Teams

Hierden JO19-1

zaterdag 23 mei

Hulshorst JO19-1

14:00

Geen wedstrijden in het programma gevonden.

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
23 mei 14:00 Hulshorst JO19-1 Hierden JO19-1 regulier --
16 mei 12:30 Hierden JO19-1 SV Otterlo JO19-1 regulier --
9 mei 14:30 Hierden JO19-1 SDV Barneveld JO19-2 regulier --
18 apr. 12:30 Groen Wit '62 JO19-2 Hierden JO19-1 regulier --
4 apr. 12:30 Hierden JO19-1 DVS'33 Ermelo JO19-2 regulier --
28 mrt. 13:30 Robur et Velocitas JO19-3 Hierden JO19-1 regulier --
14 mrt. 14:30 Hierden JO19-1 AGOVV JO19-1 regulier --
7 mrt. 14:30 Hierden JO19-1 FC Horst JO19-1 regulier 2-2
19 feb. 20:00 OWIOS JO19-1 Hierden JO19-1 beker 2-1
15 feb. 12:30 Veensche Boys JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 3-6
8 feb. 14:30 Hierden JO19-1 SDC Putten JO19-2 regulier 5-1
1 feb. 15:00 Victoria Boys JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 1-2
14 dec. 12:30 Hierden JO19-1 sv Reaal Dronten JO19-1 regulier 4-1
30 nov. 14:30 Hierden JO19-1 FC Horst JO19-1 regulier 3-3
23 nov. 12:15 SVI JO19-2 Hierden JO19-1 regulier 2-1
2 nov. 14:30 Hierden JO19-1 BAS JO19-1 regulier 2-2
26 okt. 14:30 SV CCW '16 JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 1-7
19 okt. 14:30 Hierden JO19-1 Rood-Wit '58 JO19-1 beker 1-1
12 okt. 12:00 OWIOS JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 9-3
5 okt. 14:30 Hierden JO19-1 asv Dronten JO19-2 regulier 0-4
28 sep. 12:00 ESC JO19-1 Hierden JO19-1 regulier 3-3
21 sep. 14:30 Hierden JO19-1 Batavia '90 JO19-1 regulier 3-6
14 sep. 12:15 csv Apeldoorn JO19-2 Hierden JO19-1 beker 1-3
7 sep. 14:30 KCVO JO19-1 Hierden JO19-1 beker 5-3
31 aug. 14:30 Hierden JO19-1 Elspeet JO19-1 beker 7-0

zaterdag 23 mei

zaterdag 16 mei

zaterdag 9 mei

zaterdag 18 april

zaterdag 4 april

zaterdag 28 maart

zaterdag 14 maart

zaterdag 7 maart

woensdag 19 februari

zaterdag 15 februari

zaterdag 8 februari

zaterdag 1 februari

zaterdag 14 december

zaterdag 30 november

zaterdag 23 november

zaterdag 2 november

zaterdag 26 oktober

zaterdag 19 oktober

zaterdag 12 oktober

zaterdag 5 oktober

zaterdag 28 september

zaterdag 21 september

zaterdag 14 september

12:15
veld 8-CSV Apeldoorn

zaterdag 7 september

zaterdag 31 augustus

0225 Onder 19 competitie (najaar)

seizoen - 1e klasse (1e klasse 3)
# Team G W G V P D + -
1 BAS JO19-1 9 6 2 1 20 -- 30 17
2 asv Dronten JO19-2 9 6 1 2 19 -- 35 16
3 OWIOS JO19-1 8 6 0 2 18 -- 43 19
4 Batavia '90 JO19-1 8 4 2 2 14 -- 28 22
5 sv Reaal Dronten JO19-1 9 4 1 4 13 -- 34 36
6 SV CCW '16 JO19-1 9 3 1 5 10 -- 26 29
7 Hierden JO19-1 9 2 3 4 9 -- 26 31
8 FC Horst JO19-1 9 2 2 5 8 -- 22 38
9 ESC JO19-1 9 2 1 6 7 -- 18 36
10 SVI JO19-2 9 2 1 6 7 -- 12 30
 

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

seizoen - 2e klasse (2e klasse 2)
# Team G W G V P D + -
1 DVS'33 Ermelo JO19-2 4 4 0 0 12 -- 16 4
2 FC Horst JO19-1 4 3 1 0 10 -- 25 3
3 Hierden JO19-1 4 3 1 0 10 -- 15 7
4 Hulshorst JO19-1 4 2 1 1 7 -- 7 7
5 Victoria Boys JO19-1 3 2 0 1 6 -- 9 6
6 SV Otterlo JO19-1 4 2 0 2 6 -- 8 6
7 Groen Wit '62 JO19-2 4 1 2 1 5 -- 11 12
8 SDC Putten JO19-2 4 1 1 2 4 -- 5 9
9 Veensche Boys JO19-1 4 1 0 3 3 -- 12 16
10 Robur et Velocitas JO19-3 4 0 2 2 2 -- 5 8
11 SDV Barneveld JO19-2 3 0 0 3 0 -- 1 13
12 AGOVV JO19-1 4 0 0 4 0 -- 2 25
 

Onder 19 beker poule

beker - Groep 2 (Groep 2 52)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO19-1 3 2 0 1 6 -- 13 6
2 csv Apeldoorn JO19-2 3 2 0 1 6 -- 9 9
3 KCVO JO19-1 3 1 0 2 3 -- 10 10
4 Elspeet JO19-1 3 1 0 2 3 -- 6 13
 

Onder 19 beker 1e ronde

beker - Groep 2 (Groep 2 SR1)
# Team G W G V P D + -
1 Oene JO19-1 1 1 0 0 3 -- 6 3
2 OWIOS JO19-1 1 1 0 0 3 -- 3 0
3 v.v. Hellendoorn JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 2
4 SJO JCO JO19-1 1 1 0 0 3 -- 3 1
5 Diepenveen JO19-1 1 1 0 0 3 -- 2 1
6 BAS JO19-1 1 1 0 0 3 -- 1 0
7 sv Reaal Dronten JO19-1 1 1 0 0 3 -- 2 2
8 Hierden JO19-1 1 1 0 0 3 -- 1 1
9 asv Dronten JO19-2 1 0 0 1 0 -- 2 2
10 Rood-Wit '58 JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 1
11 Go Ahead Deventer JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 2
12 DSV '61 JO19-1 1 0 0 1 0 -- 0 1
13 SVVN JO19-1 1 0 0 1 0 -- 2 4
14 DETO JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 3
15 Broekland JO19-1 1 0 0 1 0 -- 3 6
16 Hattem JO19-1 1 0 0 1 0 -- 0 3
 

Onder 19 1/4 finales

beker - Groep 2 (Groep 2 SR1)
# Team G W G V P D + -
1 Diepenveen JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 2
2 v.v. Hellendoorn JO19-1 1 1 0 0 3 -- 4 2
3 BAS JO19-1 1 1 0 0 3 -- 3 1
4 OWIOS JO19-1 1 1 0 0 3 -- 2 1
5 Hierden JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 2
6 Oene JO19-1 1 0 0 1 0 -- 2 4
7 SJO JCO JO19-1 1 0 0 1 0 -- 2 4
8 sv Reaal Dronten JO19-1 1 0 0 1 0 -- 1 3

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Boonen, Joël

Boonen, Niels

Boonen, Rik

Bout, Jarco

Broek, Max van den

Doornbos, Gunnar

Gorter, Niels

Hop, David

Kok, Wessel

Rossem, Kjeld van

Vos, Quinten

Wels, Daniek

Staff

Geen staff gevonden.

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
19:30 - 21:00 Hierden JO19-1 1 1b

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
19:30 - 21:00 Hierden JO19-1 1 1b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO19-1

Geen foto's gevonden.