Teams

Hierden JO13-1G

Laatste wedstrijd

zaterdag 21 september

4-3

SEH JO13-1

Volgende wedstrijd

zaterdag 28 september

Hatto Heim JO13-1G

11:00
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
28 sep. 11:00 veld 2 (Hatto H) Hatto Heim JO13-1G Hierden JO13-1G regulier
5 okt. 10:30 veld 3 Hierden JO13-1G Hattem JO13-1 regulier
12 okt. 11:00 veld 3 CSV'28 JO13-2 Hierden JO13-1G regulier
26 okt. 10:45 veld 1-DOS Kampen Dos Kampen JO13-1 Hierden JO13-1G regulier
2 nov. 11:15 2. veld 2 Wijhe '92 JO13-1 Hierden JO13-1G regulier
9 nov. 10:30 veld 3 Hierden JO13-1G Be Quick '28 JO13-1G regulier
16 nov. 12:15 veld 4 Hierden JO13-1G WVF JO13-2 regulier
23 nov. 09:00 veld 3 HTC JO13-1G Hierden JO13-1G regulier
30 nov. 10:30 veld 3 Hierden JO13-1G OWIOS JO13-1 regulier
7 dec. 10:00 veld 5 Go Ahead Kampen JO13-1 Hierden JO13-1G regulier

zaterdag 28 september

zaterdag 5 oktober

zaterdag 12 oktober

zaterdag 26 oktober

zaterdag 2 november

zaterdag 9 november

zaterdag 16 november

zaterdag 23 november

zaterdag 30 november

zaterdag 7 december

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
21 sep. 11:00 Hierden JO13-1G SEH JO13-1 regulier 4-3
14 sep. 09:00 Epe JO13-2 Hierden JO13-1G beker 1-9
7 sep. 10:30 Hierden JO13-1G 't Harde JO13-1 beker 2-0
31 aug. 10:00 ESC JO13-1G Hierden JO13-1G beker 3-3

zaterdag 21 september

zaterdag 14 september

zaterdag 7 september

zaterdag 31 augustus

0255 Onder 13 competitie (najaar)

seizoen
# Team G W G V P D + -
1 Hattem JO13-1 1 1 0 0 3 -- 6 1
2 Go Ahead Kampen JO13-1 1 1 0 0 3 -- 5 0
3 OWIOS JO13-1 1 1 0 0 3 -- 4 2
4 Hierden JO13-1G 1 1 0 0 3 -- 4 3
5 Dos Kampen JO13-1 1 1 0 0 3 -- 2 1
6 CSV'28 JO13-2 1 0 1 0 1 -- 2 2
7 HTC JO13-1G 1 0 1 0 1 -- 2 2
8 SEH JO13-1 1 0 0 1 0 -- 3 4
9 Wijhe '92 JO13-1 1 0 0 1 0 -- 1 2
10 WVF JO13-2 1 0 0 1 0 -- 2 4
11 Be Quick '28 JO13-1G 1 0 0 1 0 -- 1 6
12 Hatto Heim JO13-1G 1 0 0 1 0 -- 0 5
 

Onder 13 beker poule

beker
# Team G W G V P D + -
1 Hierden JO13-1G 3 2 1 0 7 -- 14 4
2 ESC JO13-1G 3 2 1 0 7 -- 15 6
3 't Harde JO13-1 3 1 0 2 3 -- 15 5
4 Epe JO13-2 3 0 0 3 0 -- 2 31
 

Onder 13 beker 1e ronde

beker
# Team G W G V P D + -
1 Batavia '90 JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 Be Quick '28 JO13-1G 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Colmschate JO13-1G 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 DES JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 Diepenveen JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 DVS'33 Ermelo JO13-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 Go Ahead Kampen JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 Gramsbergen JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 Hattem JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 v.v. Hellendoorn JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 Hierden JO13-1G 0 0 0 0 0 -- 0 0
12 FC Horst JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
13 Lemelerveld JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
14 Nieuwleusen SV JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
15 Sallandia JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
16 SVI JO13-2-G 0 0 0 0 0 -- 0 0
17 Unicum JO13-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
18 Veensche Boys JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
19 V en L JO13-1G 0 0 0 0 0 -- 0 0
20 VVOP JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0

Speler

Aarab, Rayan

Verdediger

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Aanvaller

Afgeschermd

Aanvaller

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Aanvaller

Afgeschermd

Doelverdediger

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Aanvaller

Boer, Tijn de

Brink, Ruben van den

Verdediger

Kaste, Stefan de

Middenvelder

Staff

Afgeschermd

Ass.-trainer/coach

Mulder, Ewout

Teammanager

Dinsdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:30 Hierden JO13-1G 7 2a

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:30 Hierden JO13-1G 7 2a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.