Teams

Hierden JO17-1G

zaterdag 12 december

12:00

FC Horst JO17-1

Geen wedstrijden in het programma gevonden.

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
12 dec. 12:00 Hierden JO17-1G FC Horst JO17-1 regulier --
5 dec. 13:30 Robur et Velocitas JO17-2 Hierden JO17-1G regulier --
28 nov. 12:00 Hierden JO17-1G Lunteren JO17-1 regulier --
21 nov. 12:30 Zeewolde JO17-2 Hierden JO17-1G regulier --
7 nov. 11:00 Bennekom JO17-2 Hierden JO17-1G regulier --
31 okt. 10:30 Hierden JO17-1G VVOG JO17-2 regulier --
24 okt. 12:30 Hierden JO17-1G csv Apeldoorn JO17-2 regulier --
10 okt. 12:15 Zwart Wit '63 JO17-1 Hierden JO17-1G regulier 1-2
3 okt. 10:30 Hierden JO17-1G WSV JO17-2 regulier 3-0
26 sep. 15:00 Sparta Nijkerk JO17-2 Hierden JO17-1G regulier 0-3
12 sep. 13:00 Go Ahead Kampen JO17-2 Hierden JO17-1G beker 0-5
5 sep. 12:00 VSCO '61 JO17-1 Hierden JO17-1G beker 1-4
29 aug. 12:30 Hierden JO17-1G Berkum JO17-2 beker 5-1

zaterdag 12 december

zaterdag 5 december

zaterdag 28 november

zaterdag 21 november

zaterdag 7 november

zaterdag 31 oktober

zaterdag 24 oktober

zaterdag 10 oktober

zaterdag 3 oktober

zaterdag 26 september

zaterdag 12 september

zaterdag 5 september

zaterdag 29 augustus

0235 Onder 17 (najaarsreeks)

seizoen - 1e klasse (1e klasse 07)
# Team G W G V P D + -
1 Lunteren JO17-1 4 4 0 0 12 -- 21 5
2 Robur et Velocitas JO17-2 4 4 0 0 12 -- 8 3
3 Hierden JO17-1G 3 3 0 0 9 -- 8 1
4 FC Horst JO17-1 2 2 0 0 6 -- 8 2
5 Sparta Nijkerk JO17-2 3 1 0 2 3 -- 5 6
6 Zeewolde JO17-2 3 1 0 2 3 -- 5 8
7 csv Apeldoorn JO17-2 4 0 2 2 2 -- 2 7
8 Zwart Wit '63 JO17-1 3 0 1 2 1 -- 2 5
9 WSV JO17-2 4 0 1 3 1 -- 3 14
10 Bennekom JO17-2 2 0 0 2 0 -- 2 6
11 VVOG JO17-2 2 0 0 2 0 -- 2 9
 

0352 Onder 17 (tussenreeks)

seizoen - Regio Cup Groep 1 (Regio Cup Groep 1 02)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO17-1G 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 FC Horst JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Sparta Nijkerk JO17-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 VVOG JO17-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 Zeewolde JO17-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 Zwart Wit '63 JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
 

Onder 17 beker poulefase

beker - Zwaluwen jeugdbeker O17 poulefase Groep 2 (Zwaluwen jeugdbeker O17 poulefase Groep 2 06)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO17-1G 3 3 0 0 9 -- 14 2
2 Berkum JO17-2 3 1 1 1 4 -- 10 7
3 VSCO '61 JO17-1 3 1 1 1 4 -- 5 6
4 Go Ahead Kampen JO17-2 3 0 0 3 0 -- 2 16

Speler

Berg, Levi van den

Foppen, Milan

Heijst, Sten van

Klaassen, Mike

Kok, Jurre

Poppe, Leon van de

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Aanvaller

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Aanvaller

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Bruinink, Gerrit

Trainer/coach

Foppen, Marcel

Teammanager

Timmer, Gerwin

Ass.-trainer/coach

Vries, Tim de

Dinsdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:45 Hierden JO17-1G 3 1a

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:45 Hierden JO17-1G 9 2b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO17-1G

Geen foto's gevonden.