Teams

Hierden 4

zaterdag 4 april

SDC Putten 9

12:30

zaterdag 11 april

De Kieviten 2

14:00
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
11 apr. 14:00 veld 1 De Kieviten 2 Hierden 4 regulier
18 apr. 13:00 veld 3 Stroe 5 Hierden 4 regulier
9 mei 12:30 veld 3 Hierden 4 Sparta Nijkerk 7 regulier
16 mei 15:00 veld 3 SDV Barneveld 10 Hierden 4 regulier
23 mei 12:45 veld 2 Hierden 4 Hoevelaken 5 regulier

zaterdag 11 april

zaterdag 18 april

zaterdag 9 mei

zaterdag 16 mei

zaterdag 23 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
4 apr. 12:30 SDC Putten 9 Hierden 4 regulier --
28 mrt. 12:30 Hierden 4 Terschuurse Boys 3 regulier --
21 mrt. 12:30 DVS'33 Ermelo 7 Hierden 4 regulier --
14 mrt. 14:30 V.V. Barneveld 4 Hierden 4 regulier --
7 mrt. 12:15 Hierden 4 De Kieviten 2 regulier 5-3
15 feb. 14:30 Rood-Wit '58 4 Hierden 4 regulier 1-4
8 feb. 12:30 Hierden 4 VVOP 6 regulier 2-1
25 jan. 15:00 VVOP 6 Hierden 4 regulier 1-1
7 dec. 12:30 Hierden 4 Stroe 5 regulier 7-4
30 nov. 12:30 Hierden 4 SDC Putten 9 regulier 1-6
23 nov. 15:00 Hoevelaken 5 Hierden 4 regulier 5-3
16 nov. 12:30 Hierden 4 SDV Barneveld 10 regulier 4-2
9 nov. 13:30 Hierden 4 Rood-Wit '58 4 regulier 2-6
26 okt. 14:30 Terschuurse Boys 3 Hierden 4 regulier 2-0
5 okt. 12:30 Hierden 4 V.V. Barneveld 4 regulier 2-7
28 sep. 15:00 Sparta Nijkerk 7 Hierden 4 regulier 7-3
21 sep. 12:30 Hierden 4 DVS'33 Ermelo 7 regulier 0-5
31 aug. 12:15 Hierden 4 Zeewolde 5 -- --

zaterdag 4 april

12:30
veld 2

zaterdag 28 maart

zaterdag 21 maart

zaterdag 14 maart

zaterdag 7 maart

zaterdag 15 februari

14:30
Veld 1 (Bw)

zaterdag 8 februari

12:30
veld 2

zaterdag 25 januari

15:00
veld 2

zaterdag 7 december

12:30
veld 3

zaterdag 30 november

zaterdag 23 november

zaterdag 16 november

zaterdag 9 november

zaterdag 26 oktober

zaterdag 5 oktober

zaterdag 28 september

zaterdag 21 september

zaterdag 31 augustus

12:15
veld 2

0214 Mannen Zaterdag reserve

seizoen - 5e klasse (5e klasse 07)
# Team G W G V P D + -
1 Sparta Nijkerk 7 15 14 1 0 43 -- 70 30
2 V.V. Barneveld 4 14 10 1 3 31 -- 64 34
3 SDC Putten 9 14 9 2 3 29 -- 53 27
4 Hoevelaken 5 14 7 2 5 23 -- 49 46
5 Stroe 5 14 6 3 5 21 -- 48 37
6 VVOP 6 14 5 3 6 18 -- 31 38
7 Rood-Wit '58 4 14 4 5 5 17 -- 44 46
8 Hierden 4 13 5 1 7 16 -- 34 50
9 Terschuurse Boys 3 13 4 2 7 14 -- 17 33
10 DVS'33 Ermelo 7 13 3 4 6 13 -- 26 36
11 SDV Barneveld 10 14 1 2 11 5 -- 34 56
12 De Kieviten 2 12 0 2 10 2 -- 27 64

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Emaus, Pieter van

Gerards, Diederick

Janszen, Joep

Klomp, Mark

Moes, Nick

Nagelhout, Henrico

Nijenhuis, Gerben

Schoonhoven, Carlo

Visch, Bjorn

Vries, Ruben de

Staff

Bos, Gert van den

Teammanager

Janszen, Joep

Teammanager

Dinsdag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden 4 9 2a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden 4

Geen foto's gevonden.