Teams

Hierden JO17-3

Laatste wedstrijd

zaterdag 21 september

SDC Putten JO17-3

2-5

Volgende wedstrijd

zaterdag 28 september

12:15

Hoevelaken JO17-3

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
28 sep. 12:15 veld 3 Hierden JO17-3 Hoevelaken JO17-3 regulier
5 okt. 11:30 veld 3 EFC '58 JO17-2 Hierden JO17-3 regulier
12 okt. 12:30 veld 2 Hierden JO17-3 VVOG JO17-4 regulier
26 okt. 12:30 veld 3 Hierden JO17-3 Rood-Wit '58 JO17-1 regulier
2 nov. 12:30 veld 3 Hierden JO17-3 Veensche Boys JO17-2 regulier
9 nov. 10:30 veld 6 DVS'33 Ermelo JO17-4 Hierden JO17-3 regulier
16 nov. 13:00 veld C Sparta Nijkerk JO17-5 Hierden JO17-3 regulier
23 nov. 12:30 veld 3 Hierden JO17-3 Zeewolde JO17-4 regulier
7 dec. 10:30 veld 1 Prins Bernhard JO17-1 Hierden JO17-3 regulier

zaterdag 28 september

zaterdag 5 oktober

zaterdag 12 oktober

zaterdag 26 oktober

zaterdag 2 november

zaterdag 9 november

zaterdag 16 november

zaterdag 23 november

zaterdag 7 december

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
21 sep. 11:30 SDC Putten JO17-3 Hierden JO17-3 regulier 2-5
14 sep. 12:30 Hierden JO17-3 DVS'33 Ermelo JO17-4 beker 5-3
11 sep. 19:00 Hierden JO17-3 Prins Bernhard JO17-1 beker 10-1
7 sep. 14:30 VVOG JO17-4 Hierden JO17-3 beker 4-5

zaterdag 21 september

zaterdag 14 september

woensdag 11 september

zaterdag 7 september

0235 Onder 17 competitie (najaar)

seizoen
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO17-3 1 1 0 0 3 -- 5 2
2 Sparta Nijkerk JO17-5 1 1 0 0 3 -- 4 2
3 Prins Bernhard JO17-1 1 1 0 0 3 -- 4 3
4 DVS'33 Ermelo JO17-4 1 1 0 0 3 -- 3 2
5 EFC '58 JO17-2 1 0 1 0 1 -- 2 2
6 Rood-Wit '58 JO17-1 1 0 1 0 1 -- 2 2
7 VVOG JO17-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 Hoevelaken JO17-3 1 0 0 1 0 -- 3 4
9 Veensche Boys JO17-2 1 0 0 1 0 -- 2 3
10 Zeewolde JO17-4 1 0 0 1 0 -- 2 4
11 SDC Putten JO17-3 1 0 0 1 0 -- 2 5
 

Onder 17 beker poule

beker
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO17-3 3 3 0 0 9 -- 20 8
2 VVOG JO17-4 3 1 1 1 4 -- 12 11
3 Prins Bernhard JO17-1 3 1 0 2 3 -- 9 18
4 DVS'33 Ermelo JO17-4 3 0 1 2 1 -- 11 15
 

Onder 17 beker 1e ronde

beker
# Team G W G V P D + -
1 asv Dronten JO17-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 Blauw Wit '66 JO17-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Bruchterveld JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 CSV'28 JO17-6 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 Daarlerveen JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 DOS '37 JO17-2G 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 ESC JO17-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 v.v. Hellendoorn JO17-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 Hierden JO17-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 Hierden JO17-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 Hoevelaken JO17-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
12 JVC Dedemsvaart JO17-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
13 JVC Dedemsvaart JO17-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
14 KHC JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
15 Marienheem JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
16 Sparta Nijkerk JO17-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
17 SVI JO17-5G 0 0 0 0 0 -- 0 0
18 VEVO JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
19 Vierhouten'82 JO17-1G 0 0 0 0 0 -- 0 0
20 Vilsteren JO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
21 Voorwaarts T JO17-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
22 Wesepe JO17-1G 0 0 0 0 0 -- 0 0

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Bergman, Jasper

Kaste, Daniël de

Plakke, Jurian

Rameau, Job

Schaik, Finn van

Slot, Gijs van 't

Sluijs, Niels van der

Timmer, Ruben

Staff

Afgeschermd

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
19:30 - 21:00 Hierden JO17-3 12 5d

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
19:00 - 21:30 Hierden JO17-3 12 5a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.