Teams

Hierden JO11-1

zaterdag 7 december

Zwart Wit '63 JO11-2

3-0

zaterdag 8 februari

10:30

FC Horst JO11-2

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
8 feb. 10:30 veld 3 Hierden JO11-1 FC Horst JO11-2 regulier
15 feb. 10:30 veld 3 Hierden JO11-1 DVS'33 Ermelo JO11-3 regulier
7 mrt. 08:30 veld C Sparta Nijkerk JO11-3 Hierden JO11-1 regulier
14 mrt. 10:30 veld 4 Hierden JO11-1 VVOG JO11-3 regulier
28 mrt. 08:45 veld 3 Zwart Wit '63 JO11-2 Hierden JO11-1 regulier
4 apr. 10:30 veld 2 Hierden JO11-1 Zeewolde JO11-5 regulier
18 apr. 08:30 veld 2 SDV Barneveld JO11-4 Hierden JO11-1 regulier
9 mei 08:30 Veld 4 Zeewolde JO11-3 Hierden JO11-1 regulier
16 mei 10:30 veld 2 Hierden JO11-1 SDC Putten JO11-2 regulier
23 mei 08:30 veld 4 SDV Barneveld JO11-2 Hierden JO11-1 regulier

zaterdag 8 februari

zaterdag 15 februari

zaterdag 7 maart

zaterdag 14 maart

zaterdag 28 maart

zaterdag 4 april

zaterdag 18 april

zaterdag 9 mei

zaterdag 16 mei

zaterdag 23 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
7 dec. 08:45 Zwart Wit '63 JO11-2 Hierden JO11-1 regulier 3-0
30 nov. 08:30 Zeewolde JO11-3 Hierden JO11-1 regulier 6-2
23 nov. 09:00 Hierden JO11-1 VVOP JO11-2 regulier 2-0
16 nov. 10:00 EFC '58 JO11-1 Hierden JO11-1 regulier 4-15
9 nov. 09:15 Elspeet JO11-1 Hierden JO11-1 regulier 4-0
2 nov. 10:30 Hierden JO11-1 Sparta Nijkerk JO11-3 regulier 1-2
26 okt. 09:00 Hierden JO11-1 Veensche Boys JO11-1 regulier 1-7
12 okt. 10:30 Hierden JO11-1 Stroe JO11-1 regulier 3-7
5 okt. 09:00 NSC Nijkerk JO11-1 Hierden JO11-1 regulier 2-3
28 sep. 09:00 Hierden JO11-1 VVOG JO11-3 regulier 2-1
21 sep. 10:15 SDC Putten JO11-3 Hierden JO11-1 regulier 1-3
14 sep. 09:30 EFC '58 JO11-1 Hierden JO11-1 -- 2-13
7 sep. 09:00 Hierden JO11-1 Zwart Wit '63 JO11-2 -- 1-1
31 aug. 09:00 VVOG JO11-3 Hierden JO11-1 -- --

zaterdag 7 december

zaterdag 30 november

zaterdag 23 november

zaterdag 16 november

zaterdag 9 november

zaterdag 2 november

zaterdag 26 oktober

zaterdag 12 oktober

zaterdag 5 oktober

zaterdag 28 september

zaterdag 21 september

zaterdag 14 september

zaterdag 7 september

zaterdag 31 augustus

0265 Onder 11 competitie (najaar)

seizoen - 2e klasse (2e klasse 23)
# Team G W G V P D + -
1 Stroe JO11-1 11 9 1 1 28 -- 74 28
2 Elspeet JO11-1 11 8 1 2 25 -- 62 22
3 Veensche Boys JO11-1 11 7 3 1 24 -- 58 24
4 VVOG JO11-3 11 7 2 2 23 -- 46 22
5 Zeewolde JO11-3 11 7 1 3 22 -- 65 23
6 Zwart Wit '63 JO11-2 11 7 1 3 22 -- 48 20
7 Hierden JO11-1 11 5 0 6 15 -- 32 37
8 Sparta Nijkerk JO11-3 11 3 2 6 11 -- 27 35
9 VVOP JO11-2 11 2 3 6 9 -- 21 40
10 NSC Nijkerk JO11-1 11 2 2 7 8 -- 35 80
11 EFC '58 JO11-1 11 1 0 10 3 -- 32 92
12 SDC Putten JO11-3 11 0 0 11 0 -- 5 82
 

0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

seizoen - 2e klasse (2e klasse 03)
# Team G W G V P D + -
1 DVS'33 Ermelo JO11-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 Hierden JO11-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 FC Horst JO11-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 SDC Putten JO11-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 SDV Barneveld JO11-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 SDV Barneveld JO11-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 Sparta Nijkerk JO11-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 VVOG JO11-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 Zeewolde JO11-5 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 Zeewolde JO11-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 Zwart Wit '63 JO11-2 0 0 0 0 0 -- 0 0

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Brinkhuis, Jelle

Groot, Matthijs de

Veenendaal, Joey van

Wels, Jesse

Staff

Groot, Raymond De

Trainer

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO11-1 --- 2a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO11-1

Geen foto's gevonden.