Teams

Hierden JO13-3G

zaterdag 15 februari

DVS'33 Ermelo JO13-4

1-4

zaterdag 7 maart

12:30

Apeldoornse Boys JO13-2G

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
7 mrt. 12:30 veld 3 Hierden JO13-3G Apeldoornse Boys JO13-2G regulier
14 mrt. 08:30 veld 2 SDC Putten JO13-3 Hierden JO13-3G regulier
28 mrt. 12:00 veld 4 Hierden JO13-3G Sparta Nijkerk JO13-6 regulier
4 apr. 10:15 1-veld 1 Hulshorst JO13-1 Hierden JO13-3G regulier
18 apr. 12:00 veld 2 Hierden JO13-3G KCVO JO13-2 regulier
9 mei 12:15 veld 4 Hierden JO13-3G VVOG JO13-4G regulier
16 mei 08:30 veld 1 Hoevelaken JO13-3D Hierden JO13-3G regulier
23 mei 12:00 veld 4 Hierden JO13-3G Orderbos JO13-1G regulier

zaterdag 7 maart

zaterdag 14 maart

zaterdag 28 maart

zaterdag 4 april

zaterdag 18 april

zaterdag 9 mei

zaterdag 16 mei

zaterdag 23 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
15 feb. 09:00 DVS'33 Ermelo JO13-4 Hierden JO13-3G regulier 1-4
1 feb. 11:30 Zeewolde JO13-5 Hierden JO13-3G regulier 1-0
7 dec. 10:15 Hulshorst JO13-1 Hierden JO13-3G regulier 1-1
30 nov. 12:00 Batavia '90 JO13-3 Hierden JO13-3G regulier 2-6
23 nov. 10:45 Hierden JO13-3G Unicum JO13-4 regulier 1-17
16 nov. 08:30 VVOG JO13-5G Hierden JO13-3G regulier 2-4
9 nov. 10:30 Zeewolde JO13-5 Hierden JO13-3G regulier 4-3
2 nov. 12:00 Hierden JO13-3G Harde 't JO13-3G regulier 7-0
26 okt. 12:30 Hierden JO13-3G Nunspeet JO13-3 regulier 2-3
12 okt. 10:30 Hierden JO13-3G Zeewolde JO13-4 regulier 1-8
28 sep. 12:30 Hierden JO13-3G Unicum JO13-5 regulier 1-9
14 sep. 12:00 Hierden JO13-3G Hulshorst JO13-1 beker 3-2
7 sep. 11:30 Zeewolde JO13-5 Hierden JO13-3G beker 0-0
7 sep. 11:00 Zeewolde JO13-5 Hierden JO13-3G beker 0-0
31 aug. 11:00 Hierden JO13-3G Unicum JO13-4 beker 0-12

zaterdag 15 februari

zaterdag 1 februari

zaterdag 7 december

zaterdag 30 november

zaterdag 23 november

zaterdag 16 november

zaterdag 9 november

zaterdag 2 november

zaterdag 26 oktober

zaterdag 12 oktober

zaterdag 28 september

zaterdag 14 september

zaterdag 7 september

zaterdag 7 september

zaterdag 31 augustus

0255 Onder 13 competitie (najaar)

seizoen - 5e klasse (5e klasse 05)
# Team G W G V P D + -
1 Unicum JO13-4 9 9 0 0 27 -- 84 5
2 Zeewolde JO13-4 9 7 0 2 21 -- 66 11
3 Unicum JO13-5 9 7 0 2 21 -- 55 22
4 Hulshorst JO13-1 9 5 1 3 16 -- 26 26
5 Zeewolde JO13-5 9 4 1 4 13 -- 28 35
6 Hierden JO13-3G 9 3 1 5 10 -- 26 46
7 Harde 't JO13-3G 9 2 1 6 7 -- 11 63
8 Batavia '90 JO13-3 8 1 2 5 5 -- 25 31
9 Nunspeet JO13-3 8 1 1 6 4 -- 10 46
10 VVOG JO13-5G 9 1 1 7 4 -- 17 63
 

0257 Onder 13 competitie (voorjaar)

seizoen - 5e klasse (5e klasse 02)
# Team G W G V P D + -
1 Orderbos JO13-1G 2 2 0 0 6 -- 5 0
2 Hulshorst JO13-1 3 2 0 1 6 -- 9 9
3 Zeewolde JO13-5 3 2 0 1 6 -- 7 7
4 VVOG JO13-4G 2 1 0 1 3 -- 9 7
5 KCVO JO13-2 2 1 0 1 3 -- 7 5
6 Hierden JO13-3G 2 1 0 1 3 -- 4 2
7 Apeldoornse Boys JO13-2G 2 1 0 1 3 -- 5 6
8 Sparta Nijkerk JO13-6 2 1 0 1 3 -- 4 7
9 DVS'33 Ermelo JO13-4 3 1 0 2 3 -- 7 8
10 Hoevelaken JO13-3D 2 0 1 1 1 -- 4 8
11 SDC Putten JO13-3 3 0 1 2 1 -- 5 7
 

Onder 13 beker poule

beker - Groep 5 (Groep 5 13)
# Team G W G V P D + -
1 Unicum JO13-4 3 3 0 0 9 -- 35 2
2 Zeewolde JO13-5 3 1 1 1 4 -- 4 15
3 Hierden JO13-3G 3 1 1 1 4 -- 3 14
4 Hulshorst JO13-1 3 0 0 3 0 -- 7 18

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Berg, Sem van den

Heimensen, Elyne

Heimensen, Wesley

Hoorn, Geurt van den

Reijers, Damian

Staff

Afgeschermd

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:30 Hierden JO13-3G 11 5c

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO13-3G 11 2b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO13-3G

Geen foto's gevonden.