Teams

Hierden JO19-2

zaterdag 16 november

3-0

Wissel JO19-1

zaterdag 23 november

WWNA JO19-1

14:30
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
23 nov. 14:30 veld 1 WWNA JO19-1 Hierden JO19-2 regulier
30 nov. 12:30 veld 4 Hierden JO19-2 Hoevelaken JO19-3 regulier
7 dec. 11:30 veld 6 DVS'33 Ermelo JO19-3 Hierden JO19-2 regulier

zaterdag 23 november

zaterdag 30 november

zaterdag 7 december

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
16 nov. 12:30 Hierden JO19-2 Wissel JO19-1 regulier 3-0
9 nov. 11:30 Hierden JO19-2 SDC Putten JO19-3 regulier 2-4
2 nov. 15:00 Zeewolde JO19-4 Hierden JO19-2 regulier 4-0
26 okt. 10:30 VVOG JO19-2 Hierden JO19-2 regulier 0-5
5 okt. 12:30 Hierden JO19-2 Sparta Nijkerk JO19-3 regulier 1-0
28 sep. 12:30 Zeewolde JO19-3 Hierden JO19-2 regulier 2-4
21 sep. 12:30 Hierden JO19-2 FC Horst JO19-3 regulier 5-3
14 sep. 12:30 Hierden JO19-2 SJO FC Dalfsen JO19-3 beker 7-4
7 sep. 15:30 Robur et Velocitas JO19-4 Hierden JO19-2 beker 3-1
31 aug. 12:30 Hierden JO19-2 Go Ahead Kampen JO19-2 beker 2-2

zaterdag 16 november

zaterdag 9 november

zaterdag 2 november

zaterdag 26 oktober

zaterdag 5 oktober

zaterdag 28 september

zaterdag 21 september

zaterdag 14 september

zaterdag 7 september

zaterdag 31 augustus

0225 Onder 19 competitie (najaar)

seizoen - 4e klasse (4e klasse 14)
# Team G W G V P D + -
1 Zeewolde JO19-4 7 6 1 0 19 -- 27 7
2 Sparta Nijkerk JO19-3 6 5 0 1 15 -- 16 6
3 Hierden JO19-2 7 5 0 2 15 -- 20 13
4 SDC Putten JO19-3 6 3 2 1 11 -- 22 16
5 Wissel JO19-1 5 3 0 2 9 -- 15 15
6 FC Horst JO19-3 7 1 2 4 5 -- 16 24
7 Zeewolde JO19-3 7 1 2 4 5 -- 15 26
8 WWNA JO19-1 3 1 1 1 4 -- 6 5
9 VVOG JO19-2 6 1 1 4 4 -- 9 15
10 DVS'33 Ermelo JO19-3 6 0 3 3 3 -- 7 21
11 Hoevelaken JO19-3 6 0 2 4 2 -- 8 13
 

Onder 19 beker poule

beker - Groep 4 (Groep 4 20)
# Team G W G V P D + -
1 Robur et Velocitas JO19-4 3 3 0 0 9 -- 13 3
2 Hierden JO19-2 3 1 1 1 4 -- 10 9
3 Go Ahead Kampen JO19-2 3 1 1 1 4 -- 7 7
4 SJO FC Dalfsen JO19-3 3 0 0 3 0 -- 7 18

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Boonen, Jorn

Boonen, Martijn

Bunschoten, Sander

Helden, Jordi van

Hop, Stijn

Petersen, Erwin

Schoonenberg, Jan

Weeghel, Jochem van

Wees, Thomas van

Staff

Kleermaker, Gerard

Trainer

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
20:15 - 21:30 Hierden JO19-2 7 2a

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
20:15 - 21:30 Hierden JO19-2 7 5c

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO19-2