Teams

Hierden 4

zaterdag 9 november

2-6

Rood-Wit '58 4

zaterdag 16 november

12:30

SDV Barneveld 10

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
16 nov. 12:30 veld 4 Hierden 4 SDV Barneveld 10 regulier
23 nov. 15:00 veld 2 Hoevelaken 5 Hierden 4 regulier
30 nov. 12:30 veld 3 Hierden 4 SDC Putten 9 regulier
7 dec. 12:30 veld 3 Hierden 4 Stroe 5 regulier
1 feb. 12:30 veld 3 DVS'33 Ermelo 7 Hierden 4 regulier
8 feb. 12:30 veld 2 Hierden 4 VVOP 6 regulier
15 feb. 14:30 Veld 1 (Bw) Rood-Wit '58 4 Hierden 4 regulier
7 mrt. 12:30 veld 2 Hierden 4 De Kieviten 2 regulier
14 mrt. 14:30 veld 2 V.V. Barneveld 4 Hierden 4 regulier
28 mrt. 12:30 veld 1 Hierden 4 Terschuurse Boys 3 regulier
4 apr. 12:30 veld 3 SDC Putten 9 Hierden 4 regulier
18 apr. 13:00 veld 3 Stroe 5 Hierden 4 regulier
9 mei 12:30 veld 3 Hierden 4 Sparta Nijkerk 7 regulier
16 mei 15:00 veld 3 SDV Barneveld 10 Hierden 4 regulier
23 mei 12:30 veld 2 Hierden 4 Hoevelaken 5 regulier

zaterdag 16 november

zaterdag 23 november

zaterdag 30 november

zaterdag 7 december

zaterdag 1 februari

zaterdag 8 februari

zaterdag 15 februari

zaterdag 7 maart

zaterdag 14 maart

zaterdag 28 maart

zaterdag 4 april

zaterdag 18 april

zaterdag 9 mei

zaterdag 16 mei

zaterdag 23 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
9 nov. 13:30 Hierden 4 Rood-Wit '58 4 regulier 2-6
26 okt. 14:30 Terschuurse Boys 3 Hierden 4 regulier 2-0
5 okt. 12:30 Hierden 4 V.V. Barneveld 4 regulier 2-7
28 sep. 15:00 Sparta Nijkerk 7 Hierden 4 regulier 7-3
21 sep. 12:30 Hierden 4 DVS'33 Ermelo 7 regulier 0-5
31 aug. 12:15 Hierden 4 Zeewolde 5 -- --

zaterdag 9 november

zaterdag 26 oktober

zaterdag 5 oktober

zaterdag 28 september

zaterdag 21 september

zaterdag 31 augustus

12:15
veld 2

0214 Mannen Zaterdag reserve

seizoen - 5e klasse (5e klasse 07)
# Team G W G V P D + -
1 Sparta Nijkerk 7 7 7 0 0 21 -- 40 15
2 V.V. Barneveld 4 7 6 1 0 19 -- 37 15
3 Stroe 5 6 3 2 1 11 -- 25 13
4 SDC Putten 9 6 3 2 1 11 -- 17 13
5 Hoevelaken 5 7 3 1 3 10 -- 26 27
6 VVOP 6 6 3 0 3 9 -- 16 14
7 Terschuurse Boys 3 6 2 1 3 7 -- 9 13
8 Rood-Wit '58 4 6 1 3 2 6 -- 19 21
9 DVS'33 Ermelo 7 7 1 3 3 6 -- 15 20
10 SDV Barneveld 10 6 1 1 4 4 -- 17 24
11 Hierden 4 5 0 0 5 0 -- 7 27
12 De Kieviten 2 5 0 0 5 0 -- 8 34

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Emaus, Pieter van

Gerards, Diederick

Janszen, Joep

Klomp, Mark

Moes, Nick

Nagelhout, Henrico

Nijenhuis, Gerben

Nijenhuis, Tim

Schoonhoven, Carlo

Vries, Ruben de

Staff

Bos, Gert van den

Teammanager

Janszen, Joep

Teammanager

Dinsdag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden 4 9 2a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden 4