Teams

Hierden 6

zaterdag 4 april

Hulshorst 3

14:30

zaterdag 18 april

BAS 3

14:30
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
18 apr. 14:30 veld 3 BAS 3 Hierden 6 regulier
9 mei 15:00 veld 3 Hierden 6 SDC Putten 11 regulier
16 mei 13:45 veld 4 Batavia '90 4 Hierden 6 regulier
23 mei 15:00 veld 2 Hierden 6 Unicum 5 regulier

zaterdag 18 april

zaterdag 9 mei

zaterdag 16 mei

zaterdag 23 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
4 apr. 14:30 Hulshorst 3 Hierden 6 regulier --
28 mrt. 15:00 Hierden 6 DVS'33 Ermelo 6 regulier --
21 mrt. 15:00 Hierden 6 Hulshorst 3 regulier --
14 mrt. 15:00 Lelystad '67 4 Hierden 6 regulier --
7 mrt. 15:00 Hierden 6 Hoevelaken 7 regulier 0-3
15 feb. 15:00 Zeewolde 6 Hierden 6 regulier 3-5
8 feb. 15:00 Hierden 6 VVOP 7 regulier 3-3
1 feb. 14:30 asv Dronten 8 Hierden 6 regulier 1-1
7 dec. 15:00 Hierden 6 BAS 3 regulier 5-1
23 nov. 13:30 Unicum 5 Hierden 6 regulier 4-4
16 nov. 15:00 Hierden 6 Batavia '90 4 regulier 2-1
9 nov. 15:00 Hierden 6 Zeewolde 6 regulier 4-1
2 nov. 15:00 VVOP 7 Hierden 6 regulier 4-2
26 okt. 14:30 DVS'33 Ermelo 6 Hierden 6 regulier 3-2
12 okt. 15:00 Hoevelaken 7 Hierden 6 regulier 2-6
5 okt. 14:30 Hierden 6 Lelystad '67 4 regulier 2-4
28 sep. 14:30 SDC Putten 11 Hierden 6 regulier 4-2
21 sep. 15:00 Hierden 6 asv Dronten 8 regulier 3-1
14 sep. 13:45 Hierden 6 Zwart Wit '63 5 beker 1-4
7 sep. 15:00 Hierden 6 DVS'33 Ermelo 8 beker 5-3
31 aug. 14:30 VVOG 4 Hierden 6 beker 7-4

zaterdag 4 april

14:30
1-veld 1

zaterdag 28 maart

zaterdag 21 maart

15:00
veld 2

zaterdag 14 maart

zaterdag 7 maart

zaterdag 15 februari

15:00
4 (gras)

zaterdag 8 februari

15:00
veld 2

zaterdag 1 februari

zaterdag 7 december

15:00
veld 1

zaterdag 23 november

13:30
veld 2

zaterdag 16 november

zaterdag 9 november

15:00
veld 2

zaterdag 2 november

15:00
veld 2

zaterdag 26 oktober

zaterdag 12 oktober

zaterdag 5 oktober

zaterdag 28 september

zaterdag 21 september

zaterdag 14 september

zaterdag 7 september

zaterdag 31 augustus

14:30
veld 3

0214 Mannen Zaterdag reserve

seizoen - 5e klasse (5e klasse 05)
# Team G W G V P D + -
1 VVOP 7 14 9 2 3 29 -- 38 25
2 asv Dronten 8 15 9 1 5 28 -- 35 30
3 DVS'33 Ermelo 6 15 8 2 5 26 -- 45 28
4 Unicum 5 13 8 1 4 25 -- 54 26
5 Lelystad '67 4 13 8 0 5 24 -- 41 35
6 SDC Putten 11 15 7 3 5 24 -- 41 36
7 Zeewolde 6 15 7 1 7 22 -- 33 28
8 Hierden 6 14 6 3 5 21 -- 41 35
9 Batavia '90 4 13 4 1 8 13 -- 24 40
10 BAS 3 14 4 1 9 13 -- 27 39
11 Hoevelaken 7 14 2 3 9 9 -- 17 51
12 Hulshorst 3 13 2 2 9 8 -- 17 40
 

Mannen beker reserve zaterdag poule

beker - Groep 1 (Groep 1 82)
# Team G W G V P D + -
1 VVOG 4 3 3 0 0 9 -- 12 6
2 Zwart Wit '63 5 3 1 0 2 3 -- 9 9
3 DVS'33 Ermelo 8 3 1 0 2 3 -- 7 9
4 Hierden 6 3 1 0 2 3 -- 10 14

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Berg, Jarno van den

Berg, Niels van de

Besten, Kevin Den

Essen, Wesley van

Hop, Jesper

Klaassen, Daan

Lange, Tresor De

Poolen, Corné

Schoonhoven, Rick

Spoelstra, Thomas

Timmer, Levi

Staff

Essen, Wesley van

Teammanager

Dinsdag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden 6 2 5b+c

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden 6 2 5b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden 6

Geen foto's gevonden.