Teams

Hierden JO15-2

zaterdag 4 april

Hulshorst JO15-1

10:30

zaterdag 18 april

09:00

Dos Kampen JO15-3

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
18 apr. 09:00 veld 1 Hierden JO15-2 Dos Kampen JO15-3 regulier
9 mei 12:00 veld 4 ESC JO15-2 Hierden JO15-2 regulier
16 mei 10:30 veld 1 IJVV JO15-2 Hierden JO15-2 regulier
23 mei 09:00 veld 2 Hierden JO15-2 asv Dronten JO15-2G regulier

zaterdag 18 april

zaterdag 9 mei

zaterdag 16 mei

zaterdag 23 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
4 apr. 10:30 Hulshorst JO15-1 Hierden JO15-2 regulier --
28 mrt. 09:00 Hierden JO15-2 Go Ahead Kampen JO15-3 regulier --
14 mrt. 09:00 Hierden JO15-2 VVOG JO15-4 regulier --
15 feb. 09:00 Hierden JO15-2 VSCO '61 JO15-2 regulier 3-1
8 feb. 08:30 WHC JO15-3 Hierden JO15-2 regulier 1-6
1 feb. 09:00 Hierden JO15-2 Nunspeet JO15-3 regulier 3-1
7 dec. 11:00 sv Reaal Dronten JO15-1 Hierden JO15-2 regulier --
30 nov. 12:45 VVOP JO15-2 Hierden JO15-2 regulier 2-11
16 nov. 09:30 KHC JO15-1 Hierden JO15-2 regulier 5-2
9 nov. 11:30 Batavia '90 JO15-2 Hierden JO15-2 regulier 3-2
2 nov. 09:00 Hierden JO15-2 Unicum JO15-3 regulier 8-4
26 okt. 09:00 Hierden JO15-2 DVS'33 Ermelo JO15-2 regulier 4-2
12 okt. 09:00 Hierden JO15-2 Horst FC JO15-2G regulier 1-5
5 okt. 13:00 Lelystad '67 JO15-3 Hierden JO15-2 regulier 10-2
28 sep. 09:00 Hierden JO15-2 Hulshorst JO15-1 regulier 2-3
21 sep. 08:45 Nunspeet JO15-3 Hierden JO15-2 regulier 1-2
14 sep. 09:00 Hierden JO15-2 Horst FC JO15-2G beker 2-4
7 sep. 09:30 Hulshorst JO15-1 Hierden JO15-2 beker 3-0
31 aug. 09:00 Hierden JO15-2 Nunspeet JO15-3 beker 1-1

zaterdag 4 april

zaterdag 28 maart

zaterdag 14 maart

zaterdag 15 februari

zaterdag 8 februari

zaterdag 1 februari

zaterdag 7 december

zaterdag 30 november

zaterdag 16 november

zaterdag 9 november

zaterdag 2 november

zaterdag 26 oktober

zaterdag 12 oktober

zaterdag 5 oktober

zaterdag 28 september

zaterdag 21 september

zaterdag 14 september

zaterdag 7 september

zaterdag 31 augustus

0245 Onder 15 competitie (najaar)

seizoen - 3e klasse (3e klasse 04)
# Team G W G V P D + -
1 KHC JO15-1 10 10 0 0 30 -- 68 9
2 Lelystad '67 JO15-3 10 9 0 1 27 -- 72 12
3 Horst FC JO15-2G 10 8 0 2 24 -- 54 25
4 Hulshorst JO15-1 10 7 0 3 21 -- 45 30
5 Nunspeet JO15-3 10 5 0 5 15 -- 24 23
6 Hierden JO15-2 9 4 0 5 12 -- 34 35
7 VVOP JO15-2 10 3 0 7 9 -- 27 47
8 DVS'33 Ermelo JO15-2 9 2 0 7 6 -- 19 44
9 sv Reaal Dronten JO15-1 9 2 0 7 6 -- 11 47
10 Batavia '90 JO15-2 10 2 0 8 6 -- 13 58
11 Unicum JO15-3 9 1 0 8 3 -- 11 48
 

0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

seizoen - 3e klasse (3e klasse 04)
# Team G W G V P D + -
1 VVOG JO15-4 3 3 0 0 9 -- 28 4
2 asv Dronten JO15-2G 3 3 0 0 9 -- 22 0
3 Hierden JO15-2 3 3 0 0 9 -- 12 3
4 IJVV JO15-2 3 2 1 0 7 -- 9 3
5 Hulshorst JO15-1 3 2 0 1 6 -- 10 8
6 Nunspeet JO15-3 4 1 1 2 4 -- 12 9
7 Go Ahead Kampen JO15-3 4 1 1 2 4 -- 5 16
8 WHC JO15-3 3 1 0 2 3 -- 4 17
9 ESC JO15-2 3 0 1 2 1 -- 2 7
10 VSCO '61 JO15-2 3 0 0 3 0 -- 3 23
11 Dos Kampen JO15-3 4 0 0 4 0 -- 1 18
 

Onder 15 beker poule

beker - Groep 3 (Groep 3 13)
# Team G W G V P D + -
1 Hulshorst JO15-1 3 3 0 0 9 -- 12 2
2 Horst FC JO15-2G 3 2 0 1 6 -- 8 8
3 Hierden JO15-2 3 0 1 2 1 -- 3 8
4 Nunspeet JO15-3 3 0 1 2 1 -- 3 8

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Beelen, Jayden

Gelton, Dani

Kleermaker, Guus

Kok, Jurre

Pilger, Daan

Stepniewski, Alan

Verhaar, Kyano

Vries, Tim de

Staff

Timmer, Gerwin

Trainer/coach

Verhaar, Jerry

Teammanager

Geen trainingen gevonden.

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO15-2

Geen foto's gevonden.