Keeper
Hop, Jesper
Verdediger
Krommenhoek, Tom
Verdediger
Lenting, Colin
Verdediger
Meijer, Niels
Verdediger
Pruim, Stefan
Aanvaller
Rebergen, Bart
Aanvaller
Schoonhoven, Rick
Aanvaller
Spoelstra, Thomas
Aanvaller
Vermeulen, Maikel
Aanvaller
Weijer, Iwan van de
Middenvelder
Weijer, Robin van de
Middenvelder
Afgeschermd
Verdediger
Afgeschermd
Aanvaller
Afgeschermd
Verdediger
Afgeschermd
Verdediger
Staff
Goosensen, Sander
Trainer/coach
Hermsen, Diana
Teammanager
Jansen, Daan
Materiaalman
Weijer, Henk van de
Teammanager
Afgeschermd
Assistent-scheidsrechter(club)
Geen wedstrijdverslagen gevonden.
Abonneren op de wedstrijden van Hierden 2Geen foto's gevonden.