Teams

Hierden JO19-1

woensdag 19 februari

OWIOS JO19-1

2-1

zaterdag 7 maart

14:30

FC Horst JO19-1

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
7 mrt. 14:30 veld 1 Hierden JO19-1 FC Horst JO19-1 regulier
14 mrt. 14:30 veld 1 Hierden JO19-1 AGOVV JO19-1 regulier
28 mrt. 13:30 veld 3 Robur et Velocitas JO19-3 Hierden JO19-1 regulier
4 apr. 12:30 veld 2 Hierden JO19-1 DVS'33 Ermelo JO19-2 regulier
18 apr. 12:45 veld 1 Groen Wit '62 JO19-2 Hierden JO19-1 regulier
9 mei 14:30 veld 2 Hierden JO19-1 SDV Barneveld JO19-2 regulier
16 mei 12:30 veld 1 Hierden JO19-1 SV Otterlo JO19-1 regulier
23 mei 12:00 3-veld tr Hulshorst JO19-1 Hierden JO19-1 regulier

zaterdag 7 maart

zaterdag 14 maart

zaterdag 28 maart

zaterdag 4 april

zaterdag 18 april

zaterdag 9 mei

zaterdag 16 mei

zaterdag 23 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
19 feb. 20:00 OWIOS JO19-1 Hierden JO19-1 beker 2-1
15 feb. 12:30 Veensche Boys JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 3-6
8 feb. 14:30 Hierden JO19-1 SDC Putten JO19-2 regulier 5-1
1 feb. 15:00 Victoria Boys JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 1-2
14 dec. 12:30 Hierden JO19-1 sv Reaal Dronten JO19-1 regulier 4-1
30 nov. 14:30 Hierden JO19-1 FC Horst JO19-1 regulier 3-3
23 nov. 12:15 SVI JO19-2 Hierden JO19-1 regulier 2-1
2 nov. 14:30 Hierden JO19-1 BAS JO19-1 regulier 2-2
26 okt. 14:30 SV CCW '16 JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 1-7
19 okt. 14:30 Hierden JO19-1 Rood-Wit '58 JO19-1 beker 1-1
12 okt. 12:00 OWIOS JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 9-3
5 okt. 14:30 Hierden JO19-1 asv Dronten JO19-2 regulier 0-4
28 sep. 12:00 ESC JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 3-3
21 sep. 14:30 Hierden JO19-1 Batavia '90 JO19-1 regulier 3-6
14 sep. 12:15 csv Apeldoorn JO19-2 Hierden JO19-1 beker 1-3
7 sep. 14:30 KCVO JO19-1 Hierden JO19-1 beker 5-3
31 aug. 14:30 Hierden JO19-1 Elspeet JO19-1 beker 7-0

woensdag 19 februari

zaterdag 15 februari

zaterdag 8 februari

zaterdag 1 februari

zaterdag 14 december

zaterdag 30 november

zaterdag 23 november

zaterdag 2 november

zaterdag 26 oktober

zaterdag 19 oktober

zaterdag 12 oktober

zaterdag 5 oktober

zaterdag 28 september

zaterdag 21 september

zaterdag 14 september

12:15
CSV Apeldoorn veld 8

zaterdag 7 september

zaterdag 31 augustus

0225 Onder 19 competitie (najaar)

seizoen - 1e klasse (1e klasse 3)
# Team G W G V P D + -
1 BAS JO19-1 9 6 2 1 20 -- 30 17
2 asv Dronten JO19-2 9 6 1 2 19 -- 35 16
3 OWIOS JO19-1 8 6 0 2 18 -- 43 19
4 Batavia '90 JO19-1 8 4 2 2 14 -- 28 22
5 sv Reaal Dronten JO19-1 9 4 1 4 13 -- 34 36
6 SV CCW '16 JO19-1 9 3 1 5 10 -- 26 29
7 Hierden JO19-1 9 2 3 4 9 -- 26 31
8 FC Horst JO19-1 9 2 2 5 8 -- 22 38
9 ESC JO19-1 9 2 1 6 7 -- 18 36
10 SVI JO19-2 9 2 1 6 7 -- 12 30
 

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

seizoen - 2e klasse (2e klasse 2)
# Team G W G V P D + -
1 FC Horst JO19-1 3 3 0 0 9 -- 23 1
2 DVS'33 Ermelo JO19-2 3 3 0 0 9 -- 12 2
3 Hierden JO19-1 3 3 0 0 9 -- 13 5
4 Groen Wit '62 JO19-2 3 1 2 0 5 -- 9 8
5 Hulshorst JO19-1 3 1 1 1 4 -- 4 6
6 SDC Putten JO19-2 3 1 1 1 4 -- 5 8
7 Victoria Boys JO19-1 2 1 0 1 3 -- 7 6
8 SV Otterlo JO19-1 3 1 0 2 3 -- 7 6
9 Robur et Velocitas JO19-3 3 0 2 1 2 -- 5 6
10 SDV Barneveld JO19-2 2 0 0 2 0 -- 0 10
11 Veensche Boys JO19-1 3 0 0 3 0 -- 8 15
12 AGOVV JO19-1 3 0 0 3 0 -- 1 21
 

Onder 19 beker poule

beker - Groep 2 (Groep 2 52)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO19-1 3 2 0 1 6 -- 13 6
2 csv Apeldoorn JO19-2 3 2 0 1 6 -- 9 9
3 KCVO JO19-1 3 1 0 2 3 -- 10 10
4 Elspeet JO19-1 3 1 0 2 3 -- 6 13
 

Onder 19 beker 1e ronde

beker - Groep 2 (Groep 2 SR1)
# Team G W G V P D + -
1 Oene JO19-1 1 1 0 0 3 -- 6 3
2 OWIOS JO19-1 1 1 0 0 3 -- 3 0
3 v.v. Hellendoorn JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 2
4 SJO JCO JO19-1 1 1 0 0 3 -- 3 1
5 Diepenveen JO19-1 1 1 0 0 3 -- 2 1
6 BAS JO19-1 1 1 0 0 3 -- 1 0
7 sv Reaal Dronten JO19-1 1 1 0 0 3 -- 2 2
8 Hierden JO19-1 1 1 0 0 3 -- 1 1
9 asv Dronten JO19-2 1 0 0 1 0 -- 2 2
10 Rood-Wit '58 JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 1
11 Go Ahead Deventer JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 2
12 DSV '61 JO19-1 1 0 0 1 0 -- 0 1
13 SVVN JO19-1 1 0 0 1 0 -- 2 4
14 DETO JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 3
15 Broekland JO19-1 1 0 0 1 0 -- 3 6
16 Hattem JO19-1 1 0 0 1 0 -- 0 3
 

Onder 19 1/4 finales

beker - Groep 2 (Groep 2 SR1)
# Team G W G V P D + -
1 OWIOS JO19-1 1 1 0 0 3 -- 2 1
2 BAS JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Diepenveen JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 v.v. Hellendoorn JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 Oene JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 sv Reaal Dronten JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 SJO JCO JO19-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 Hierden JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 2

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Boonen, Joël

Boonen, Niels

Bout, Jarco

Broek, Max van den

Doornbos, Gunnar

Poppe, Xander van de

Reitano, Fabio

Steenwijk, Glenn

Timmer, Gerwin

Vos, Quinten

Vos, Tycho

Weijer, Iwan van de

Weijer, Robin van de

Wels, Daniek

Staff

Labots, Laurens

Trainer/coach

Weijer, Henk van de

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
19:30 - 21:00 Hierden JO19-1 1 1b

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
19:30 - 21:00 Hierden JO19-1 1 1b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO19-1

Geen foto's gevonden.