Teams

Hierden MO13-1

zaterdag 19 september

0-1

Rood-Wit '58 MO13-1

zaterdag 26 september

SDV Barneveld MO13-2

11:15
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
26 sep. 11:15 veld 6 SDV Barneveld MO13-2 Hierden MO13-1 regulier
3 okt. 09:00 veld 3 Hierden MO13-1 Sparta Nijkerk MO13-2 regulier
24 okt. 11:30 veld 4 VVOP MO13-1 Hierden MO13-1 regulier
31 okt. 09:00 veld 1 Hierden MO13-1 DVS'33 Ermelo MO13-1 regulier
7 nov. 11:00 veld 1 Rood-Wit '58 MO13-1 Hierden MO13-1 regulier
21 nov. 09:00 veld 3 Hierden MO13-1 SDV Barneveld MO13-2 regulier
28 nov. 08:30 veld A Sparta Nijkerk MO13-2 Hierden MO13-1 regulier
5 dec. 10:45 veld 1 Hierden MO13-1 VVOP MO13-1 regulier
12 dec. 09:00 veld 1 DVS'33 Ermelo MO13-1 Hierden MO13-1 regulier

zaterdag 26 september

zaterdag 3 oktober

zaterdag 24 oktober

zaterdag 31 oktober

zaterdag 7 november

zaterdag 21 november

zaterdag 28 november

zaterdag 5 december

zaterdag 12 december

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
19 sep. 09:00 Hierden MO13-1 Rood-Wit '58 MO13-1 regulier 0-1
12 sep. 11:45 Hierden MO13-1 DVS'33 Ermelo MO13-1 beker 0-2
5 sep. 08:45 Nunspeet MO13-1 Hierden MO13-1 beker 2-0
29 aug. 10:00 Hierden MO13-1 Sparta Nijkerk MO13-2 beker 3-0

zaterdag 19 september

zaterdag 12 september

zaterdag 5 september

zaterdag 29 augustus

244 Meiden Onder 13 competitie (najaar)

seizoen - 2e klasse (2e klasse 03)
# Team G W G V P D + -
1 VVOP MO13-1 1 1 0 0 3 -- 10 1
2 Rood-Wit '58 MO13-1 1 1 0 0 3 -- 1 0
3 DVS'33 Ermelo MO13-1 1 0 1 0 1 -- 2 2
4 SDV Barneveld MO13-2 1 0 1 0 1 -- 2 2
5 Hierden MO13-1 1 0 0 1 0 -- 0 1
6 Sparta Nijkerk MO13-2 1 0 0 1 0 -- 1 10
 

Meiden Onder 13 beker poule

beker - Groep 2 (Groep 2 25)
# Team G W G V P D + -
1 Nunspeet MO13-1 3 3 0 0 9 -- 8 1
2 DVS'33 Ermelo MO13-1 3 2 0 1 6 -- 6 3
3 Hierden MO13-1 3 1 0 2 3 -- 3 4
4 Sparta Nijkerk MO13-2 3 0 0 3 0 -- 0 9

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Middenvelder

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Verdediger

Afgeschermd

Haklander, Gemma

Kok, Anouk

Aanvaller

Kok, Sterre

Nigro, Ivy

Samplonius, Merel

Teunissen, Yara

Middenvelder

Westerbroek, Noor

Staff

Broek, Henri

Trainer

Kok, Miranda

Trainer

Teunissen, Sander

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:45 - 20:00 Hierden MO13-1 4 5a

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:30 Hierden MO13-1 4 1a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden MO13-1

Geen foto's gevonden.