Teams

Hierden JO8-3

zaterdag 7 december

DESZ JO8-2G

11:00

zaterdag 1 februari

Nunspeet JO8-3

08:45
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
1 feb. 08:45 3-veld 3 Nunspeet JO8-3 Hierden JO8-3 regulier
8 feb. 09:00 veld 5C Hierden JO8-3 Unicum JO8-5 regulier
15 feb. 09:00 veld 5 Horst FC JO8-3G Hierden JO8-3 regulier
7 mrt. 09:00 veld 5C Hierden JO8-3 DVS'33 Ermelo JO8-3 regulier
14 mrt. 08:30 veld 4 Unicum JO8-4 Hierden JO8-3 regulier
28 mrt. 08:45 veld 2 Lelystad '67 JO8-5 Hierden JO8-3 regulier
4 apr. 09:00 veld 5B Hierden JO8-3 asv Dronten JO8-6 regulier
18 apr. 08:30 veld 2 (trainingsveld) Go Ahead Kampen JO8-4 Hierden JO8-3 regulier
9 mei 09:00 veld 5C Hierden JO8-3 SC Genemuiden JO8-4 regulier
16 mei 09:00 veld 5B Hierden JO8-3 VSCO '61 JO8-2 regulier
23 mei 08:30 veld 2 (trainingsveld) Go Ahead Kampen JO8-3G Hierden JO8-3 regulier

zaterdag 1 februari

zaterdag 8 februari

zaterdag 15 februari

zaterdag 7 maart

zaterdag 14 maart

zaterdag 28 maart

zaterdag 4 april

zaterdag 18 april

08:30
veld 2 (trainingsveld)

zaterdag 9 mei

zaterdag 16 mei

zaterdag 23 mei

08:30
veld 2 (trainingsveld)
Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
7 dec. 11:00 DESZ JO8-2G Hierden JO8-3 regulier --
30 nov. 09:00 Hierden JO8-3 KHC JO8-2 regulier --
23 nov. 09:00 SV Zwolle JO8-2 Hierden JO8-3 regulier --
16 nov. 09:45 asv Dronten JO8-6 Hierden JO8-3 regulier --
9 nov. 08:45 SEH JO8-2 Hierden JO8-3 regulier --
2 nov. 09:00 Hierden JO8-3 OWIOS JO8-2 regulier --
26 okt. 09:00 Hierden JO8-3 Unicum JO8-5 regulier --
12 okt. 09:00 Hierden JO8-3 Berkum JO8-6G regulier --
5 okt. 11:15 asv Dronten JO8-5M Hierden JO8-3 regulier --
28 sep. 09:00 Hierden JO8-3 Unicum JO8-4 regulier --
11 sep. 18:15 Hierden JO8-3 Veensche Boys JO8-2 beker --

zaterdag 7 december

11:00
Veld 2B

zaterdag 30 november

09:00
veld 5b

zaterdag 23 november

zaterdag 16 november

zaterdag 9 november

08:45
veld 3

zaterdag 2 november

09:00
veld 5a

zaterdag 26 oktober

zaterdag 12 oktober

zaterdag 5 oktober

zaterdag 28 september

woensdag 11 september

0276 Onder 8 competitie (najaar)

seizoen - 5e klasse (5e klasse 02)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

seizoen - 5e klasse (5e klasse 01)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule

beker - Groep 5 (Groep 5 22)

Stand kan niet worden ingeladen.

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Besten, Fay den

Kok, Stan

Staff

Berg, Wouter van den

Besten, Berry den

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:15 Hierden JO8-3 --- 1b

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:15 Hierden JO8-3 --- 1b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO8-3

Geen foto's gevonden.