Hierden JO19-2
zaterdag 13 april
zaterdag 20 april
Datum | Tijd | Veld | Thuis | Uit | Type | |
20 apr. | 10:30 | veld 3 | Hierden JO19-2 | WWNA JO19-1 | regulier | |
11 mei | 10:45 | veld 3 | Hierden JO19-2 | Nunspeet JO19-2 | regulier | |
18 mei | 11:15 | veld 2 | SDV Barneveld JO19-4 | Hierden JO19-2 | regulier |
zaterdag 20 april
zaterdag 11 mei
zaterdag 18 mei
zaterdag 13 april
zaterdag 6 april
zaterdag 23 maart
zaterdag 16 maart
zaterdag 9 maart
zaterdag 2 maart
zaterdag 24 februari
zaterdag 3 februari
maandag 11 december
zaterdag 9 december
zaterdag 2 december
zaterdag 25 november
zaterdag 18 november
zaterdag 11 november
zaterdag 4 november
zaterdag 7 oktober
zaterdag 30 september
zaterdag 23 september
zaterdag 16 september
zaterdag 9 september
zaterdag 2 september
0378 Onder 19 Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase)
seizoen - 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) (3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 14)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sparta Nijkerk JO19-2 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | -- | 21 | 5 | |
2 | Batavia '90 JO19-1 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | -- | 20 | 7 | |
3 | FC Horst JO19-2 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | -- | 16 | 11 | |
4 | Unicum JO19-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | -- | 23 | 14 | |
5 | VVOG Harderwijk JO19-2 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | -- | 8 | 7 | |
6 | Hierden JO19-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | -- | 10 | 40 | |
7 | SDC Putten JO19-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | -- | 8 | 22 |
0379 Onder 19 (2e fase)
seizoen - 4e klasse (2e fase) (4e klasse (2e fase) 14)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ESC JO19-1 | 7 | 5 | 2 | 0 | 17 | -- | 20 | 4 | |
2 | Hierden JO19-2 | 7 | 4 | 2 | 1 | 14 | -- | 14 | 13 | |
3 | Nunspeet JO19-2 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | -- | 18 | 9 | |
4 | WWNA JO19-1 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | -- | 19 | 15 | |
5 | Zwart Wit '63 JO19-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | -- | 11 | 18 | |
6 | Robur et Velocitas JO19-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | -- | 13 | 16 | |
7 | Groen Wit '62 JO19-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | -- | 8 | 12 | |
8 | csv Apeldoorn JO19-2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | -- | 6 | 22 |
0680 Onder 19 (3e fase)
seizoen - 4e klasse (3e fase) (4e klasse (3e fase) 4)
# | Team | G | W | G | V | P | D | + | - | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beekbergen JO19-3 | 8 | 7 | 0 | 1 | 21 | -- | 34 | 12 | |
2 | SDC Putten JO19-2 | 7 | 5 | 2 | 0 | 17 | -- | 27 | 14 | |
3 | Groen Wit '62 JO19-3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 16 | -- | 33 | 23 | |
4 | Nunspeet JO19-2 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | -- | 23 | 10 | |
5 | WSV JO19-3JM | 8 | 4 | 1 | 3 | 13 | -- | 22 | 19 | |
6 | WSV JO19-2 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | -- | 32 | 25 | |
7 | SDV Barneveld JO19-4 | 7 | 3 | 0 | 4 | 9 | -- | 17 | 19 | |
8 | Hierden JO19-2 | 8 | 2 | 1 | 5 | 7 | -- | 25 | 29 | |
9 | Albatross JO19-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | -- | 12 | 18 | |
10 | WWNA JO19-1 | 8 | 2 | 0 | 6 | 6 | -- | 21 | 31 | |
11 | Veensche Boys JO19-2 | 8 | 0 | 3 | 5 | 3 | -- | 13 | 42 | |
12 | Sparta Nijkerk JO19-3 | 7 | 0 | 1 | 6 | 1 | -- | 8 | 25 |
Speler
Arends, Chris
Blaauw, Martijn
Brands, Josha
Ens, Wytze van
Fung, Brandon
Kisteman, Martijn
Liempt, Hidde van
Luvumbo, Noah
Pilger, Daan
Schaik, Finn van
Slot, Gijs van 't
Uitert, Thijmen van
Visser, Stijn
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Afgeschermd
Staff
Fung, Hong
Teammanager
Westhuis, E
Assistent-trainer/coach
Afgeschermd
Assistent-trainer/coach
Afgeschermd
Teammanager
Afgeschermd
Teammanager
Maandag
Tijd | Team | K.K. | Veld |
19:30 - 21:00 | Hierden JO19-2 | 2 | 2b |
Woensdag
Tijd | Team | K.K. | Veld |
19:30 - 21:00 | Hierden JO19-2 | 11 | 5b |
Geen wedstrijdverslagen gevonden.
Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO19-2Geen foto's gevonden.