Teams

Hierden 3

zaterdag 16 november

SDV Barneveld 4

1-3

zaterdag 23 november

14:30

Unicum 2

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
23 nov. 14:30 veld 2 Hierden 3 Unicum 2 regulier
30 nov. 12:30 veld 2 FC Horst 2 Hierden 3 regulier
1 feb. 14:30 veld 2 Hierden 3 VVOP 3 regulier
8 feb. 15:00 veld A Sparta Nijkerk 4 Hierden 3 regulier
15 feb. 14:30 veld 2 Hierden 3 Hoevelaken 2 regulier
7 mrt. 14:30 veld 1 DVS'33 Ermelo 3 Hierden 3 regulier
14 mrt. 14:30 veld 1 Hierden 3 Lelystad '67 2 regulier
28 mrt. 12:30 veld 1 Unicum 2 Hierden 3 regulier
4 apr. 14:30 veld 2 Hierden 3 FC Horst 2 regulier
9 mei 11:45 1-veld 1 NSC Nijkerk 2 Hierden 3 regulier
16 mei 14:30 veld 1 Hierden 3 SDV Barneveld 4 regulier
23 mei 12:00 veld 2 ESA 2 Hierden 3 regulier

zaterdag 23 november

zaterdag 30 november

zaterdag 1 februari

zaterdag 8 februari

zaterdag 15 februari

zaterdag 7 maart

zaterdag 14 maart

zaterdag 28 maart

zaterdag 4 april

zaterdag 9 mei

zaterdag 16 mei

zaterdag 23 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
16 nov. 15:00 SDV Barneveld 4 Hierden 3 regulier 1-3
9 nov. 11:45 Hoevelaken 2 Hierden 3 regulier 2-2
2 nov. 14:30 Hierden 3 Sparta Nijkerk 4 regulier 5-3
26 okt. 14:30 Hierden 3 ESA 2 regulier 3-4
19 okt. 12:00 VSCO '61 2 Hierden 3 beker 3-3
12 okt. 14:30 Hierden 3 NSC Nijkerk 2 regulier 0-4
5 okt. 12:00 Lelystad '67 2 Hierden 3 regulier 3-4
28 sep. 14:30 Hierden 3 DVS'33 Ermelo 3 regulier 4-3
21 sep. 15:00 VVOP 3 Hierden 3 regulier 3-1
14 sep. 14:30 Hierden 3 SDC Putten 4 beker 3-0
7 sep. 14:30 Hierden 3 DVS'33 Ermelo 3 beker 3-2
31 aug. 14:30 DSV '61 3 Hierden 3 beker 1-2

zaterdag 16 november

zaterdag 9 november

zaterdag 2 november

zaterdag 26 oktober

14:30
veld 4

zaterdag 19 oktober

12:00
1-veld 1

zaterdag 12 oktober

zaterdag 5 oktober

zaterdag 28 september

zaterdag 21 september

15:00
veld 4

zaterdag 14 september

zaterdag 7 september

zaterdag 31 augustus

14:30
veld 2

0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

seizoen - 2e klasse (2e klasse B)
# Team G W G V P D + -
1 Unicum 2 8 7 1 0 22 -- 24 5
2 DVS'33 Ermelo 3 7 5 0 2 15 -- 34 11
3 NSC Nijkerk 2 7 4 2 1 14 -- 22 13
4 Hierden 3 8 4 1 3 13 -- 22 23
5 ESA 2 7 4 0 3 12 -- 19 21
6 FC Horst 2 8 3 2 3 11 -- 18 16
7 Hoevelaken 2 7 2 2 3 8 -- 14 11
8 VVOP 3 7 2 1 4 7 -- 9 10
9 SDV Barneveld 4 7 2 1 4 7 -- 17 19
10 Sparta Nijkerk 4 7 2 0 5 6 -- 12 18
11 Lelystad '67 2 7 0 0 7 0 -- 7 51
 

Mannen beker reserve poule

beker - Groep 1 (Groep 1 38)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden 3 3 3 0 0 9 -- 8 3
2 DVS'33 Ermelo 3 3 2 0 1 6 -- 9 5
3 SDC Putten 4 3 0 1 2 1 -- 4 8
4 DSV '61 3 3 0 1 2 1 -- 3 8
 

Mannen beker reserve 1e ronde

beker - Groep 1 (Groep 1 KO-SR1)
# Team G W G V P D + -
1 Vroomshoopse Boys 2 1 1 0 0 3 -- 6 1
2 Berkum 2 1 1 0 0 3 -- 5 1
3 HHC Hardenberg 2 1 1 0 0 3 -- 5 1
4 DOS '37 2 1 1 0 0 3 -- 5 2
5 Sparta Nijkerk 2 1 1 0 0 3 -- 4 1
6 SVI 2 1 1 0 0 3 -- 4 1
7 Wijhe '92 2 1 1 0 0 3 -- 4 1
8 Excelsior '31 2 1 1 0 0 3 -- 3 0
9 Rohda Raalte 2 1 1 0 0 3 -- 3 0
10 Unicum 2 1 1 0 0 3 -- 3 0
11 WHC 2 1 1 0 0 3 -- 3 0
12 Berkum 4 1 1 0 0 3 -- 8 7
13 NSC Nijkerk 2 1 1 0 0 3 -- 4 3
14 KHC 2 1 1 0 0 3 -- 2 1
15 Sparta Nijkerk 3 1 1 0 0 3 -- 2 1
16 De Zweef 2 1 1 0 0 3 -- 2 1
17 Excelsior '31 3 1 1 0 0 3 -- 1 0
18 Nieuwleusen SV 2 1 1 0 0 3 -- 3 3
19 VSCO '61 2 1 1 0 0 3 -- 3 3
20 Oene 2 1 1 0 0 3 -- 2 2
21 Gramsbergen 2 1 0 0 1 0 -- 3 3
22 Hierden 3 1 0 0 1 0 -- 3 3
23 Schalkhaar 2 1 0 0 1 0 -- 2 2
24 WVF 3 1 0 0 1 0 -- 7 8
25 SDC Putten 2 1 0 0 1 0 -- 3 4
26 Hulzense Boys 3 1 0 0 1 0 -- 1 2
27 IJVV 2 1 0 0 1 0 -- 1 2
28 VVOG 3 1 0 0 1 0 -- 1 2
29 Enter 2 1 0 0 1 0 -- 0 1
30 DETO 2 1 0 0 1 0 -- 2 5
31 Berkum 3 1 0 0 1 0 -- 1 4
32 Schalkhaar 3 1 0 0 1 0 -- 1 4
33 VVOG 2 1 0 0 1 0 -- 1 4
34 Hulzense Boys 2 1 0 0 1 0 -- 0 3
35 Lemelerveld 2 1 0 0 1 0 -- 0 3
36 WZC Wapenveld 2 1 0 0 1 0 -- 0 3
37 Zeewolde 2 1 0 0 1 0 -- 0 3
38 TVC '28 2 1 0 0 1 0 -- 1 5
39 WVF 2 1 0 0 1 0 -- 1 5
40 SVZW 3 1 0 0 1 0 -- 1 6

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Berg, Gerrit van den

Berg, Gerwin van den

Berg, Wouter van den

Doelverdediger

Boonen, Jesper

Boonen, Sander

Cusumano, Vincenzo

Haan, Jelle de

Hop, Andrie

Hop, Dennis

Hop, Rene

Klaassen, Brian

Meijvogel, Jonathan

Nijhuis, Ariën van

Vente, Erik de

Vente, Marco de

Versteeg, M.

Doelverdediger

Voois, Frank

Vries, Alexander de

Staff

Hop, Dennis

Teammanager

Houten, Pieter van

Assistent-scheidsrechter(club)

Nagel, Marcel van den

Teammanager

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden 3 3 2

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden 3