Teams

Hierden JO11-2

zaterdag 7 december

Elspeet JO11-2

2-4

zaterdag 1 februari

09:00

FC Horst JO11-3

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
1 feb. 09:00 veld 4 Hierden JO11-2 FC Horst JO11-3 regulier
8 feb. 10:00 veld 7 SDC Putten JO11-5 Hierden JO11-2 regulier
15 feb. 08:30 veld 4 VVOG JO11-6G Hierden JO11-2 regulier
7 mrt. 09:00 veld 2 Hierden JO11-2 DVS'33 Ermelo JO11-4 regulier
14 mrt. 10:00 veld 4 VVOG JO11-5G Hierden JO11-2 regulier
28 mrt. 09:00 veld 1 Hierden JO11-2 Zeewolde JO11-10 regulier
4 apr. 09:30 6- Vaassen veld 2 SV Vaassen JO11-2 Hierden JO11-2 regulier
18 apr. 09:00 veld 2 Hierden JO11-2 Zeewolde JO11-8 regulier
9 mei 09:00 veld 3 Hierden JO11-2 VVOP JO11-3 regulier
16 mei 10:00 veld 1 De Kieviten JO11-1 Hierden JO11-2 regulier
23 mei 09:00 veld 3 Hierden JO11-2 Batavia '90 JO11-4 regulier

zaterdag 1 februari

zaterdag 8 februari

zaterdag 15 februari

zaterdag 7 maart

zaterdag 14 maart

zaterdag 28 maart

zaterdag 4 april

zaterdag 18 april

zaterdag 9 mei

zaterdag 16 mei

zaterdag 23 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
7 dec. 10:30 Elspeet JO11-2 Hierden JO11-2 regulier 2-4
30 nov. 09:00 Hierden JO11-2 VVOP JO11-3 regulier 2-2
23 nov. 08:30 Zeewolde JO11-10 Hierden JO11-2 regulier 3-4
19 nov. 18:15 Hierden JO11-2 DVS'33 Ermelo JO11-4 regulier 3-5
9 nov. 09:00 Hierden JO11-2 Zeewolde JO11-9 regulier 5-5
2 nov. 08:30 Sparta Nijkerk JO11-6 Hierden JO11-2 regulier 4-2
26 okt. 09:00 Veensche Boys JO11-3 Hierden JO11-2 regulier 5-4
12 okt. 08:30 Sparta Nijkerk JO11-7 Hierden JO11-2 regulier 4-13
5 okt. 09:00 Hierden JO11-2 Terschuurse Boys JO11-1 regulier 2-4
28 sep. 09:00 Veensche Boys JO11-2 Hierden JO11-2 regulier 7-2
21 sep. 09:00 Hierden JO11-2 SDV Barneveld JO11-6 regulier 2-14
14 sep. 09:00 Hierden JO11-2 DVS'33 Ermelo JO11-4 beker 2-11
7 sep. 09:00 Veensche Boys JO11-3 Hierden JO11-2 beker 3-7
4 sep. 18:30 Hierden JO11-2 Sparta Nijkerk JO11-6 beker 2-12

zaterdag 7 december

zaterdag 30 november

zaterdag 23 november

dinsdag 19 november

zaterdag 9 november

zaterdag 2 november

zaterdag 26 oktober

zaterdag 12 oktober

zaterdag 5 oktober

zaterdag 28 september

zaterdag 21 september

zaterdag 14 september

zaterdag 7 september

woensdag 4 september

0265 Onder 11 competitie (najaar)

seizoen - 5e klasse (5e klasse 11)
# Team G W G V P D + -
1 Veensche Boys JO11-2 11 10 1 0 31 -- 57 15
2 Sparta Nijkerk JO11-6 11 9 0 2 27 -- 88 20
3 Veensche Boys JO11-3 11 8 1 2 25 -- 54 28
4 DVS'33 Ermelo JO11-4 11 8 0 3 24 -- 57 31
5 SDV Barneveld JO11-6 11 7 2 2 23 -- 88 34
6 Zeewolde JO11-9 11 5 1 5 16 -- 42 43
7 VVOP JO11-3 11 4 3 4 15 -- 48 49
8 Hierden JO11-2 11 3 2 6 11 -- 43 55
9 Zeewolde JO11-10 11 3 0 8 9 -- 49 62
10 Terschuurse Boys JO11-1 11 1 1 9 4 -- 19 53
11 Elspeet JO11-2 11 1 1 9 4 -- 21 88
12 Sparta Nijkerk JO11-7 11 1 0 10 3 -- 19 107
 

0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

seizoen - 5e klasse (5e klasse 03)
# Team G W G V P D + -
1 Batavia '90 JO11-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 DVS'33 Ermelo JO11-4 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Hierden JO11-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 FC Horst JO11-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 De Kieviten JO11-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 SDC Putten JO11-5 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 SV Vaassen JO11-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 VVOG JO11-5G 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 VVOG JO11-6G 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 VVOP JO11-3 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 Zeewolde JO11-8 0 0 0 0 0 -- 0 0
12 Zeewolde JO11-10 0 0 0 0 0 -- 0 0
 

Onder 11 beker poule

beker - Groep 5 (Groep 5 06)
# Team G W G V P D + -
1 Sparta Nijkerk JO11-6 3 3 0 0 9 -- 22 6
2 DVS'33 Ermelo JO11-4 3 2 0 1 6 -- 25 10
3 Hierden JO11-2 3 1 0 2 3 -- 11 26
4 Veensche Boys JO11-3 3 0 0 3 0 -- 6 22

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Geen staff gevonden.

Dinsdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:30 Hierden JO11-2 --- 1b

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO11-2 --- 5c

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO11-2

Geen foto's gevonden.