Teams

Hierden 3

zaterdag 28 november

14:30

ZAC 2

zaterdag 12 december

KHC 2

12:00
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
12 dec. 12:00 veld 1 KHC 2 Hierden 3 regulier
30 jan. 14:30 veld 2 Hierden 3 Swift '64 2 regulier
6 feb. 12:00 veld 1-WZC veld 1 WZC Wapenveld 2 Hierden 3 regulier
27 feb. 12:00 veld 2 VSCO '61 2 Hierden 3 regulier
6 mrt. 14:30 veld 1 Hierden 3 SVI 2 regulier
20 mrt. 12:30 veld 2-ZAC veld 2 ZAC 2 Hierden 3 regulier
27 mrt. 14:30 veld 4 Hierden 3 Be Quick '28 2 regulier
10 apr. 15:00 veld 3 WVF 3 Hierden 3 regulier
17 apr. 14:30 veld 3 Hierden 3 KHC 2 regulier
8 mei 14:30 veld 1 Hierden 3 Unicum 2 regulier
15 mei 12:00 veld 2 Lelystad '67 2 Hierden 3 regulier

zaterdag 12 december

zaterdag 30 januari

zaterdag 6 februari

12:00
veld 1-WZC veld 1

zaterdag 27 februari

zaterdag 6 maart

zaterdag 20 maart

12:30
veld 2-ZAC veld 2

zaterdag 27 maart

zaterdag 10 april

zaterdag 17 april

zaterdag 8 mei

zaterdag 15 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
28 nov. 14:30 Hierden 3 ZAC 2 regulier --
21 nov. 11:45 Be Quick '28 2 Hierden 3 regulier --
7 nov. 14:30 Hierden 3 WVF 3 regulier --
31 okt. 13:15 Swift '64 2 Hierden 3 regulier --
24 okt. 14:30 Hierden 3 Lelystad '67 2 regulier --
10 okt. 12:30 SVI 2 Hierden 3 regulier 4-1
3 okt. 15:00 Hierden 3 VSCO '61 2 regulier 1-6
26 sep. 14:30 Hierden 3 WZC Wapenveld 2 regulier 3-0
19 sep. 12:30 Unicum 2 Hierden 3 regulier 9-0
12 sep. 14:30 Hierden 3 Zwart Wit '63 3 beker 7-2
5 sep. 12:00 VVOP 2 Hierden 3 beker 1-0
29 aug. 15:30 Hierden 3 DVS'33 Ermelo 3 beker 8-0

zaterdag 28 november

14:30
veld 3

zaterdag 21 november

zaterdag 7 november

14:30
veld 2

zaterdag 31 oktober

13:15
veld 2

zaterdag 24 oktober

zaterdag 10 oktober

12:30
Veld 2

zaterdag 3 oktober

15:00
veld 2

zaterdag 26 september

zaterdag 19 september

12:30
veld 1

zaterdag 12 september

zaterdag 5 september

12:00
KG 1

zaterdag 29 augustus

0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

seizoen - 2e klasse (2e klasse B)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

Mannen beker reserve poule

beker - Groep 1 (Groep 1 44)
# Team G W G V P D + -
1 VVOP 2 2 2 0 0 6 -- 5 0
2 Hierden 3 3 2 0 1 6 -- 15 3
3 Zwart Wit '63 3 2 1 0 1 3 -- 4 8
4 DVS'33 Ermelo 3 3 0 0 3 0 -- 1 14

Speler

Berg, Gerrit van den

Berg, Wouter van den

Doelverdediger

Boonen, Jesper

Boonen, Sander

Cusumano, Vincenzo

Haan, Jelle de

Hop, Andrie

Hop, Erik

Klaassen, Brian

Meijvogel, Jonathan

Mulder, Erik

Nijhuis, Ariën van

Petersen, Jorrit

Vente, Erik de

Vente, Marco de

Versteeg, M.

Doelverdediger

Vries, Alexander de

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Hop, Dennis

Trainer/coach

Houten, Pieter van

Nagel, Marcel van den

Trainer

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden 3 3 2a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden 3

Geen foto's gevonden.