Teams

Hierden JO8-2

zaterdag 7 december

NSC Nijkerk JO8-1

09:00

zaterdag 1 februari

10:30

Apeldoornse Boys JO8-1

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
1 feb. 10:30 veld 5a Hierden JO8-2 Apeldoornse Boys JO8-1 regulier
8 feb. 11:00 veld 5 FC Horst JO8-2 Hierden JO8-2 regulier
15 feb. 09:00 2-veld 2 Hulshorst JO8-1 Hierden JO8-2 regulier
7 mrt. 10:30 veld 5B Hierden JO8-2 Groen Wit '62 JO8-3 regulier
14 mrt. 09:00 veld 4 Epe JO8-2G Hierden JO8-2 regulier
28 mrt. 10:30 veld 5B Hierden JO8-2 Eerbeekse Boys JO8-1 regulier
4 apr. 09:00 veld 4 Epe JO8-1G Hierden JO8-2 regulier
18 apr. 10:30 veld 5C Hierden JO8-2 Schalkhaar JO8-5 regulier
9 mei 10:30 veld 5B Hierden JO8-2 WSV JO8-2G regulier
16 mei 09:00 veld 1 DVS'33 Ermelo JO8-2 Hierden JO8-2 regulier
23 mei 10:30 veld 5C Hierden JO8-2 SP Teuge JO8-3 regulier

zaterdag 1 februari

zaterdag 8 februari

zaterdag 15 februari

zaterdag 7 maart

zaterdag 14 maart

zaterdag 28 maart

zaterdag 4 april

zaterdag 18 april

zaterdag 9 mei

zaterdag 16 mei

zaterdag 23 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
7 dec. 09:00 NSC Nijkerk JO8-1 Hierden JO8-2 regulier --
30 nov. 10:30 Horst FC JO8-3G Hierden JO8-2 regulier --
23 nov. 10:30 Hierden JO8-2 Elspeet JO8-1 regulier --
16 nov. 10:00 Rood-Wit '58 JO8-2 Hierden JO8-2 regulier --
2 nov. 10:30 Hierden JO8-2 VVOG JO8-5 regulier --
26 okt. 11:00 Hierden JO8-2 Nunspeet JO8-2G regulier --
12 okt. 10:30 Hierden JO8-2 Sparta Nijkerk JO8-5 regulier --
5 okt. 08:30 VVOG JO8-4G Hierden JO8-2 regulier --
28 sep. 10:30 Hierden JO8-2 Hulshorst JO8-1 regulier --
21 sep. 09:00 DVS'33 Ermelo JO8-3 Hierden JO8-2 regulier --
14 sep. 10:30 Hierden JO8-2 VVOG JO8-4G beker --
7 sep. 10:30 Hierden JO8-2 Rood-Wit '58 JO8-2 beker --
31 aug. 10:30 Elspeet JO8-1 Hierden JO8-2 beker --

zaterdag 7 december

09:00
3-pupveld A

zaterdag 30 november

zaterdag 23 november

zaterdag 16 november

zaterdag 2 november

10:30
veld 5b

zaterdag 26 oktober

zaterdag 12 oktober

zaterdag 5 oktober

zaterdag 28 september

zaterdag 21 september

zaterdag 14 september

10:30
veld 5a

zaterdag 7 september

zaterdag 31 augustus

10:30
1-hoofdveld

0276 Onder 8 competitie (najaar)

seizoen - 4e klasse (4e klasse 05)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

0304 Onder 8 competitie (voorjaar)

seizoen - 3e klasse (3e klasse 11)

Stand kan niet worden ingeladen.

 

B4555 Zwaluwen jeugdbeker Onder 8 poule

beker - Groep 4 (Groep 4 57)

Stand kan niet worden ingeladen.

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Staff

Geen staff gevonden.

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:15 Hierden JO8-2 --- 1b

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:15 - 19:15 Hierden JO8-2 --- 1b

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO8-2

Geen foto's gevonden.