Hierden JO19-1
zaterdag 23 maart
zaterdag 6 april
Datum | Tijd | Veld | Thuis | Uit | Type | |
6 apr. | 14:45 | veld 1 | Hierden JO19-1 | VVZA JO19-1 | regulier | |
13 apr. | 12:00 | veld 1 - Kunstgras | Urk JO19-1 | Hierden JO19-1 | regulier | |
20 apr. | 13:00 | veld 1 | WSV JO19-1 | Hierden JO19-1 | regulier | |
11 mei | 15:00 | veld 4 | d' Olde Veste'54 JO19-1 | Hierden JO19-1 | regulier | |
18 mei | 11:00 | veld 1 | Hierden JO19-1 | Nieuwland ASC JO19-1 | regulier |
zaterdag 6 april
zaterdag 13 april
zaterdag 20 april
zaterdag 11 mei
zaterdag 18 mei
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Type | Uitslag | |
23 mrt. | 14:30 | asv Dronten JO19-1 | Hierden JO19-1 | regulier | 3-1 | |
16 mrt. | 14:45 | Hierden JO19-1 | Zwart Wit '63 JO19-1 | regulier | 3-2 | |
9 mrt. | 13:15 | IJVV JO19-1 | Hierden JO19-1 | regulier | 2-3 | |
2 mrt. | 12:15 | Hierden JO19-1 | Epe JO19-1 | regulier | 0-3 | |
24 feb. | 15:00 | SVI JO19-1 | Hierden JO19-1 | regulier | 2-2 | |
3 feb. | 12:30 | Hierden JO19-1 | Voorwaarts T JO19-1 | regulier | 0-6 | |
12 dec. | 20:00 | Hierden JO19-1 | Hoevelaken JO19-1 | regulier | 4-3 | |
9 dec. | 12:00 | FC Horst JO19-1 | Hierden JO19-1 | regulier | 0-2 | |
25 nov. | 12:15 | BAS JO19-1 | Hierden JO19-1 | regulier | 0-6 | |
18 nov. | 12:00 | SDC Putten JO19-1 | Hierden JO19-1 | regulier | 2-4 | |
11 nov. | 12:00 | Hierden JO19-1 | Zeewolde JO19-1 | regulier | 5-0 | |
4 nov. | 14:30 | VVOP JO19-1 | Hierden JO19-1 | regulier | 3-1 | |
28 okt. | 10:15 | Hierden JO19-1 | Zwart Wit '63 JO19-1 | regulier | 4-2 | |
14 okt. | 14:30 | FC Horst JO19-1 | Hierden JO19-1 | regulier | 3-1 | |
7 okt. | 10:30 | Hierden JO19-1 | EFC '58 JO19-1 | regulier | 1-3 | |
30 sep. | 15:15 | Hoevelaken JO19-1 | Hierden JO19-1 | regulier | 3-6 | |
23 sep. | 10:30 | Hierden JO19-1 | SDC Putten JO19-1 | regulier | 1-2 | |
16 sep. | 13:00 | Zeewolde JO19-1 | Hierden JO19-1 | regulier | 0-3 | |
2 sep. | 12:15 | Hierden JO19-1 | Zwart Wit '63 JO19-1 | regulier | 3-0 |
zaterdag 23 maart
zaterdag 16 maart
zaterdag 9 maart
zaterdag 2 maart
zaterdag 24 februari
zaterdag 3 februari
dinsdag 12 december
zaterdag 9 december
zaterdag 25 november
zaterdag 18 november
zaterdag 11 november
zaterdag 4 november
zaterdag 28 oktober
zaterdag 14 oktober
zaterdag 7 oktober
zaterdag 30 september
zaterdag 23 september
zaterdag 16 september
zaterdag 2 september
0226 Onder 19 (voorjaar A-cat)
seizoen - Divisie 4 (Divisie 4 G)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Urk JO19-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | -- | 23 | 5 | |
2 | asv Dronten JO19-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | -- | 18 | 8 | |
3 | SVI JO19-1 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | -- | 14 | 7 | |
4 | Epe JO19-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | -- | 20 | 9 | |
5 | WSV JO19-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | -- | 13 | 8 | |
6 | d' Olde Veste'54 JO19-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | -- | 9 | 14 | |
7 | IJVV JO19-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | -- | 10 | 11 | |
8 | Hierden JO19-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | -- | 9 | 18 | |
9 | Nieuwland ASC JO19-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | -- | 7 | 17 | |
10 | Zwart Wit '63 JO19-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | -- | 9 | 17 | |
11 | Voorwaarts T JO19-1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | -- | 10 | 16 | |
12 | VVZA JO19-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | -- | 8 | 20 |
0350 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat)
seizoen - Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat) (Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase A-Cat) C)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | EFC '58 JO19-1 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | -- | 19 | 11 | |
2 | Zwart Wit '63 JO19-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | -- | 17 | 7 | |
3 | SDC Putten JO19-1 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | -- | 7 | 6 | |
4 | Hierden JO19-1 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | -- | 15 | 11 | |
5 | FC Horst JO19-1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | -- | 13 | 14 | |
6 | Hoevelaken JO19-1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | -- | 13 | 28 | |
7 | Zeewolde JO19-1 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | -- | 8 | 15 |
0358 Onder 19 (2e fase A-cat)
seizoen - Hoofdklasse (2e fase) (Hoofdklasse (2e fase) H)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hierden JO19-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | -- | 26 | 10 | |
2 | Zwart Wit '63 JO19-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 18 | -- | 20 | 13 | |
3 | VVOP JO19-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | -- | 17 | 8 | |
4 | FC Horst JO19-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | -- | 9 | 9 | |
5 | SDC Putten JO19-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | -- | 12 | 14 | |
6 | BAS JO19-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 7 | -- | 16 | 28 | |
7 | Zeewolde JO19-1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 5 | -- | 13 | 22 | |
8 | Hoevelaken JO19-1 | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | -- | 12 | 21 |
Speler
Beelen, Jayden
Bronkhorst, Ivan
Haidari, Reza
Haklander, Gerwin
Heijst, Sten van
Hove, Kian Ten
Kok, Jurre
Maaten, Thijs van der
Poppe, Leon van de
Pruim, Wouter
Rijken, Marijn
Vries, Tim de
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Staff
Hasankiadeh, Bijan Norozi
Assistent-trainer/coach
Heimensen, Cornee
Assistent-trainer/coach
Poppe, Aart van de
Teammanager
Schreuder, Niels
Trainer/coach
Maandag
Tijd | Team | K.K. | Veld |
19:30 - 21:00 | Hierden JO19-1 | 1 | 1b |
Woensdag
Tijd | Team | K.K. | Veld |
19:30 - 21:00 | Hierden JO19-1 | 1 | 1b |
Geen wedstrijdverslagen gevonden.
Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO19-1