Teams

Hierden JO15-1G

zaterdag 9 november

't Harde JO15-1

1-5

zaterdag 16 november

FC Horst JO15-1

10:30
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
16 nov. 10:30 veld 2 FC Horst JO15-1 Hierden JO15-1G regulier
23 nov. 10:15 veld 1 Hierden JO15-1G Zwart Wit '63 JO15-1 regulier
30 nov. 08:30 veld 1 Batavia '90 JO15-1 Hierden JO15-1G regulier
7 dec. 10:45 veld 1 Hierden JO15-1G VSCO '61 JO15-1 regulier

zaterdag 16 november

zaterdag 23 november

zaterdag 30 november

zaterdag 7 december

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
9 nov. 10:15 't Harde JO15-1 Hierden JO15-1G regulier 1-5
26 okt. 10:30 Hierden JO15-1G BAS JO15-1 regulier 6-1
19 okt. 10:30 Hierden JO15-1G ESC JO15-1 beker 2-1
12 okt. 09:00 Hierden JO15-1G Zeewolde JO15-2 regulier 6-1
5 okt. 10:00 ESC JO15-1 Hierden JO15-1G regulier 1-5
28 sep. 10:30 Hierden JO15-1G VVOG JO15-2 regulier 6-1
21 sep. 10:00 Lelystad '67 JO15-2 Hierden JO15-1G regulier 0-10
14 sep. 10:30 Hierden JO15-1G Zwart Wit '63 JO15-1 beker 2-0
7 sep. 12:30 VVOG JO15-2 Hierden JO15-1G beker 0-8
31 aug. 10:30 Hierden JO15-1G Nunspeet JO15-2 beker 11-1

zaterdag 9 november

zaterdag 26 oktober

zaterdag 19 oktober

zaterdag 12 oktober

zaterdag 5 oktober

zaterdag 28 september

zaterdag 21 september

zaterdag 14 september

zaterdag 7 september

zaterdag 31 augustus

0245 Onder 15 competitie (najaar)

seizoen - 1e klasse (1e klasse 08)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO15-1G 6 6 0 0 18 -- 38 5
2 't Harde JO15-1 7 6 0 1 18 -- 30 13
3 FC Horst JO15-1 5 4 1 0 13 -- 25 5
4 ESC JO15-1 6 3 1 2 10 -- 7 8
5 Zwart Wit '63 JO15-1 6 2 2 2 8 -- 18 14
6 VSCO '61 JO15-1 5 2 0 3 6 -- 15 13
7 BAS JO15-1 5 2 0 3 6 -- 17 21
8 Zeewolde JO15-2 7 1 1 5 4 -- 16 30
9 Batavia '90 JO15-1 4 0 3 1 3 -- 7 12
10 VVOG JO15-2 6 0 2 4 2 -- 9 23
11 Lelystad '67 JO15-2 5 0 0 5 0 -- 5 43
 

Onder 15 beker poule

beker - Groep 2 (Groep 2 22)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO15-1G 3 3 0 0 9 -- 21 1
2 Zwart Wit '63 JO15-1 3 2 0 1 6 -- 14 2
3 VVOG JO15-2 3 1 0 2 3 -- 12 17
4 Nunspeet JO15-2 3 0 0 3 0 -- 2 29
 

Onder 15 beker 1e ronde

beker - Groep 2 (Groep 2 SR1)
# Team G W G V P D + -
1 Holten JO15-1 1 1 0 0 3 -- 8 0
2 ZAC JO15-1 1 1 0 0 3 -- 5 1
3 Wijhe '92 JO15-1 1 1 0 0 3 -- 4 1
4 HHC Hardenberg JO15-2 1 1 0 0 3 -- 4 3
5 Hoevelaken JO15-1 1 1 0 0 3 -- 3 2
6 Batavia '90 JO15-1 1 1 0 0 3 -- 2 1
7 Hierden JO15-1G 1 1 0 0 3 -- 2 1
8 Colmschate '33 JO15-1 1 1 0 0 3 -- 2 2
9 Go Ahead Kampen JO15-1 1 1 0 0 3 -- 0 0
10 Sportclub Deventer JO15-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 Activia JO15-1 1 0 0 1 0 -- 2 2
12 WVF JO15-2 1 0 0 1 0 -- 0 0
13 Nieuwleusen SV JO15-1 1 0 0 1 0 -- 3 4
14 Stroe JO15-1 1 0 0 1 0 -- 2 3
15 BAS JO15-1 1 0 0 1 0 -- 1 2
16 ESC JO15-1 1 0 0 1 0 -- 1 2
17 Sc. Overwetering JO15-1G 1 0 0 1 0 -- 1 4
18 SJO JCHW JO15-1 1 0 0 1 0 -- 1 5
19 Hulzense Boys JO15-1 1 0 0 1 0 -- 0 8
 

Onder 15 beker 1/8 finales

beker - Groep 2 (Groep 2 SR1)
# Team G W G V P D + -
1 Batavia '90 JO15-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 Colmschate '33 JO15-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Sportclub Deventer JO15-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 Go Ahead Kampen JO15-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 HHC Hardenberg JO15-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 Hierden JO15-1G 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 Hoevelaken JO15-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 Holten JO15-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 Wijhe '92 JO15-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 ZAC JO15-1 0 0 0 0 0 -- 0 0

Speler

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Aanvaller

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Aanvaller

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Doelverdediger

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Verdediger

Heijst, Sten van

Aanvaller

Klaassen, Mike

Aanvaller

Poppe, Leon van de

Verdediger

Staff

Pruim, Hans

Teammanager

Weijer, Iwan van de

Ass.-trainer/coach

Ziel, Anne van der

Hoofdcoach

Dinsdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:45 Hierden JO15-1G 5 2b

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:45 Hierden JO15-1G 12 1a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO15-1G