Teams

Hierden VR1

zaterdag 16 november

3-1

SDC Putten VR2

zaterdag 30 november

12:00

VVOG VR1

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
30 nov. 12:00 veld 1 Hierden VR1 VVOG VR1 regulier
7 dec. 12:30 veld 2 Hierden VR1 VSCO '61 VR1 regulier
25 jan. 12:30 veld 3 Hierden VR1 FC Horst VR1 regulier
1 feb. 11:00 veld 2 asv Dronten VR2 Hierden VR1 regulier
8 feb. 12:00 veld 1 Hierden VR1 VVOP VR1 regulier
15 feb. 15:00 veld C Sparta Nijkerk VR3 Hierden VR1 regulier
14 mrt. 12:30 veld 1 FC Horst VR1 Hierden VR1 regulier
28 mrt. 12:00 veld 2 Hierden VR1 DVS'33 Ermelo VR3 regulier
4 apr. 14:30 veld 2 VVOG VR1 Hierden VR1 regulier
18 apr. 12:00 1-veld 1 VSCO '61 VR1 Hierden VR1 regulier
9 mei 12:00 veld 2 Hierden VR1 Heerde VR1 regulier
16 mei 10:30 veld 1 SDC Putten VR2 Hierden VR1 regulier

zaterdag 30 november

zaterdag 7 december

zaterdag 25 januari

zaterdag 1 februari

zaterdag 8 februari

zaterdag 15 februari

zaterdag 14 maart

zaterdag 28 maart

zaterdag 4 april

zaterdag 18 april

zaterdag 9 mei

zaterdag 16 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
16 nov. 12:30 Hierden VR1 SDC Putten VR2 regulier 3-1
9 nov. 12:15 Hierden VR1 Sparta Nijkerk VR3 regulier 5-2
2 nov. 10:30 VVOP VR1 Hierden VR1 regulier 3-2
26 okt. 12:30 DVS'33 Ermelo VR3 Hierden VR1 regulier 5-0
28 sep. 14:30 Heerde VR1 Hierden VR1 regulier 1-6
21 sep. 12:30 Hierden VR1 asv Dronten VR2 regulier 2-2
14 sep. 12:15 Hierden VR1 Prins Bernhard VR1 beker 3-4
7 sep. 12:30 Hierden VR1 Elspeet VR1 beker 4-0
31 aug. 13:00 Hulshorst VR1 Hierden VR1 beker 0-3

zaterdag 16 november

zaterdag 9 november

zaterdag 2 november

10:30
veld 3

zaterdag 26 oktober

zaterdag 28 september

14:30
1-veld 1

zaterdag 21 september

zaterdag 14 september

zaterdag 7 september

zaterdag 31 augustus

216 Vrouwen Zaterdag

seizoen - 4e klasse (4e klasse 03)
# Team G W G V P D + -
1 Sparta Nijkerk VR3 7 5 0 2 15 -- 22 17
2 FC Horst VR1 6 4 1 1 13 -- 25 9
3 DVS'33 Ermelo VR3 6 3 2 1 11 -- 16 8
4 VSCO '61 VR1 7 3 2 2 11 -- 22 17
5 Hierden VR1 6 3 1 2 10 -- 18 14
6 asv Dronten VR2 7 2 3 2 9 -- 23 20
7 VVOP VR1 5 1 2 2 5 -- 10 12
8 VVOG VR1 5 1 1 3 4 -- 9 16
9 Heerde VR1 5 1 0 4 3 -- 5 25
10 SDC Putten VR2 6 1 0 5 3 -- 5 17
 

Vrouwen beker zaterdag poule

beker - Groep 3 (Groep 3 03)
# Team G W G V P D + -
1 Prins Bernhard VR1 3 3 0 0 9 -- 13 4
2 Hierden VR1 3 2 0 1 6 -- 10 4
3 Hulshorst VR1 3 1 0 2 3 -- 3 9
4 Elspeet VR1 3 0 0 3 0 -- 2 11

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Berg, Jodi van den

Burgemeester, Leonie

Foppen, Mariska

Hees, Kirsten

Hees, Manon

Huenestein, Sharon

Kastrop, Shirley

Kok, Christel

Petersen, Nichelle

Plateringen, Mirjam van

Roelofsen, Nadia

Schrauwen, Michelle

Timmer, Danique

Timmer, Louise

Verhoeven, Lynette

Vitting, Demy

Willems, Danisha

Staff

Brandsen, Peter

Teammanager

Hees, Wessel

Assistent-scheidsrechter(club)

Petersen, Evert

Trainer/coach

Geen trainingen gevonden.

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden VR1