Teams

Hierden JO13-2

zaterdag 9 november

1-3

Epe JO13-2

zaterdag 16 november

09:00

Urk JO13-3

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
16 nov. 09:00 veld 4 Hierden JO13-2 Urk JO13-3 regulier
23 nov. 08:30 veld 1 Unicum JO13-3 Hierden JO13-2 regulier
30 nov. 09:00 veld 3 Hierden JO13-2 Batavia '90 JO13-1 regulier
7 dec. 09:00 veld 1 Hierden JO13-2 VSCO '61 JO13-1 regulier

zaterdag 16 november

zaterdag 23 november

zaterdag 30 november

zaterdag 7 december

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
9 nov. 09:00 Hierden JO13-2 Epe JO13-2 regulier 1-3
2 nov. 09:00 BAS JO13-1 Hierden JO13-2 regulier 11-1
26 okt. 08:30 asv Dronten JO13-2 Hierden JO13-2 regulier 2-2
19 okt. 10:30 Zwart Wit '63 JO13-2 Hierden JO13-2 regulier 4-1
5 okt. 09:00 Hierden JO13-2 Zeewolde JO13-3 regulier 1-4
28 sep. 09:15 Elspeet JO13-1 Hierden JO13-2 regulier 17-1
21 sep. 09:00 Hierden JO13-2 Urk JO13-4 regulier 2-9
14 sep. 09:00 Hierden JO13-2 VVOG JO13-2G beker 2-9
11 sep. 19:00 Zwart Wit '63 JO13-2 Hierden JO13-2 beker 2-0
7 sep. 09:00 Hierden JO13-2 FC Horst JO13-1 beker 0-3

zaterdag 9 november

zaterdag 2 november

zaterdag 26 oktober

zaterdag 19 oktober

zaterdag 5 oktober

zaterdag 28 september

zaterdag 21 september

zaterdag 14 september

woensdag 11 september

zaterdag 7 september

0255 Onder 13 competitie (najaar)

seizoen - 2e klasse (2e klasse 10)
# Team G W G V P D + -
1 Unicum JO13-3 7 7 0 0 21 -- 50 9
2 VSCO '61 JO13-1 7 7 0 0 21 -- 42 10
3 Elspeet JO13-1 6 5 0 1 15 -- 54 15
4 Urk JO13-4 7 5 0 2 15 -- 37 24
5 Batavia '90 JO13-1 7 4 1 2 13 -- 43 13
6 Urk JO13-3 6 4 0 2 12 -- 23 17
7 asv Dronten JO13-2 7 2 1 4 7 -- 22 32
8 Epe JO13-2 7 2 0 5 6 -- 18 43
9 BAS JO13-1 7 1 1 5 4 -- 25 40
10 Zwart Wit '63 JO13-2 7 1 0 6 3 -- 12 37
11 Zeewolde JO13-3 7 1 0 6 3 -- 7 52
12 Hierden JO13-2 7 0 1 6 1 -- 9 50
 

Onder 13 beker poule

beker - Groep 2 (Groep 2 18)
# Team G W G V P D + -
1 FC Horst JO13-1 3 3 0 0 9 -- 23 2
2 VVOG JO13-2G 3 2 0 1 6 -- 13 7
3 Zwart Wit '63 JO13-2 3 1 0 2 3 -- 3 18
4 Hierden JO13-2 3 0 0 3 0 -- 2 14

Speler

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Aanvaller

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Aanvaller

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Doelverdediger

Prins, Levi

Middenvelder

Timmer, Sem

Staff

Schoonhoven, Carlo

Teammanager

Snelderwaard, Sander

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO13-2 3 1a

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:30 Hierden JO13-2 3 5c

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO13-2