Teams

Hierden JO17-2

zaterdag 19 oktober

Hoevelaken JO17-3

0-5

zaterdag 26 oktober

10:30

KHC JO17-1

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
26 okt. 10:30 veld 3 Hierden JO17-2 KHC JO17-1 regulier
2 nov. 10:30 veld 1 Hierden JO17-2 Flevo Boys JO17-5 regulier
9 nov. 14:30 veld 6 asv Dronten JO17-5 Hierden JO17-2 regulier
16 nov. 11:00 3-veld 3 Nunspeet JO17-3 Hierden JO17-2 regulier
23 nov. 10:30 veld 3 Hierden JO17-2 Unicum JO17-5 regulier
30 nov. 12:00 veld 1 BAS JO17-2 Hierden JO17-2 regulier
7 dec. 12:30 veld 2 asv Dronten JO17-4 Hierden JO17-2 regulier

zaterdag 26 oktober

zaterdag 2 november

zaterdag 9 november

zaterdag 16 november

zaterdag 23 november

zaterdag 30 november

zaterdag 7 december

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
19 okt. 11:15 Hoevelaken JO17-3 Hierden JO17-2 beker 0-5
12 okt. 10:30 Hierden JO17-2 Swift '64 JO17-2 regulier 6-0
5 okt. 12:30 VVOG JO17-3 Hierden JO17-2 regulier 0-8
28 sep. 10:30 Hierden JO17-2 ESC JO17-2 regulier 11-1
21 sep. 13:00 't Harde JO17-2 Hierden JO17-2 regulier 0-4
14 sep. 14:30 asv Dronten JO17-5 Hierden JO17-2 beker 0-13
7 sep. 10:30 Hierden JO17-2 Unicum JO17-5 beker 5-1
31 aug. 12:30 VVOG JO17-3 Hierden JO17-2 beker 1-3

zaterdag 19 oktober

zaterdag 12 oktober

zaterdag 5 oktober

zaterdag 28 september

zaterdag 21 september

zaterdag 14 september

zaterdag 7 september

zaterdag 31 augustus

0235 Onder 17 competitie (najaar)

seizoen - 4e klasse (4e klasse 23)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO17-2 4 4 0 0 12 -- 29 1
2 KHC JO17-1 4 4 0 0 12 -- 15 4
3 ESC JO17-2 4 2 1 1 7 -- 27 14
4 asv Dronten JO17-4 4 1 3 0 6 -- 13 9
5 asv Dronten JO17-5 4 2 0 2 6 -- 14 11
6 Unicum JO17-5 4 1 2 1 5 -- 12 9
7 Nunspeet JO17-3 3 1 1 1 4 -- 13 11
8 Swift '64 JO17-2 4 1 1 2 4 -- 8 13
9 VVOG JO17-3 4 1 1 2 4 -- 5 16
10 't Harde JO17-2 4 0 1 3 1 -- 4 19
11 Flevo Boys JO17-5 2 0 0 2 0 -- 2 27
12 BAS JO17-2 3 0 0 3 0 -- 4 12
 

Onder 17 beker poule

beker - Groep 4 (Groep 4 30)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO17-2 3 3 0 0 9 -- 21 2
2 VVOG JO17-3 3 2 0 1 6 -- 21 3
3 Unicum JO17-5 3 1 0 2 3 -- 3 17
4 asv Dronten JO17-5 3 0 0 3 0 -- 1 24
 

Onder 17 beker 1e ronde

beker - Groep 4 (Groep 4 SR1)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO17-2 1 1 0 0 3 -- 5 0
2 ESC JO17-2 1 1 0 0 3 -- 6 2
3 Daarlerveen JO17-1 1 1 0 0 3 -- 5 1
4 Blauw Wit '66 JO17-2 1 1 0 0 3 -- 3 0
5 CSV'28 JO17-6 1 1 0 0 3 -- 6 4
6 Vilsteren JO17-1 1 1 0 0 3 -- 5 4
7 Wesepe JO17-1G 1 1 0 0 3 -- 5 4
8 Bruchterveld JO17-1G 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 v.v. Hellendoorn JO17-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 Hierden JO17-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 JVC Dedemsvaart JO17-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
12 Marienheem JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
13 SVI JO17-5G 0 0 0 0 0 -- 0 0
14 Vierhouten'82 JO17-1G 0 0 0 0 0 -- 0 0
15 JVC Dedemsvaart JO17-3 1 0 0 1 0 -- 4 5
16 VEVO JO17-1 1 0 0 1 0 -- 4 5
17 KHC JO17-1 1 0 0 1 0 -- 4 6
18 Voorwaarts T JO17-3 1 0 0 1 0 -- 0 3
19 asv Dronten JO17-4 1 0 0 1 0 -- 2 6
20 DOS '37 JO17-2G 1 0 0 1 0 -- 1 5
21 Hoevelaken JO17-3 1 0 0 1 0 -- 0 5

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Franken, Daan

Westerbroek, Robin

Staff

Lodder, Hessel

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
19:15 - 20:45 Hierden JO17-2 2 5b

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
20:00 - 21:30 Hierden JO17-2 2 2b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO17-2