Teams

Hierden JO17-2

Laatste wedstrijd

zaterdag 21 september

't Harde JO17-2

0-4

Volgende wedstrijd

zaterdag 28 september

10:30

ESC JO17-2

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
28 sep. 10:30 veld 2 Hierden JO17-2 ESC JO17-2 regulier
5 okt. 12:30 veld 6 VVOG JO17-3 Hierden JO17-2 regulier
12 okt. 10:30 veld 2 Hierden JO17-2 Swift '64 JO17-2 regulier
26 okt. 10:30 veld 3 Hierden JO17-2 KHC JO17-1 regulier
9 nov. 14:30 veld 6 asv Dronten JO17-5 Hierden JO17-2 regulier
16 nov. 11:30 5-veld 5 Nunspeet JO17-3 Hierden JO17-2 regulier
23 nov. 10:30 veld 3 Hierden JO17-2 Unicum JO17-5 regulier
30 nov. 12:00 veld 1 BAS JO17-2 Hierden JO17-2 regulier
7 dec. 12:30 veld 2 asv Dronten JO17-4 Hierden JO17-2 regulier

zaterdag 28 september

zaterdag 5 oktober

zaterdag 12 oktober

zaterdag 26 oktober

zaterdag 9 november

zaterdag 16 november

zaterdag 23 november

zaterdag 30 november

zaterdag 7 december

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
21 sep. 13:00 't Harde JO17-2 Hierden JO17-2 regulier 0-4
14 sep. 14:30 asv Dronten JO17-5 Hierden JO17-2 beker 0-13
7 sep. 10:30 Hierden JO17-2 Unicum JO17-5 beker 5-1
31 aug. 12:30 VVOG JO17-3 Hierden JO17-2 beker 1-3

zaterdag 21 september

zaterdag 14 september

zaterdag 7 september

zaterdag 31 augustus

0235 Onder 17 competitie (najaar)

seizoen
# Team G W G V P D + -
1 KHC JO17-1 1 1 0 0 3 -- 5 1
2 Hierden JO17-2 1 1 0 0 3 -- 4 0
3 Swift '64 JO17-2 1 1 0 0 3 -- 5 2
4 Nunspeet JO17-3 1 0 1 0 1 -- 3 3
5 Unicum JO17-5 1 0 1 0 1 -- 3 3
6 asv Dronten JO17-4 1 0 1 0 1 -- 2 2
7 ESC JO17-2 1 0 1 0 1 -- 2 2
8 asv Dronten JO17-5 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 BAS JO17-2 1 0 0 1 0 -- 2 5
10 VVOG JO17-3 1 0 0 1 0 -- 1 5
11 't Harde JO17-2 1 0 0 1 0 -- 0 4
 

Onder 17 beker poule

beker
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO17-2 3 3 0 0 9 -- 21 2
2 VVOG JO17-3 3 2 0 1 6 -- 21 3
3 Unicum JO17-5 3 1 0 2 3 -- 3 17
4 asv Dronten JO17-5 3 0 0 3 0 -- 1 24
 

Onder 17 beker 1e ronde

beker
# Team G W G V P D + -
1 asv Dronten JO17-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 Blauw Wit '66 JO17-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Bruchterveld JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 CSV'28 JO17-6 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 Daarlerveen JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 DOS '37 JO17-2G 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 ESC JO17-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 v.v. Hellendoorn JO17-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 Hierden JO17-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 Hierden JO17-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 Hoevelaken JO17-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
12 JVC Dedemsvaart JO17-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
13 JVC Dedemsvaart JO17-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
14 KHC JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
15 Marienheem JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
16 Sparta Nijkerk JO17-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
17 SVI JO17-5G 0 0 0 0 0 -- 0 0
18 VEVO JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
19 Vierhouten'82 JO17-1G 0 0 0 0 0 -- 0 0
20 Vilsteren JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
21 Voorwaarts T JO17-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
22 Wesepe JO17-1G 0 0 0 0 0 -- 0 0

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Franken, Daan

Westerbroek, Robin

Staff

Lodder, Hessel

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
19:15 - 20:45 Hierden JO17-2 2 5b

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden JO17-2 2 2b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.