Teams

Hierden JO13-1G

zaterdag 4 april

Rood-Wit '58 JO13-1

11:00

zaterdag 18 april

Hoevelaken JO13-1

11:15
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
18 apr. 11:15 veld 2 Hoevelaken JO13-1 Hierden JO13-1G regulier
9 mei 09:00 veld 4 Hierden JO13-1G FC Horst JO13-1 regulier
16 mei 08:30 veld 4 Batavia '90 JO13-1 Hierden JO13-1G regulier
23 mei 10:15 veld 1 Hierden JO13-1G Elspeet JO13-1 regulier

zaterdag 18 april

zaterdag 9 mei

zaterdag 16 mei

zaterdag 23 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
4 apr. 11:00 Rood-Wit '58 JO13-1 Hierden JO13-1G regulier --
28 mrt. 10:45 Hierden JO13-1G VVOP JO13-1 regulier --
21 mrt. 10:30 Hierden JO13-1G V en L JO13-1G beker --
14 mrt. 10:45 Hierden JO13-1G ESC JO13-1G regulier --
7 mrt. 10:15 Veensche Boys JO13-1 Hierden JO13-1G regulier 3-3
15 feb. 10:30 Hierden JO13-1G Unicum JO13-3 regulier 3-1
1 feb. 10:00 Hierden JO13-1G DVS'33 Ermelo JO13-2 regulier 1-0
14 dec. 09:30 Unicum JO13-3 Hierden JO13-1G beker 2-4
7 dec. 10:00 Go Ahead Kampen JO13-1 Hierden JO13-1G regulier 5-0
30 nov. 10:30 Hierden JO13-1G OWIOS JO13-1 regulier 3-1
23 nov. 11:00 HTC JO13-1G Hierden JO13-1G regulier --
16 nov. 10:30 Hierden JO13-1G WVF JO13-2 regulier 3-1
9 nov. 10:30 Hierden JO13-1G Be Quick '28 JO13-1G regulier 2-0
2 nov. 11:15 Wijhe '92 JO13-1 Hierden JO13-1G regulier 2-4
26 okt. 10:45 Dos Kampen JO13-1 Hierden JO13-1G regulier 0-1
19 okt. 10:30 Hierden JO13-1G Batavia '90 JO13-1 beker 3-1
12 okt. 10:45 CSV'28 JO13-2 Hierden JO13-1G regulier 0-6
5 okt. 10:30 Hierden JO13-1G Hattem JO13-1G regulier 3-1
28 sep. 11:00 Hatto Heim JO13-1G Hierden JO13-1G regulier 5-2
21 sep. 11:00 Hierden JO13-1G SEH JO13-1 regulier 4-3
14 sep. 09:00 Epe JO13-2 Hierden JO13-1G beker 1-9
7 sep. 10:30 Hierden JO13-1G 't Harde JO13-1 beker 2-0
31 aug. 10:00 ESC JO13-1G Hierden JO13-1G beker 3-3

zaterdag 4 april

zaterdag 28 maart

zaterdag 21 maart

zaterdag 14 maart

zaterdag 7 maart

zaterdag 15 februari

zaterdag 1 februari

zaterdag 14 december

zaterdag 7 december

zaterdag 30 november

zaterdag 23 november

zaterdag 16 november

zaterdag 9 november

zaterdag 2 november

zaterdag 26 oktober

10:45
veld 1-DOS Kampen

zaterdag 19 oktober

zaterdag 12 oktober

zaterdag 5 oktober

zaterdag 28 september

11:00
veld 2 (Hatto H)

zaterdag 21 september

zaterdag 14 september

zaterdag 7 september

zaterdag 31 augustus

0255 Onder 13 competitie (najaar)

seizoen - 1e klasse (1e klasse 10)
# Team G W G V P D + -
1 Hattem JO13-1G 11 10 0 1 30 -- 47 15
2 Hierden JO13-1G 10 8 0 2 24 -- 28 18
3 Go Ahead Kampen JO13-1 11 8 0 3 24 -- 41 10
4 Wijhe '92 JO13-1 10 7 0 3 21 -- 35 24
5 Be Quick '28 JO13-1G 11 5 1 5 16 -- 19 24
6 HTC JO13-1G 10 4 3 3 15 -- 29 31
7 Hatto Heim JO13-1G 11 4 1 6 13 -- 32 26
8 SEH JO13-1 10 3 2 5 11 -- 30 37
9 WVF JO13-2 11 3 2 6 11 -- 26 33
10 CSV'28 JO13-2 11 2 2 7 8 -- 18 47
11 Dos Kampen JO13-1 11 1 3 7 6 -- 13 26
12 OWIOS JO13-1 11 2 0 9 6 -- 29 56
 

0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

seizoen - 1e klasse (1e klasse 02)
# Team G W G V P D + -
1 VVOP JO13-1 4 2 2 0 8 -- 12 5
2 Hierden JO13-1G 3 2 1 0 7 -- 7 4
3 ESC JO13-1G 2 2 0 0 6 -- 8 4
4 Hoevelaken JO13-1 3 2 0 1 6 -- 14 7
5 Unicum JO13-3 3 2 0 1 6 -- 10 7
6 Batavia '90 JO13-1 3 2 0 1 6 -- 8 7
7 Elspeet JO13-1 4 2 0 2 6 -- 9 13
8 Veensche Boys JO13-1 4 1 2 1 5 -- 8 12
9 DVS'33 Ermelo JO13-2 4 0 1 3 1 -- 6 10
10 Rood-Wit '58 JO13-1 3 0 0 3 0 -- 2 8
11 FC Horst JO13-1 3 0 0 3 0 -- 6 13
 

Onder 13 beker poule

beker - Groep 2 (Groep 2 40)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO13-1G 3 2 1 0 7 -- 14 4
2 ESC JO13-1G 3 2 1 0 7 -- 15 6
3 't Harde JO13-1 3 1 0 2 3 -- 15 5
4 Epe JO13-2 3 0 0 3 0 -- 2 31
 

Onder 13 beker 1e ronde

beker - Groep 2 (Groep 2 SR1)
# Team G W G V P D + -
1 Veensche Boys JO13-1 1 1 0 0 3 -- 8 1
2 DES JO13-1 1 1 0 0 3 -- 5 0
3 Hattem JO13-1G 1 1 0 0 3 -- 6 2
4 Sallandia JO13-1 1 1 0 0 3 -- 4 0
5 Nieuwleusen SV JO13-1 1 1 0 0 3 -- 4 1
6 Hierden JO13-1G 1 1 0 0 3 -- 3 1
7 Lemelerveld JO13-1 1 1 0 0 3 -- 2 0
8 V en L JO13-1G 1 1 0 0 3 -- 5 4
9 DVS'33 Ermelo JO13-2 1 1 0 0 3 -- 3 3
10 Unicum JO13-3 1 1 0 0 3 -- 1 1
11 VVOP JO13-1 1 0 0 1 0 -- 3 3
12 Go Ahead Kampen JO13-1 1 0 0 1 0 -- 1 1
13 Colmschate JO13-1G 1 0 0 1 0 -- 4 5
14 Batavia '90 JO13-1 1 0 0 1 0 -- 1 3
15 Gramsbergen JO13-1 1 0 0 1 0 -- 0 2
16 Be Quick '28 JO13-1G 1 0 0 1 0 -- 1 4
17 SVI JO13-2-G 1 0 0 1 0 -- 2 6
18 Diepenveen JO13-1 1 0 0 1 0 -- 0 4
19 v.v. Hellendoorn JO13-1 1 0 0 1 0 -- 0 5
20 FC Horst JO13-1 1 0 0 1 0 -- 1 8
 

Onder 13 beker 2e ronde

beker - Groep 2 (Groep 2 SR1)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO13-1G 1 1 0 0 3 -- 4 2
2 Sallandia JO13-1 1 1 0 0 3 -- 3 1
3 DES JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 DVS'33 Ermelo JO13-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 Lemelerveld JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 Nieuwleusen SV JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 Veensche Boys JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 V en L JO13-1G 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 Unicum JO13-3 1 0 0 1 0 -- 2 4
10 Hattem JO13-1G 1 0 0 1 0 -- 1 3
 

Onder 13 beker 1/4 finales

beker - Groep 2 (Groep 2 SR1)
# Team G W G V P D + -
1 Veensche Boys JO13-1 1 1 0 0 3 -- 6 0
2 Lemelerveld JO13-1 1 1 0 0 3 -- 3 1
3 DES JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 Hierden JO13-1G 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 Sallandia JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 V en L JO13-1G 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 Nieuwleusen SV JO13-1 1 0 0 1 0 -- 1 3
8 DVS'33 Ermelo JO13-2 1 0 0 1 0 -- 0 6

Speler

Aarab, Rayan

Verdediger

Afgeschermd

Aanvaller

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Aanvaller

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Doelverdediger

Afgeschermd

Middenvelder

Boer, Tijn de

Brink, Ruben van den

Verdediger

Chahchah, Sofian

Aanvaller

Heijst, Louk van

Aanvaller

Staff

Afgeschermd

Ass.-trainer/coach

Mulder, Ewout

Teammanager

Dinsdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:30 Hierden JO13-1G 7 2a

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:30 Hierden JO13-1G 7 2a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO13-1G

Geen foto's gevonden.