Teams

Hierden JO11-2

zaterdag 23 mei

09:00

Batavia '90 JO11-4

Geen wedstrijden in het programma gevonden.

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
23 mei 09:00 Hierden JO11-2 Batavia '90 JO11-4 regulier --
16 mei 10:00 De Kieviten JO11-1 Hierden JO11-2 regulier --
9 mei 09:00 Hierden JO11-2 VVOP JO11-3 regulier --
18 apr. 09:00 Hierden JO11-2 Zeewolde JO11-8 regulier --
4 apr. 10:30 SV Vaassen JO11-2 Hierden JO11-2 regulier --
28 mrt. 09:00 Hierden JO11-2 Zeewolde JO11-10 regulier --
14 mrt. 10:00 VVOG JO11-5G Hierden JO11-2 regulier --
7 mrt. 09:00 Hierden JO11-2 DVS'33 Ermelo JO11-4 regulier 2-6
15 feb. 08:30 VVOG JO11-6G Hierden JO11-2 regulier 10-3
8 feb. 10:00 SDC Putten JO11-5 Hierden JO11-2 regulier 7-3
1 feb. 09:00 Hierden JO11-2 FC Horst JO11-3 regulier 4-4
7 dec. 10:30 Elspeet JO11-2 Hierden JO11-2 regulier 2-4
30 nov. 09:00 Hierden JO11-2 VVOP JO11-3 regulier 2-2
23 nov. 08:30 Zeewolde JO11-10 Hierden JO11-2 regulier 3-4
19 nov. 18:15 Hierden JO11-2 DVS'33 Ermelo JO11-4 regulier 3-5
9 nov. 09:00 Hierden JO11-2 Zeewolde JO11-9 regulier 5-5
2 nov. 08:30 Sparta Nijkerk JO11-6 Hierden JO11-2 regulier 4-2
26 okt. 09:00 Veensche Boys JO11-3 Hierden JO11-2 regulier 5-4
12 okt. 08:30 Sparta Nijkerk JO11-7 Hierden JO11-2 regulier 4-13
5 okt. 09:00 Hierden JO11-2 Terschuurse Boys JO11-1 regulier 2-4
28 sep. 09:00 Veensche Boys JO11-2 Hierden JO11-2 regulier 7-2
21 sep. 09:00 Hierden JO11-2 SDV Barneveld JO11-6 regulier 2-14
14 sep. 09:00 Hierden JO11-2 DVS'33 Ermelo JO11-4 beker 2-11
7 sep. 09:00 Veensche Boys JO11-3 Hierden JO11-2 beker 3-7
4 sep. 18:30 Hierden JO11-2 Sparta Nijkerk JO11-6 beker 2-12

zaterdag 23 mei

zaterdag 16 mei

zaterdag 9 mei

zaterdag 18 april

zaterdag 4 april

10:30
veld 6-Vaassen veld 2

zaterdag 28 maart

zaterdag 14 maart

zaterdag 7 maart

zaterdag 15 februari

zaterdag 8 februari

zaterdag 1 februari

zaterdag 7 december

10:30
veld 1-hoofdveld

zaterdag 30 november

zaterdag 23 november

dinsdag 19 november

zaterdag 9 november

zaterdag 2 november

zaterdag 26 oktober

zaterdag 12 oktober

zaterdag 5 oktober

zaterdag 28 september

zaterdag 21 september

zaterdag 14 september

zaterdag 7 september

woensdag 4 september

0265 Onder 11 competitie (najaar)

seizoen - 5e klasse (5e klasse 11)
# Team G W G V P D + -
1 Veensche Boys JO11-2 11 10 1 0 31 -- 57 15
2 Sparta Nijkerk JO11-6 11 9 0 2 27 -- 88 20
3 Veensche Boys JO11-3 11 8 1 2 25 -- 54 28
4 DVS'33 Ermelo JO11-4 11 8 0 3 24 -- 57 31
5 SDV Barneveld JO11-6 11 7 2 2 23 -- 88 34
6 Zeewolde JO11-9 11 5 1 5 16 -- 42 43
7 VVOP JO11-3 11 4 3 4 15 -- 48 49
8 Hierden JO11-2 11 3 2 6 11 -- 43 55
9 Zeewolde JO11-10 11 3 0 8 9 -- 49 62
10 Terschuurse Boys JO11-1 11 1 1 9 4 -- 19 53
11 Elspeet JO11-2 11 1 1 9 4 -- 21 88
12 Sparta Nijkerk JO11-7 11 1 0 10 3 -- 19 107
 

0267 Onder 11 competitie (voorjaar)

seizoen - 5e klasse (5e klasse 03)
# Team G W G V P D + -
1 SV Vaassen JO11-2 4 4 0 0 12 -- 22 8
2 VVOG JO11-6G 4 3 1 0 10 -- 24 11
3 Batavia '90 JO11-4 4 2 1 1 7 -- 20 12
4 DVS'33 Ermelo JO11-4 4 2 1 1 7 -- 19 15
5 SDC Putten JO11-5 4 2 0 2 6 -- 14 16
6 FC Horst JO11-3 4 1 2 1 5 -- 16 13
7 Zeewolde JO11-8 3 1 1 1 4 -- 11 11
8 VVOG JO11-5G 4 1 1 2 4 -- 11 14
9 Zeewolde JO11-10 3 1 0 2 3 -- 11 16
10 De Kieviten JO11-1 4 1 0 3 3 -- 14 19
11 VVOP JO11-3 4 1 0 3 3 -- 11 23
12 Hierden JO11-2 4 0 1 3 1 -- 12 27
 

Onder 11 beker poule

beker - Groep 5 (Groep 5 06)
# Team G W G V P D + -
1 Sparta Nijkerk JO11-6 3 3 0 0 9 -- 22 6
2 DVS'33 Ermelo JO11-4 3 2 0 1 6 -- 25 10
3 Hierden JO11-2 3 1 0 2 3 -- 11 26
4 Veensche Boys JO11-3 3 0 0 3 0 -- 6 22

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Geen staff gevonden.

Dinsdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:30 Hierden JO11-2 --- 1b

Donderdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO11-2 --- 5c

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO11-2

Geen foto's gevonden.