Teams

Hierden JO13-3G

zaterdag 7 december

Hulshorst JO13-1

1-1

zaterdag 1 februari

Zeewolde JO13-5

11:30
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
1 feb. 11:30 Veld 6 Zeewolde JO13-5 Hierden JO13-3G regulier
15 feb. 09:00 veld 2 DVS'33 Ermelo JO13-4 Hierden JO13-3G regulier
7 mrt. 12:30 veld 3 Hierden JO13-3G Apeldoornse Boys JO13-2G regulier
14 mrt. 08:30 veld 2 SDC Putten JO13-3 Hierden JO13-3G regulier
28 mrt. 12:00 veld 4 Hierden JO13-3G Sparta Nijkerk JO13-6 regulier
4 apr. 10:15 1-veld 1 Hulshorst JO13-1 Hierden JO13-3G regulier
18 apr. 12:00 veld 2 Hierden JO13-3G KCVO JO13-2 regulier
9 mei 12:15 veld 4 Hierden JO13-3G VVOG JO13-4G regulier
16 mei 08:30 veld 1 Hoevelaken JO13-3D Hierden JO13-3G regulier
23 mei 12:00 veld 4 Hierden JO13-3G Orderbos JO13-1G regulier

zaterdag 1 februari

zaterdag 15 februari

zaterdag 7 maart

zaterdag 14 maart

zaterdag 28 maart

zaterdag 4 april

zaterdag 18 april

zaterdag 9 mei

zaterdag 16 mei

zaterdag 23 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
7 dec. 10:15 Hulshorst JO13-1 Hierden JO13-3G regulier 1-1
30 nov. 12:00 Batavia '90 JO13-3 Hierden JO13-3G regulier 2-6
23 nov. 10:45 Hierden JO13-3G Unicum JO13-4 regulier 1-17
16 nov. 08:30 VVOG JO13-5G Hierden JO13-3G regulier 2-4
9 nov. 10:30 Zeewolde JO13-5 Hierden JO13-3G regulier 4-3
2 nov. 12:00 Hierden JO13-3G Harde 't JO13-3G regulier 7-0
26 okt. 12:30 Hierden JO13-3G Nunspeet JO13-3 regulier 2-3
12 okt. 10:30 Hierden JO13-3G Zeewolde JO13-4 regulier 1-8
28 sep. 12:30 Hierden JO13-3G Unicum JO13-5 regulier 1-9
14 sep. 12:00 Hierden JO13-3G Hulshorst JO13-1 beker 3-2
7 sep. 11:30 Zeewolde JO13-5 Hierden JO13-3G beker 0-0
7 sep. 11:00 Zeewolde JO13-5 Hierden JO13-3G beker 0-0
31 aug. 11:00 Hierden JO13-3G Unicum JO13-4 beker 0-12

zaterdag 7 december

zaterdag 30 november

zaterdag 23 november

zaterdag 16 november

zaterdag 9 november

zaterdag 2 november

zaterdag 26 oktober

zaterdag 12 oktober

zaterdag 28 september

zaterdag 14 september

zaterdag 7 september

zaterdag 7 september

zaterdag 31 augustus

0255 Onder 13 competitie (najaar)

seizoen - 5e klasse (5e klasse 05)
# Team G W G V P D + -
1 Unicum JO13-4 8 8 0 0 24 -- 75 3
2 Unicum JO13-5 8 7 0 1 21 -- 53 13
3 Zeewolde JO13-4 9 7 0 2 21 -- 66 11
4 Hulshorst JO13-1 9 5 1 3 16 -- 26 26
5 Zeewolde JO13-5 9 4 1 4 13 -- 28 35
6 Hierden JO13-3G 9 3 1 5 10 -- 26 46
7 Harde 't JO13-3G 9 2 1 6 7 -- 11 63
8 Batavia '90 JO13-3 8 1 2 5 5 -- 25 31
9 Nunspeet JO13-3 8 1 1 6 4 -- 10 46
10 VVOG JO13-5G 9 1 1 7 4 -- 17 63
 

0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

seizoen - 5e klasse (5e klasse 02)
# Team G W G V P D + -
1 Apeldoornse Boys JO13-2G 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 DVS'33 Ermelo JO13-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Hierden JO13-3G 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 Hoevelaken JO13-3D 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 Hulshorst JO13-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 KCVO JO13-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 Orderbos JO13-1G 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 SDC Putten JO13-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 Sparta Nijkerk JO13-6 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 VVOG JO13-4G 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 Zeewolde JO13-5 0 0 0 0 0 -- 0 0
 

Onder 13 beker poule

beker - Groep 5 (Groep 5 13)
# Team G W G V P D + -
1 Unicum JO13-4 3 3 0 0 9 -- 35 2
2 Zeewolde JO13-5 3 1 1 1 4 -- 4 15
3 Hierden JO13-3G 3 1 1 1 4 -- 3 14
4 Hulshorst JO13-1 3 0 0 3 0 -- 7 18

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Berg, Sem van den

Heimensen, Wesley

Hoorn, Geurt van den

Reijers, Damian

Staff

Kevelam, Leonie

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:30 Hierden JO13-3G 11 5c

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO13-3G 11 2b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO13-3G

Geen foto's gevonden.