Teams

Hierden 5

zaterdag 4 april

14:30

Sparta Nijkerk 8

zaterdag 18 april

14:30

NSC Nijkerk 3

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
18 apr. 14:30 veld 3 Hierden 5 NSC Nijkerk 3 regulier
9 mei 15:00 veld 3 Stroe 6 Hierden 5 regulier
16 mei 14:30 veld 2 Hierden 5 DVS'33 Ermelo 8 regulier
23 mei 14:30 veld 7 SDC Putten 10 Hierden 5 regulier

zaterdag 18 april

zaterdag 9 mei

zaterdag 16 mei

zaterdag 23 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
4 apr. 14:30 Hierden 5 Sparta Nijkerk 8 regulier --
28 mrt. 15:00 Hoevelaken 6 Hierden 5 regulier --
14 mrt. 14:30 Hierden 5 De Veluwse Boys 2 regulier --
7 mrt. 12:30 EFC '58 4 Hierden 5 regulier 1-0
15 feb. 14:30 Hierden 5 Veensche Boys 6 regulier 0-1
8 feb. 15:00 Zeewolde 5 Hierden 5 regulier 6-1
1 feb. 14:30 Hierden 5 Rood-Wit '58 5 regulier 3-0
14 dec. 14:30 Hierden 5 Stroe 6 regulier 1-0
7 dec. 13:00 NSC Nijkerk 3 Hierden 5 regulier 2-0
30 nov. 13:00 Sparta Nijkerk 8 Hierden 5 regulier 2-0
23 nov. 14:30 Hierden 5 Hoevelaken 6 regulier 0-3
16 nov. 12:30 DVS'33 Ermelo 8 Hierden 5 regulier 3-0
9 nov. 14:30 Veensche Boys 6 Hierden 5 regulier 1-1
2 nov. 14:30 Hierden 5 Zeewolde 5 regulier 2-2
26 okt. 14:30 Hierden 5 SDC Putten 10 regulier 4-3
19 okt. 14:30 Hierden 5 SDC Putten 7 beker 1-3
5 okt. 12:30 De Veluwse Boys 2 Hierden 5 regulier 1-2
28 sep. 14:30 Hierden 5 EFC '58 4 regulier 0-2
21 sep. 14:30 Rood-Wit '58 5 Hierden 5 regulier 0-1
14 sep. 15:45 Hierden 5 Zeewolde 6 beker 3-0
7 sep. 14:30 VSCO '61 5 Hierden 5 beker 4-4
31 aug. 14:30 Hierden 5 Batavia '90 3 beker 2-1

zaterdag 4 april

zaterdag 28 maart

15:00
veld 5

zaterdag 14 maart

zaterdag 7 maart

12:30
veld 3

zaterdag 15 februari

zaterdag 8 februari

15:00
Veld 7

zaterdag 1 februari

zaterdag 14 december

14:30
veld 2

zaterdag 7 december

13:00
Hoofdveld

zaterdag 30 november

zaterdag 23 november

zaterdag 16 november

zaterdag 9 november

zaterdag 2 november

14:30
veld 2

zaterdag 26 oktober

zaterdag 19 oktober

zaterdag 5 oktober

zaterdag 28 september

14:30
veld 2

zaterdag 21 september

14:30
Hoofdveld (Kunstgras)

zaterdag 14 september

15:45
veld 3

zaterdag 7 september

14:30
3-veld 3

zaterdag 31 augustus

0214 Mannen Zaterdag reserve

seizoen - 5e klasse (5e klasse 06)
# Team G W G V P D + -
1 Stroe 6 15 10 2 3 32 -- 44 24
2 Veensche Boys 6 14 9 2 3 29 -- 27 18
3 Zeewolde 5 15 8 2 5 26 -- 32 30
4 NSC Nijkerk 3 15 8 0 7 24 -- 43 36
5 EFC '58 4 15 7 3 5 24 -- 23 26
6 Hoevelaken 6 15 6 3 6 21 -- 29 33
7 SDC Putten 10 15 5 3 7 18 -- 33 29
8 De Veluwse Boys 2 14 5 2 7 17 -- 29 25
9 DVS'33 Ermelo 8 15 5 2 8 17 -- 30 30
10 Rood-Wit '58 5 15 5 2 8 17 -- 25 35
11 Hierden 5 15 5 2 8 17 -- 15 27
12 Sparta Nijkerk 8 15 4 1 10 13 -- 21 38
 

Mannen beker reserve zaterdag poule

beker - Groep 1 (Groep 1 103)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden 5 3 2 1 0 7 -- 9 5
2 Zeewolde 6 3 2 0 1 6 -- 8 8
3 VSCO '61 5 3 1 1 1 4 -- 8 8
4 Batavia '90 3 3 0 0 3 0 -- 5 9
 

Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde

beker - Groep 1 (Groep 1 SR1)
# Team G W G V P D + -
1 Nunspeet 5 1 1 0 0 3 -- 7 1
2 Go Ahead Kampen 3 1 1 0 0 3 -- 6 0
3 asv Dronten 5 1 1 0 0 3 -- 6 1
4 HHC Hardenberg 5 1 1 0 0 3 -- 6 1
5 Hardenberg '85 3 1 1 0 0 3 -- 6 2
6 Gramsbergen 3 1 1 0 0 3 -- 4 0
7 ZAC 5 1 1 0 0 3 -- 4 1
8 OWIOS 6 1 1 0 0 3 -- 3 0
9 SDC Putten 11 1 1 0 0 3 -- 3 0
10 Helios 4 1 1 0 0 3 -- 5 3
11 Elspeet 3 1 1 0 0 3 -- 4 2
12 Go Ahead Kampen 5 1 1 0 0 3 -- 4 2
13 SDC Putten 7 1 1 0 0 3 -- 3 1
14 FC Horst 3 1 1 0 0 3 -- 2 0
15 Hulshorst 3 1 1 0 0 3 -- 2 0
16 Nunspeet 3 1 1 0 0 3 -- 6 5
17 Berkum 7 1 1 0 0 3 -- 2 1
18 DOS '37 4 1 1 0 0 3 -- 3 3
19 Sparta Nijkerk 5 1 1 0 0 3 -- 3 3
20 VVOG 4 1 1 0 0 3 -- 2 2
21 Veensche Boys 4 1 1 0 0 3 -- 1 1
22 Hatto Heim 6 0 0 0 0 0 -- 0 0
23 Nieuwleusen SV 3 0 0 0 0 0 -- 0 0
24 Marienberg 2 1 0 0 1 0 -- 3 3
25 EDON 2 1 0 0 1 0 -- 3 3
26 HTC 3 1 0 0 1 0 -- 2 2
27 asv Dronten 3 1 0 0 1 0 -- 1 1
28 Wilsum 2 1 0 0 1 0 -- 5 6
29 HHC Hardenberg 6 1 0 0 1 0 -- 1 2
30 Hulzense Boys 4 1 0 0 1 0 -- 3 5
31 Nieuwleusen SV 4 1 0 0 1 0 -- 2 4
32 sv Reaal Dronten 2 1 0 0 1 0 -- 2 4
33 Hierden 5 1 0 0 1 0 -- 1 3
34 WHC 3 1 0 0 1 0 -- 0 2
35 ZAC 6 1 0 0 1 0 -- 0 2
36 't Harde 3 1 0 0 1 0 -- 1 4
37 Dos Kampen 6 1 0 0 1 0 -- 0 3
38 Sparta Nijkerk 6 1 0 0 1 0 -- 0 3
39 Excelsior '31 5 1 0 0 1 0 -- 2 6
40 Helios 2 1 0 0 1 0 -- 0 4
41 SVZW 4 1 0 0 1 0 -- 1 6
42 USV 2 1 0 0 1 0 -- 1 6
43 Rood-Wit '58 3 1 0 0 1 0 -- 1 7
44 ZAC 8 1 0 0 1 0 -- 0 6

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Appelboom, Kas

Appelboom, Koen

Ark, Ronald van

Hensbergen, Bjorn

Hensbergen, Elkjar

Hop, Steven

Kort, Stefan

Lokhorst, Remco

Panhuis, Kevin van

Petersen, Marijn

Pijl, Reinout v.d.

Ruiter, Jacob de

Stoffers, Sven

Termaat, Martijn

Uyl, Danny den

Verhoef, Erik

Vermanen, Willem

Vrijhof, Hendrie

Vrijhof, Rik

Staff

Hensbergen, Bjorn

Teammanager

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden 5 12 2a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden 5

Geen foto's gevonden.