Teams

Hierden MO11-1

zaterdag 9 november

3-2

asv Dronten MO11-1

zaterdag 16 november

09:00

Nunspeet MO11-2

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
16 nov. 09:00 veld 2b Hierden MO11-1 Nunspeet MO11-2 regulier
23 nov. 10:00 veld 5 Urk MO11-1 Hierden MO11-1 regulier
30 nov. 09:00 veld 2 Hierden MO11-1 Batavia '90 MO11-1 regulier
7 dec. 08:30 veld 4 asv Dronten MO11-1 Hierden MO11-1 regulier
14 dec. 09:30 Veld 3 Batavia '90 MO11-1 Hierden MO11-1 regulier

zaterdag 16 november

zaterdag 23 november

zaterdag 30 november

zaterdag 7 december

zaterdag 14 december

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
9 nov. 09:00 Hierden MO11-1 asv Dronten MO11-1 regulier 3-2
2 nov. 08:30 Swift '64 MO11-1 Hierden MO11-1 regulier 0-2
19 okt. 09:00 Hierden MO11-1 Nunspeet MO11-1 beker 0-5
5 okt. 09:00 Hierden MO11-1 Urk MO11-1 regulier 2-7
28 sep. 08:45 Nunspeet MO11-2 Hierden MO11-1 regulier 4-8
21 sep. 09:00 Hierden MO11-1 Swift '64 MO11-1 regulier 2-7
14 sep. 10:00 Nunspeet MO11-2 Hierden MO11-1 beker 1-15
7 sep. 09:00 Hierden MO11-1 asv Dronten MO11-1 beker 9-2
31 aug. 09:30 Batavia '90 MO11-1 Hierden MO11-1 beker 4-0

zaterdag 9 november

zaterdag 2 november

zaterdag 19 oktober

zaterdag 5 oktober

zaterdag 28 september

zaterdag 21 september

zaterdag 14 september

zaterdag 7 september

zaterdag 31 augustus

253 Meiden Onder 11 competitie (najaar)

seizoen - 2e klasse (2e klasse 07)
# Team G W G V P D + -
1 Urk MO11-1 5 5 0 0 15 -- 43 2
2 asv Dronten MO11-1 6 3 1 2 10 -- 25 26
3 Hierden MO11-1 5 3 0 2 9 -- 17 20
4 Nunspeet MO11-2 5 2 0 3 6 -- 21 31
5 Swift '64 MO11-1 6 2 0 4 6 -- 25 24
6 Batavia '90 MO11-1 5 0 1 4 1 -- 8 36
 

Meiden Onder 11 beker poule

beker - Groep 1 (Groep 1 27)
# Team G W G V P D + -
1 Hierden MO11-1 3 2 0 1 6 -- 24 7
2 asv Dronten MO11-1 3 2 0 1 6 -- 23 12
3 Batavia '90 MO11-1 3 2 0 1 6 -- 14 7
4 Nunspeet MO11-2 3 0 0 3 0 -- 3 38
 

Meiden Onder 11 beker 1e ronde

beker - Groep 2 (Groep 2 01)
# Team G W G V P D + -
1 SC Bemmel MO11-1 1 1 0 0 3 -- 13 0
2 WSV MO11-1 1 1 0 0 3 -- 12 0
3 DEO MO11-1 1 1 0 0 3 -- 6 0
4 Nunspeet MO11-1 1 1 0 0 3 -- 5 0
5 ST: SVV'56/Kloosterhaar MO11-1 1 1 0 0 3 -- 5 0
6 SKV MO11-2 1 1 0 0 3 -- 3 1
7 Wilhelminaschool MO11-1 1 1 0 0 3 -- 3 1
8 VDZ MO11-1 1 1 0 0 3 -- 3 2
9 Vogido MO11-1 1 0 1 0 1 -- 3 3
10 BWO MO11-1 1 0 1 0 1 -- 3 3
11 Avanti W. MO11-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
12 DIO '30 MO11-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
13 Enter MO11-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
14 Go Ahead Kampen MO11-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
15 Heino MO11-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
16 IJVV MO11-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
17 Juventa '12 MO11-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
18 Reutum MO11-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
19 't Peeske MO11-1d 1 0 0 1 0 -- 2 3
20 Quick '20 MO11-1 1 0 0 1 0 -- 1 3
21 Sparta Nijkerk MO11-1 1 0 0 1 0 -- 1 3
22 Hierden MO11-1 1 0 0 1 0 -- 0 5
23 Juventa '12 MO11-2 1 0 0 1 0 -- 0 5
24 FC Eibergen MO11-1 1 0 0 1 0 -- 0 6
25 ZVV '56 MO11-1 1 0 0 1 0 -- 0 12
26 Union MO11-1 1 0 0 1 0 -- 0 13

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Haklander, Gemma

Kok, Sterre

Nigro, Ivy

Samplonius, Merel

Timmer, mila

Westerbroek, Noor

Staff

Teunissen, Sander

Teammanager

Geen trainingen gevonden.

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden MO11-1