Teams

Hierden 7

zaterdag 9 november

Nunspeet 6

3-1

zaterdag 16 november

Elspeet 4

15:00
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
16 nov. 15:00 1-hoofdveld Elspeet 4 Hierden 7 regulier
23 nov. 14:30 veld 3 Hierden 7 DSV '61 6 regulier
30 nov. 12:30 veld 3 VVOG 8 Hierden 7 regulier
7 dec. 15:00 4-veld 4 Nunspeet 8 Hierden 7 regulier
1 feb. 14:30 veld 3 Hierden 7 't Harde 5 regulier
8 feb. 14:30 1- VIOS V. veld 1 VIOS V. 4 Hierden 7 regulier
15 feb. 14:30 veld 4 Hierden 7 Nunspeet 6 regulier
7 mrt. 12:30 veld 3 DVS'33 Ermelo 13 Hierden 7 regulier
14 mrt. 14:30 veld 3 Hierden 7 ESC 6 regulier
28 mrt. 12:30 veld 2 DSV '61 6 Hierden 7 regulier
4 apr. 14:30 veld 3 Hierden 7 VVOG 8 regulier
18 apr. 14:30 veld 2 Hierden 7 Nunspeet 8 regulier
9 mei 14:30 veld 4 SDC Putten 12 Hierden 7 regulier
16 mei 14:30 veld 2 Hierden 7 Elspeet 4 regulier
23 mei 14:30 veld 2 ESC 5 Hierden 7 regulier

zaterdag 16 november

15:00
1-hoofdveld

zaterdag 23 november

zaterdag 30 november

zaterdag 7 december

zaterdag 1 februari

zaterdag 8 februari

14:30
1- VIOS V. veld 1

zaterdag 15 februari

zaterdag 7 maart

zaterdag 14 maart

zaterdag 28 maart

zaterdag 4 april

zaterdag 18 april

zaterdag 9 mei

zaterdag 16 mei

zaterdag 23 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
9 nov. 12:30 Nunspeet 6 Hierden 7 regulier 3-1
2 nov. 14:30 Hierden 7 VIOS V. 4 regulier 4-5
26 okt. 14:30 Hierden 7 ESC 5 regulier 4-4
19 okt. 14:30 Swift '64 5 Hierden 7 beker 4-1
12 okt. 14:30 Hierden 7 SDC Putten 12 regulier 4-1
5 okt. 14:30 ESC 6 Hierden 7 regulier 3-4
28 sep. 14:30 Hierden 7 DVS'33 Ermelo 13 regulier 2-4
21 sep. 15:00 't Harde 5 Hierden 7 regulier 0-0
14 sep. 14:30 DVS'33 Ermelo 11 Hierden 7 beker 3-2
7 sep. 12:30 VVOG 6 Hierden 7 beker 2-6
31 aug. 14:30 Hierden 7 Zwart Wit '63 6 beker 7-3

zaterdag 9 november

12:30
3-veld 3

zaterdag 2 november

14:30
veld 4

zaterdag 26 oktober

14:30
veld 2

zaterdag 19 oktober

zaterdag 12 oktober

zaterdag 5 oktober

14:30
veld 2

zaterdag 28 september

zaterdag 21 september

15:00
Veld 3

zaterdag 14 september

zaterdag 7 september

12:30
veld 2

zaterdag 31 augustus

0214 Mannen Zaterdag reserve

seizoen - 6e klasse (6e klasse 08)
# Team G W G V P D + -
1 VIOS V. 4 7 6 1 0 19 -- 35 13
2 SDC Putten 12 7 6 0 1 18 -- 34 13
3 ESC 5 6 4 1 1 13 -- 26 12
4 Nunspeet 6 7 4 1 2 13 -- 21 22
5 VVOG 8 7 4 0 3 12 -- 16 16
6 't Harde 5 7 3 1 3 10 -- 18 17
7 Hierden 7 7 2 2 3 8 -- 19 20
8 DSV '61 6 7 2 1 4 7 -- 11 24
9 DVS'33 Ermelo 13 6 2 0 4 6 -- 15 18
10 ESC 6 7 1 2 4 5 -- 15 23
11 Nunspeet 8 7 1 1 5 4 -- 20 35
12 Elspeet 4 7 1 0 6 3 -- 9 26
 

Mannen beker reserve zaterdag poule

beker - Groep 2 (Groep 2 71)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden 7 3 2 0 1 6 -- 15 8
2 Zwart Wit '63 6 3 2 0 1 6 -- 12 9
3 DVS'33 Ermelo 11 3 2 0 1 6 -- 8 6
4 VVOG 6 3 0 0 3 0 -- 3 15
 

Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde

beker - Groep 2 (Groep 2 SR1)
# Team G W G V P D + -
1 Hulzense Boys 5 1 1 0 0 3 -- 10 1
2 Noord Veluwe Boys 2 1 1 0 0 3 -- 8 1
3 Excelsior '31 13 1 1 0 0 3 -- 7 2
4 Sparta Nijkerk 10 1 1 0 0 3 -- 4 0
5 ESC 7 1 1 0 0 3 -- 5 2
6 s.v. Rijssen 3 1 1 0 0 3 -- 4 1
7 Swift '64 5 1 1 0 0 3 -- 4 1
8 Swift '64 4 1 1 0 0 3 -- 4 1
9 SDC Putten 12 1 1 0 0 3 -- 3 0
10 Batavia '90 4 1 1 0 0 3 -- 5 3
11 Hulzense Boys 6 1 1 0 0 3 -- 5 3
12 Voorwaarts V. 3 1 1 0 0 3 -- 4 2
13 DES 6 1 1 0 0 3 -- 5 4
14 SVI 9 1 1 0 0 3 -- 3 2
15 Bruchterveld 3 1 1 0 0 3 -- 2 1
16 Berkum 9 1 1 0 0 3 -- 1 0
17 VEVO 2 1 1 0 0 3 -- 1 0
18 DVS'33 Ermelo 10 1 1 0 0 3 -- 4 4
19 DOS '37 7 1 1 0 0 3 -- 3 3
20 DKB 3 1 1 0 0 3 -- 1 1
21 WZC Wapenveld 3 1 1 0 0 3 -- 1 1
22 DOS '37 10 1 1 0 0 3 -- 1 1
23 SVV '56 3 0 0 0 0 0 -- 0 0
24 Dos Kampen 7 1 0 0 1 0 -- 4 4
25 Holten 2 za. 1 0 0 1 0 -- 3 3
26 EFC '58 5 1 0 0 1 0 -- 1 1
27 Voorwaarts V. 4 1 0 0 1 0 -- 1 1
28 De Gazelle 2 1 0 0 1 0 -- 1 1
29 Colmschate '33 2 1 0 0 1 0 -- 4 5
30 WVF 10 1 0 0 1 0 -- 2 3
31 HTC 6 1 0 0 1 0 -- 1 2
32 Nunspeet 7 1 0 0 1 0 -- 0 1
33 VVOP 7 1 0 0 1 0 -- 0 1
34 Dieze West 2 1 0 0 1 0 -- 3 5
35 HHC Hardenberg 13 1 0 0 1 0 -- 3 5
36 Lemelerveld 2 1 0 0 1 0 -- 2 4
37 VIOS V. 4 1 0 0 1 0 -- 2 5
38 HHC Hardenberg 11 1 0 0 1 0 -- 1 4
39 Hierden 7 1 0 0 1 0 -- 1 4
40 WVF 9 1 0 0 1 0 -- 1 4
41 WZC Wapenveld 4 1 0 0 1 0 -- 0 3
42 ESC 5 1 0 0 1 0 -- 0 4
43 Sportclub Deventer 2 1 0 0 1 0 -- 2 7
44 Go Ahead Kampen 7 1 0 0 1 0 -- 1 8
45 s.v. Rijssen 4 1 0 0 1 0 -- 1 10

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Ark, Rudy van

Bastiaansen, Jeroen

Berg, Bas van den

Berg, Jacco van den

Berg, Robin van den

Berg, Sander van den

Bos, Hendri

Groot, Raymond De

Hartman, Erik

Hoksberg, Damian

Poppe, Jurriën vd

Schuurmans, Swen

Timmer, Rutger

Verbeek, Jeroen

Staff

Geen staff gevonden.

Geen trainingen gevonden.

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden 7