Teams

Hierden VR1

zaterdag 19 september

Sparta Nijkerk VR4

5-1

zaterdag 26 september

12:30

Terschuurse Boys VR1

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
26 sep. 12:30 veld 1 Hierden VR1 Terschuurse Boys VR1 regulier
3 okt. 12:45 veld 1 ZVV '56 VR2 Hierden VR1 regulier
10 okt. 12:30 veld 1 Hierden VR1 DVS'33 Ermelo VR3 regulier
17 okt. 11:45 veld 1 SC Klarenbeek VR2 Hierden VR1 regulier
24 okt. 14:30 veld 1 Albatross VR1 Hierden VR1 regulier
31 okt. 12:30 veld 2 Hierden VR1 FC RDC VR1 regulier
7 nov. 10:30 veld 1 VVOP VR1 Hierden VR1 regulier
14 nov. 12:30 veld 1 Hierden VR1 Stroe VR1 regulier
21 nov. 12:30 veld 2 Hierden VR1 Colmschate '33 VR2 regulier
28 nov. 12:30 veld 2 Hierden VR1 VVOG VR1 regulier
5 dec. 11:00 veld 1 Prins Bernhard VR1 Hierden VR1 regulier
12 dec. 12:30 veld 2 Hierden VR1 SC Klarenbeek VR2 regulier
19 dec. 12:30 veld 1 FC RDC VR1 Hierden VR1 regulier
30 jan. 12:30 veld 2 Hierden VR1 asv Dronten VR1 regulier
6 feb. 12:15 veld 1 Stroe VR1 Hierden VR1 regulier
27 feb. 12:30 veld 1 asv Dronten VR1 Hierden VR1 regulier
6 mrt. 12:30 veld 1 Hierden VR1 Albatross VR1 regulier
13 mrt. 12:30 veld 1 DVS'33 Ermelo VR3 Hierden VR1 regulier
20 mrt. 12:30 veld 1 Hierden VR1 Sparta Nijkerk VR4 regulier
27 mrt. 15:00 veld 4 Colmschate '33 VR2 Hierden VR1 regulier
10 apr. 12:30 veld 1 Hierden VR1 Prins Bernhard VR1 regulier
17 apr. 14:30 veld 5 VVOG VR1 Hierden VR1 regulier
24 apr. 12:30 veld 2 Hierden VR1 ZVV '56 VR2 regulier
15 mei 10:00 veld 1 Terschuurse Boys VR1 Hierden VR1 regulier
29 mei 12:30 veld 2 Hierden VR1 VVOP VR1 regulier

zaterdag 26 september

zaterdag 3 oktober

zaterdag 10 oktober

zaterdag 17 oktober

zaterdag 24 oktober

zaterdag 31 oktober

zaterdag 7 november

zaterdag 14 november

zaterdag 21 november

zaterdag 28 november

zaterdag 5 december

zaterdag 12 december

zaterdag 19 december

zaterdag 30 januari

zaterdag 6 februari

zaterdag 27 februari

zaterdag 6 maart

zaterdag 13 maart

zaterdag 20 maart

zaterdag 27 maart

zaterdag 10 april

zaterdag 17 april

zaterdag 24 april

zaterdag 15 mei

zaterdag 29 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
19 sep. 13:00 Sparta Nijkerk VR4 Hierden VR1 regulier 5-1
12 sep. 12:00 Prins Bernhard VR1 Hierden VR1 beker 8-2
29 aug. 12:30 Hierden VR1 Elspeet VR1 beker 8-0

zaterdag 19 september

zaterdag 12 september

zaterdag 29 augustus

216 Vrouwen Zaterdag

seizoen - 4e klasse (4e klasse 03)
# Team G W G V P D + -
1 DVS'33 Ermelo VR3 1 1 0 0 3 -- 8 0
2 Prins Bernhard VR1 1 1 0 0 3 -- 8 2
3 Sparta Nijkerk VR4 1 1 0 0 3 -- 5 1
4 VVOP VR1 1 1 0 0 3 -- 4 1
5 SC Klarenbeek VR2 1 1 0 0 3 -- 3 0
6 Albatross VR1 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 asv Dronten VR1 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 VVOG VR1 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 ZVV '56 VR2 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 Stroe VR1 1 0 0 1 0 -- 1 4
11 Terschuurse Boys VR1 1 0 0 1 0 -- 0 3
12 Hierden VR1 1 0 0 1 0 -- 1 5
13 Colmschate '33 VR2 1 0 0 1 0 -- 2 8
14 FC RDC VR1 1 0 0 1 0 -- 0 8
 

Vrouwen beker zaterdag poule

beker - Groep 3 (Groep 3 03)
# Team G W G V P D + -
1 Prins Bernhard VR1 2 2 0 0 6 -- 18 2
2 Hierden VR1 2 1 0 1 3 -- 10 8
3 Elspeet VR1 2 0 0 2 0 -- 0 18

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Brink, Jacky van den

Burgemeester, Leonie

Hees, Manon

Huenestein, Sharon

Kastrop, Shirley

Kok, Christel

Luytjes, Melissa

Mondria, Judith

Nooteboom, Laura

Petersen, Nichelle

Roelofsen, Nadia

Schrauwen, Michelle

Timmer, Danique

Timmer, Louise

Verhoeven, Lynette

Vitting, Demy

Vries, Emma de

Staff

Brandsen, Peter

Teammanager

Hees, Wessel

Assistent-scheidsrechter(club)

Petersen, Evert

Trainer/coach

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden VR1 8 1b

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
19:30 - 21:00 Hierden VR1 8 1a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden VR1

Geen foto's gevonden.