Teams

Hierden JO19-2

zaterdag 4 april

RKO JO19-1

13:30

zaterdag 18 april

14:30

Unicum JO19-2

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
18 apr. 14:30 veld 4 Hierden JO19-2 Unicum JO19-2 regulier
9 mei 14:30 veld 2 BAS JO19-2 Hierden JO19-2 regulier
16 mei 12:30 veld 4 Olympia'28 JO19-1 Hierden JO19-2 regulier
23 mei 12:30 veld 3 Hierden JO19-2 Espel JO19-1 regulier

zaterdag 18 april

zaterdag 9 mei

zaterdag 16 mei

zaterdag 23 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
4 apr. 13:30 RKO JO19-1 Hierden JO19-2 regulier --
28 mrt. 14:30 Hierden JO19-2 's Heerenbroek JO19-1 regulier --
21 mrt. 12:30 asv Dronten JO19-3 Hierden JO19-2 regulier --
14 mrt. 10:30 asv Dronten JO19-4 Hierden JO19-2 regulier --
7 mrt. 15:00 Zeewolde JO19-4 Hierden JO19-2 regulier 3-0
15 feb. 12:30 Hierden JO19-2 IJVV JO19-2 regulier 0-1
1 feb. 12:15 Hierden JO19-2 CSV'28 JO19-2 regulier 3-4
7 dec. 11:30 DVS'33 Ermelo JO19-3 Hierden JO19-2 regulier 0-1
30 nov. 12:30 Hierden JO19-2 Hoevelaken JO19-3 regulier 1-1
23 nov. 14:30 WWNA JO19-1 Hierden JO19-2 regulier 1-2
16 nov. 12:30 Hierden JO19-2 Wissel JO19-1 regulier 3-0
9 nov. 11:30 Hierden JO19-2 SDC Putten JO19-3 regulier 2-4
2 nov. 15:00 Zeewolde JO19-4 Hierden JO19-2 regulier 4-0
26 okt. 10:30 VVOG JO19-2 Hierden JO19-2 regulier 0-5
5 okt. 12:30 Hierden JO19-2 Sparta Nijkerk JO19-3 regulier 1-0
28 sep. 12:30 Zeewolde JO19-3 Hierden JO19-2 regulier 2-4
21 sep. 12:30 Hierden JO19-2 FC Horst JO19-3 regulier 5-3
14 sep. 12:30 Hierden JO19-2 SJO FC Dalfsen JO19-3 beker 7-4
7 sep. 15:30 Robur et Velocitas JO19-4 Hierden JO19-2 beker 3-1
31 aug. 12:30 Hierden JO19-2 Go Ahead Kampen JO19-2 beker 2-2

zaterdag 4 april

zaterdag 28 maart

zaterdag 21 maart

zaterdag 14 maart

zaterdag 7 maart

zaterdag 15 februari

zaterdag 1 februari

zaterdag 7 december

zaterdag 30 november

zaterdag 23 november

zaterdag 16 november

zaterdag 9 november

zaterdag 2 november

zaterdag 26 oktober

zaterdag 5 oktober

zaterdag 28 september

zaterdag 21 september

zaterdag 14 september

zaterdag 7 september

zaterdag 31 augustus

0225 Onder 19 competitie (najaar)

seizoen - 4e klasse (4e klasse 14)
# Team G W G V P D + -
1 Zeewolde JO19-4 10 9 1 0 28 -- 39 8
2 Sparta Nijkerk JO19-3 10 8 0 2 24 -- 28 17
3 Hierden JO19-2 10 7 1 2 22 -- 24 15
4 SDC Putten JO19-3 10 4 4 2 16 -- 32 26
5 VVOG JO19-2 10 3 2 5 11 -- 21 21
6 Zeewolde JO19-3 10 3 2 5 11 -- 20 30
7 Wissel JO19-1 9 3 1 5 10 -- 18 25
8 WWNA JO19-1 10 3 1 6 10 -- 21 27
9 Hoevelaken JO19-3 9 2 3 4 9 -- 14 16
10 DVS'33 Ermelo JO19-3 10 1 3 6 6 -- 12 28
11 FC Horst JO19-3 10 1 2 7 5 -- 19 35
 

0227 Onder 19 competitie (voorjaar)

seizoen - 3e klasse (3e klasse 01)
# Team G W G V P D + -
1 Espel JO19-1 3 3 0 0 9 -- 13 3
2 RKO JO19-1 4 3 0 1 9 -- 23 9
3 BAS JO19-2 4 2 1 1 7 -- 9 10
4 CSV'28 JO19-2 2 2 0 0 6 -- 9 4
5 asv Dronten JO19-3 3 2 0 1 6 -- 17 13
6 Zeewolde JO19-4 3 2 0 1 6 -- 8 4
7 Unicum JO19-2 3 1 1 1 4 -- 12 11
8 IJVV JO19-2 2 1 0 1 3 -- 2 3
9 's Heerenbroek JO19-1 3 1 0 2 3 -- 6 11
10 Hierden JO19-2 3 0 0 3 0 -- 3 8
11 asv Dronten JO19-4 3 0 0 3 0 -- 3 11
12 Olympia'28 JO19-1 3 0 0 3 0 -- 5 23
 

Onder 19 beker poule

beker - Groep 4 (Groep 4 20)
# Team G W G V P D + -
1 Robur et Velocitas JO19-4 3 3 0 0 9 -- 13 3
2 Hierden JO19-2 3 1 1 1 4 -- 10 9
3 Go Ahead Kampen JO19-2 3 1 1 1 4 -- 7 7
4 SJO FC Dalfsen JO19-3 3 0 0 3 0 -- 7 18

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Boonen, Jorn

Boonen, Martijn

Brinkhuis, Sietse

Bunschoten, Sander

Helden, Jordi van

Hop, Stijn

Kleermaker, Mitchel

Kok, Wessel

Opdam, Lloyd

Petersen, Erwin

Schoonenberg, Jan

Weeghel, Jochem van

Wees, Thomas van

Staff

Kleermaker, Gerard

Trainer

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
20:15 - 21:30 Hierden JO19-2 7 2a

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
20:15 - 21:30 Hierden JO19-2 7 5c

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO19-2

Geen foto's gevonden.