Teams

Hierden JO15-2G

zaterdag 19 juni

0-7

SDC Putten JO15-2

zaterdag 26 juni

Zeewolde JO15-3

14:00
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
26 jun. 14:00 NNB Zeewolde JO15-3 Hierden JO15-2G regulier

zaterdag 26 juni

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
19 jun. 09:00 Hierden JO15-2G SDC Putten JO15-2 regulier 0-7
15 jun. 19:00 DVS'33 Ermelo JO15-3 Hierden JO15-2G regulier 5-5
5 jun. 09:00 Hierden JO15-2G Hulshorst JO15-1 regulier --
12 dec. 09:00 Hierden JO15-2G SDC Putten JO15-2 regulier --
5 dec. 09:00 DVS'33 Ermelo JO15-3 Hierden JO15-2G regulier --
28 nov. 09:30 Hulshorst JO15-1 Hierden JO15-2G regulier --
21 nov. 09:00 Hierden JO15-2G Terschuurse Boys JO15-1 regulier --
14 nov. 09:00 Hierden JO15-2G sv Reaal Dronten JO15-1 regulier --
7 nov. 10:00 Lelystad '67 JO15-2 Hierden JO15-2G regulier --
31 okt. 09:00 Hierden JO15-2G Elspeet JO15-1 regulier --
24 okt. 13:00 Sparta Nijkerk JO15-4 Hierden JO15-2G regulier --
10 okt. 09:00 Hierden JO15-2G Horst FC JO15-2G regulier 8-0
3 okt. 08:30 Zeewolde JO15-3 Hierden JO15-2G regulier 2-5
26 sep. 09:00 SDV Barneveld JO15-3 Hierden JO15-2G regulier 5-2
19 sep. 09:00 Hierden JO15-2G VVOP JO15-2 regulier 4-6
12 sep. 08:30 WHC JO15-4 Hierden JO15-2G beker 3-1
5 sep. 09:00 Hierden JO15-2G Zwart Wit '63 JO15-3 beker 2-3
29 aug. 10:15 Nunspeet JO15-2 Hierden JO15-2G beker 8-4

zaterdag 19 juni

dinsdag 15 juni

zaterdag 5 juni

zaterdag 12 december

zaterdag 5 december

zaterdag 28 november

zaterdag 21 november

zaterdag 14 november

zaterdag 7 november

zaterdag 31 oktober

zaterdag 24 oktober

zaterdag 10 oktober

zaterdag 3 oktober

zaterdag 26 september

zaterdag 19 september

zaterdag 12 september

zaterdag 5 september

zaterdag 29 augustus

0245 Onder 15 (najaarsreeks)

seizoen - 3e klasse (3e klasse 11)
# Team G W G V P D + -
1 Hulshorst JO15-1 4 3 1 0 10 -- 15 5
2 Terschuurse Boys JO15-1 3 3 0 0 9 -- 26 5
3 VVOP JO15-2 3 2 0 1 6 -- 11 8
4 SDC Putten JO15-2 3 2 0 1 6 -- 11 16
5 DVS'33 Ermelo JO15-3 3 1 1 1 4 -- 9 7
6 SDV Barneveld JO15-3 3 1 1 1 4 -- 6 7
7 Elspeet JO15-1 3 1 1 1 4 -- 11 13
8 Lelystad '67 JO15-2 4 1 1 2 4 -- 12 12
9 Hierden JO15-2G 3 1 0 2 3 -- 11 13
10 Zeewolde JO15-3 4 0 1 3 1 -- 7 16
11 sv Reaal Dronten JO15-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
12 Sparta Nijkerk JO15-4 3 0 0 3 0 -- 2 19
 

0354 Onder 15 (tussenreeks)

seizoen - Regio Cup Groep 3 (Regio Cup Groep 3 19)
# Team G W G V P D + -
1 Elspeet JO15-1 3 3 0 0 9 -- 17 1
2 SDC Putten JO15-2 3 2 0 1 6 -- 16 3
3 Hulshorst JO15-1 2 1 1 0 4 -- 10 4
4 Hierden JO15-2G 2 0 1 1 1 -- 5 12
5 DVS'33 Ermelo JO15-3 3 0 1 2 1 -- 6 16
6 Zeewolde JO15-3 3 0 1 2 1 -- 3 21
 

Onder 15 beker poulefase

beker - Zwaluwen Jeugd Beker O15 poulefase Groep 3 (Zwaluwen Jeugd Beker O15 poulefase Groep 3 15)
# Team G W G V P D + -
1 Nunspeet JO15-2 3 3 0 0 9 -- 13 4
2 Zwart Wit '63 JO15-3 3 2 0 1 6 -- 8 3
3 WHC JO15-4 3 1 0 2 3 -- 3 10
4 Hierden JO15-2G 3 0 0 3 0 -- 7 14

Speler

Chahchah, Sofian

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Gelton, Jan

Teammanager

Dinsdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:30 Hierden JO15-2G 4 5a

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:15 Hierden JO15-2G 12 1b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO15-2G

Geen foto's gevonden.