Hierden JO8-1
zaterdag 13 april
zaterdag 20 april
Datum | Tijd | Veld | Thuis | Uit | Type | |
20 apr. | 10:00 | veld 5A A1 | Hierden JO8-1 | FC Horst JO8-1 | regulier | |
11 mei | 08:30 | veld 1 B1 | Robur et Velocitas JO8-2 | Hierden JO8-1 | regulier | |
18 mei | 10:00 | veld 5B A1 | Hierden JO8-1 | VSCO '61 JO8-1 | regulier |
zaterdag 20 april
zaterdag 11 mei
zaterdag 18 mei
Datum | Tijd | Thuis | Uit | Type | Uitslag | |
13 apr. | 09:00 | DVS'33 Ermelo JO8-1 | Hierden JO8-1 | regulier | -- | |
6 apr. | 10:00 | Hierden JO8-1 | OWIOS JO8-1 | regulier | -- | |
16 mrt. | 10:00 | Hierden JO8-1 | OWIOS JO8-1 | regulier | -- | |
9 mrt. | 10:30 | VSCO '61 JO8-1 | Hierden JO8-1 | regulier | -- | |
2 mrt. | 10:30 | Hierden JO8-1 | Unicum JO8-2 | regulier | -- | |
24 feb. | 10:00 | Rood-Wit '58 JO8-1 | Hierden JO8-1 | regulier | -- | |
3 feb. | 10:00 | Hierden JO8-1 | DVS'33 Ermelo JO8-1 | regulier | -- | |
27 jan. | 10:15 | FC Horst JO8-1 | Hierden JO8-1 | regulier | -- | |
20 jan. | 08:30 | Robur et Velocitas JO8-3 | Hierden JO8-1 | regulier | -- | |
16 dec. | 10:30 | Hierden JO8-1 | VVOP JO8-1 | regulier | -- | |
9 dec. | 10:30 | Hierden JO8-1 | DVS'33 Ermelo JO8-1 | regulier | -- | |
2 dec. | 10:00 | Hierden JO8-1 | FC Horst JO8-1 | regulier | -- | |
25 nov. | 08:30 | Veensche Boys JO8-1 | Hierden JO8-1 | regulier | -- | |
18 nov. | 08:30 | VVOP JO8-1 | Hierden JO8-1 | regulier | -- | |
11 nov. | 10:30 | Hierden JO8-1 | Unicum JO8-2 | regulier | -- | |
4 nov. | 09:00 | DVS'33 Ermelo JO8-1 | Hierden JO8-1 | regulier | -- | |
14 okt. | 08:30 | VVOP JO8-1 | Hierden JO8-1 | regulier | -- | |
7 okt. | 10:15 | Hierden JO8-1 | Sparta Nijkerk JO8-1 | regulier | -- | |
30 sep. | 10:30 | Hierden JO8-1 | FC Horst JO8-1 | regulier | -- | |
16 sep. | 08:30 | Sparta Nijkerk JO8-1 | Hierden JO8-1 | regulier | -- | |
9 sep. | 10:00 | Hierden JO8-1 | VVOP JO8-1 | regulier | -- | |
2 sep. | 08:45 | DVS'33 Ermelo JO8-1 | Hierden JO8-1 | regulier | -- |
zaterdag 13 april
zaterdag 6 april
zaterdag 16 maart
zaterdag 9 maart
zaterdag 2 maart
zaterdag 24 februari
zaterdag 3 februari
zaterdag 27 januari
zaterdag 20 januari
zaterdag 16 december
zaterdag 9 december
zaterdag 2 december
zaterdag 25 november
zaterdag 18 november
zaterdag 11 november
zaterdag 4 november
zaterdag 14 oktober
zaterdag 7 oktober
zaterdag 30 september
zaterdag 16 september
zaterdag 9 september
zaterdag 2 september
0326 Onder 8 Zwaluwen Jeugd Reeks
seizoen - 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) (1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 08)
Stand kan niet worden ingeladen.
0327 Onder 8 (2e fase)
seizoen - 1e klasse (2e fase) (1e klasse (2e fase) 02)
Stand kan niet worden ingeladen.
0328 Onder 8 (3e fase)
seizoen - 1e klasse (3e fase) (1e klasse (3e fase) 03)
Stand kan niet worden ingeladen.
0329 Onder 8 (4e fase)
seizoen - 1e klasse (4e fase) (1e klasse (4e fase) 04)
Stand kan niet worden ingeladen.
Speler
Steeg, Tygo van
Verdediger
Afgeschermd
Middenvelder
Afgeschermd
Verdediger
Afgeschermd
Verdediger
Afgeschermd
Middenvelder
Afgeschermd
Aanvaller
Afgeschermd
Aanvaller
Afgeschermd
Middenvelder
Afgeschermd
Keeper
Staff
Berg, Robin van den
Teammanager
Gouweleeuw, Patrick
Trainer/coach
Afgeschermd
Trainer/coach
Maandag
Tijd | Team | K.K. | Veld |
18:00 - 19:15 | Hierden JO8-1 | --- | 1c |
Woensdag
Tijd | Team | K.K. | Veld |
18:00 - 19:15 | Hierden JO8-1 | --- | 1 |
Geen wedstrijdverslagen gevonden.
Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO8-1Geen foto's gevonden.