Hierden VR1
zaterdag 13 april
zaterdag 20 april
Datum | Tijd | Veld | Thuis | Uit | Type | |
20 apr. | 14:45 | veld 1 | Hierden VR1 | Sparta Nijkerk VR3 | regulier | |
23 apr. | 20:00 | veld 1 | AZC VR1 | Hierden VR1 | beker | |
11 mei | 14:45 | veld 2 | Hierden VR1 | WWNA VR1 | regulier | |
18 mei | 11:00 | veld 6 | SDC Putten VR2 | Hierden VR1 | regulier |
zaterdag 20 april
dinsdag 23 april
zaterdag 11 mei
zaterdag 18 mei
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Type | Uitslag | |
13 apr. | 14:30 | DVS'33 Ermelo VR2 | Hierden VR1 | regulier | 1-3 | |
6 apr. | 14:45 | Hierden VR1 | ST Rood-Wit'58/SDC Putten Vr1 | regulier | 5-0 | |
30 mrt. | 14:30 | Hierden VR1 | Epe VR1 | beker | 3-1 | |
23 mrt. | 13:00 | Nunspeet VR1 | Hierden VR1 | regulier | 2-2 | |
2 mrt. | 14:30 | Hierden VR1 | VIOS V. VR2 | regulier | 9-2 | |
24 feb. | 11:30 | FC Horst VR1 | Hierden VR1 | regulier | 2-12 | |
17 feb. | 12:30 | F.C. Ommen VR2 | Hierden VR1 | beker | 1-3 | |
3 feb. | 14:45 | Hierden VR1 | Prins Bernhard VR1 | regulier | 4-0 | |
27 jan. | 14:30 | Hierden VR1 | DVS'33 Ermelo VR2 | regulier | 8-1 | |
20 jan. | 14:30 | Hierden VR1 | SDC Putten VR2 | regulier | 3-0 | |
16 dec. | 12:00 | ST Rood-Wit'58/SDC Putten Vr1 | Hierden VR1 | regulier | 0-6 | |
13 dec. | 20:15 | Lunteren VR1 | Hierden VR1 | beker | 3-5 | |
9 dec. | 14:00 | WWNA VR1 | Hierden VR1 | regulier | 5-2 | |
25 nov. | 11:00 | Sparta Nijkerk VR3 | Hierden VR1 | regulier | 2-0 | |
4 nov. | 14:30 | Hierden VR1 | Nunspeet VR1 | regulier | 3-2 | |
18 okt. | 19:15 | Stroe VR1 | Hierden VR1 | beker | 1-10 | |
7 okt. | 14:30 | VIOS V. VR2 | Hierden VR1 | regulier | 0-13 | |
2 okt. | 20:30 | Hierden VR1 | FC Horst VR1 | regulier | 13-0 | |
23 sep. | 10:30 | Prins Bernhard VR1 | Hierden VR1 | regulier | 3-4 | |
9 sep. | 12:30 | asv Dronten VR2 | Hierden VR1 | beker | 3-4 | |
2 sep. | 14:30 | Hierden VR1 | Swift '64 VR2 | beker | 11-0 |
zaterdag 13 april
zaterdag 6 april
zaterdag 30 maart
zaterdag 23 maart
zaterdag 2 maart
zaterdag 24 februari
zaterdag 17 februari
zaterdag 3 februari
zaterdag 27 januari
zaterdag 20 januari
zaterdag 16 december
woensdag 13 december
zaterdag 9 december
zaterdag 25 november
zaterdag 4 november
woensdag 18 oktober
zaterdag 7 oktober
maandag 2 oktober
zaterdag 23 september
zaterdag 9 september
zaterdag 2 september
216 Vrouwen Zaterdag
seizoen - 4e klasse (4e klasse 4)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sparta Nijkerk VR3 | 14 | 13 | 0 | 1 | 39 | -- | 45 | 11 | |
2 | Hierden VR1 | 15 | 12 | 1 | 2 | 37 | -- | 87 | 20 | |
3 | Prins Bernhard VR1 | 14 | 12 | 0 | 2 | 36 | -- | 52 | 16 | |
4 | WWNA VR1 | 15 | 10 | 1 | 4 | 31 | -- | 67 | 30 | |
5 | ST Rood-Wit'58/SDC Putten Vr1 | 16 | 7 | 2 | 7 | 23 | -- | 40 | 37 | |
6 | Nunspeet VR1 | 16 | 6 | 2 | 8 | 20 | -- | 45 | 32 | |
7 | SDC Putten VR2 | 13 | 4 | 2 | 7 | 14 | -- | 14 | 28 | |
8 | DVS'33 Ermelo VR2 | 14 | 2 | 0 | 12 | 6 | -- | 13 | 63 | |
9 | VIOS V. VR2 | 14 | 1 | 2 | 11 | 5 | -- | 12 | 60 | |
10 | FC Horst VR1 | 15 | 0 | 2 | 13 | 2 | -- | 6 | 84 |
Vrouwen beker zaterdag poulefase
beker - Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 (Vrouwen beker zaterdag poulefase Groep 3 18)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hierden VR1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | -- | 15 | 3 | |
2 | asv Dronten VR2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | -- | 10 | 6 | |
3 | Swift '64 VR2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | -- | 2 | 18 |
Vrouwen beker zaterdag 1e ronde
beker - Vrouwen beker zaterdag 1e ronde Groep 3 (Vrouwen beker zaterdag 1e ronde Groep 3 1e KO ronde groep 3)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hierden VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 10 | 1 | |
2 | Drienerlo VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 7 | 0 | |
3 | F.C. Ommen VR2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 5 | 1 | |
4 | v.v. Hellendoorn VR2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 5 | 2 | |
5 | ST SDOUC/GWVV VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 1 | |
6 | Wilhelminaschool VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 1 | |
7 | Oene VR2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 0 | |
8 | WWNA VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 0 | |
9 | Enter Vooruit VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 6 | 4 | |
10 | DETO VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 1 | |
11 | Nunspeet VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 1 | |
12 | Woezik VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 1 | |
13 | USV VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 2 | |
14 | ZZC'20 VR2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 2 | |
15 | Jonge Kracht VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 1 | |
16 | LSV VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 1 | |
17 | Lunteren VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 3 | |
18 | Kesteren VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 2 | |
19 | Epe VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | |
20 | DIO '30 VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 3 | 3 | |
21 | FC Horst VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 2 | |
22 | SJO VCHW VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 3 | |
23 | VIOD VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 3 | |
24 | Marienberg VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 2 | |
25 | SCW '23 VR2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 2 | |
26 | ST Achilles'12/ATC'65 VR2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 4 | 6 | |
27 | Bennekom VR3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 3 | |
28 | Bergentheim VR2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 3 | |
29 | Heerde VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 3 | |
30 | DVC Dedemsvaart VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 5 | |
31 | AZSV VR3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 4 | |
32 | SV CCW '16 VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 4 | |
33 | Albatross VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 3 | |
34 | ZVV '56 VR2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 3 | |
35 | ZAC VR2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 5 | |
36 | Excelsior '31 VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 7 | |
37 | Stroe VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 10 |
Vrouwen beker zaterdag 2e ronde
beker - Vrouwen beker zaterdag 2e ronde Groep 3 (Vrouwen beker zaterdag 2e ronde Groep 3 2e KO ronde groep 3)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SVO Twickel VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 11 | 0 | |
2 | Leones VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 7 | 1 | |
3 | Enter Vooruit VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 6 | 0 | |
4 | Drienerlo VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 7 | 2 | |
5 | De Bataven VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 0 | |
6 | Pax VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 0 | |
7 | Hierden VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 5 | 3 | |
8 | Epe VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 2 | |
9 | SVO DCS/OBW VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 2 | |
10 | AZC VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 1 | |
11 | WWNA VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 1 | |
12 | ST SDOUC/GWVV VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 3 | |
13 | ZZC'20 VR2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 1 | 0 | |
14 | Vorden VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 3 | |
15 | F.C. Ommen VR2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 2 | |
16 | Kesteren VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | |
17 | Woezik VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | |
18 | Saasveldia VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 3 | 3 | |
19 | LSV VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 2 | |
20 | Jonge Kracht VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 3 | 4 | |
21 | Wilhelminaschool VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 1 | |
22 | Lunteren VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 3 | 5 | |
23 | Nunspeet VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 4 | |
24 | SJO UNO'21 VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 4 | |
25 | DETO VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 3 | |
26 | Eldenia VR3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 3 | |
27 | SC Rheden VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 3 | |
28 | SVO FC Maas en Waal VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 3 | |
29 | v.v. Hellendoorn VR2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 7 | |
30 | Quick 1888 VR3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 7 | |
31 | Oene VR2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 6 | |
32 | TVC '28 VR2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 11 |
Vrouwen beker zaterdag 1/8 finales
beker - Vrouwen beker zaterdag 1/8 finales Groep 3 (Vrouwen beker zaterdag 1/8 finales Groep 3 KO Laatste 16)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZZC'20 VR2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 5 | 0 | |
2 | Vorden VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 6 | 2 | |
3 | Drienerlo VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 2 | |
4 | Epe VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 2 | |
5 | Hierden VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 1 | |
6 | AZC VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 3 | |
7 | ST SDOUC/GWVV VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 1 | |
8 | Leones VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | |
9 | WWNA VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 3 | 4 | |
10 | De Bataven VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 2 | |
11 | Pax VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 4 | |
12 | SVO Twickel VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 4 | |
13 | F.C. Ommen VR2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 3 | |
14 | Enter Vooruit VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 6 | |
15 | SVO DCS/OBW VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 0 | 5 |
Vrouwen beker zaterdag 1/4 finales
beker - Vrouwen beker zaterdag 1/4 finales Groep 3 (Vrouwen beker zaterdag 1/4 finales Groep 3 KO Laatste 8)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vorden VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 6 | 2 | |
2 | Hierden VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 3 | 1 | |
3 | Drienerlo VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 4 | 3 | |
4 | AZC VR1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | -- | 2 | 1 | |
5 | ZZC'20 VR2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 3 | 4 | |
6 | Leones VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 2 | |
7 | Epe VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 1 | 3 | |
8 | ST SDOUC/GWVV VR1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | -- | 2 | 6 |
Vrouwen beker zaterdag 1/2 finales
beker - Vrouwen beker zaterdag 1/2 finales Groep 3 (Vrouwen beker zaterdag 1/2 finales Groep 3 KO Laatste 4)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AZC VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | |
2 | Drienerlo VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | |
3 | Hierden VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -- | 0 | 0 | |
4 | Vorden VR1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -- | 0 | 0 |
Speler
Beelen, Lotte
Bruijnes, Marit
Duringshoff, Nikki
Haklander, Alieke
Janssens, Lilia
Kok, Christel
Lange, Maxime de
Nijhuis, Bo van
Nijman-Schuiten, Ingrid
Panhuis, Esmee van
Timmer, Danique
Vitting, Demy
Vries, Emma de
Vrijhof, Sanne
Wal, Ellemijn van der
Zoet, Dianne
Staff
Brandsen, Peter
Teammanager
Petersen, Evert
Trainer/coach
Maandag
Tijd | Team | K.K. | Veld |
20:00 - 21:30 | Hierden VR1 | 8 | 1a |
Woensdag
Tijd | Team | K.K. | Veld |
19:30 - 21:00 | Hierden VR1 | 8 | 1a |
Geen wedstrijdverslagen gevonden.
Abonneren op de wedstrijden van Hierden VR1