Teams

Hierden MO17-1

zaterdag 26 september

ESC MO17-1

12:00

zaterdag 3 oktober

10:00

VVOG MO17-1

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
3 okt. 10:00 veld 4 Hierden MO17-1 VVOG MO17-1 regulier
10 okt. 12:15 veld 1-Hattem ST: HMC MO17-1 Hierden MO17-1 regulier
24 okt. 10:00 veld 3 Hierden MO17-1 Be Quick '28 MO17-1 regulier
31 okt. 13:00 Veld 6 Zeewolde MO17-1 Hierden MO17-1 regulier
7 nov. 10:00 veld 3 Hierden MO17-1 Swift '64 MO17-1 regulier
21 nov. 12:15 veld 2 SDV Barneveld MO17-1 Hierden MO17-1 regulier
28 nov. 10:00 veld 3 Hierden MO17-1 VVOP MO17-1 regulier
5 dec. 11:45 veld 1 Berkum MO17-1 Hierden MO17-1 regulier
12 dec. 10:00 veld 3 Hierden MO17-1 WVF MO17-1 regulier

zaterdag 3 oktober

zaterdag 10 oktober

zaterdag 24 oktober

zaterdag 31 oktober

zaterdag 7 november

zaterdag 21 november

zaterdag 28 november

zaterdag 5 december

zaterdag 12 december

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
26 sep. 12:00 ESC MO17-1 Hierden MO17-1 regulier --
19 sep. 12:00 Hierden MO17-1 Sparta Nijkerk MO17-1 regulier 4-7
12 sep. 12:00 VVOG MO17-1 Hierden MO17-1 beker 5-3
5 sep. 12:00 Hierden MO17-1 Zeewolde MO17-1 beker 2-6

zaterdag 26 september

zaterdag 19 september

zaterdag 12 september

zaterdag 5 september

239 Meiden Onder 17 competitie (najaar)

seizoen - 1e klasse (1e klasse 1)
# Team G W G V P D + -
1 Berkum MO17-1 1 1 0 0 3 -- 8 1
2 Zeewolde MO17-1 1 1 0 0 3 -- 5 1
3 Sparta Nijkerk MO17-1 1 1 0 0 3 -- 7 4
4 WVF MO17-1 1 1 0 0 3 -- 4 1
5 ST: HMC MO17-1 1 0 1 0 1 -- 2 2
6 Swift '64 MO17-1 1 0 1 0 1 -- 2 2
7 SDV Barneveld MO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 VVOP MO17-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 Hierden MO17-1 1 0 0 1 0 -- 4 7
10 ESC MO17-1 1 0 0 1 0 -- 1 4
11 VVOG MO17-1 1 0 0 1 0 -- 1 5
12 Be Quick '28 MO17-1 1 0 0 1 0 -- 1 8
 

Meiden Onder 17 beker poule

beker - Groep 1 (Groep 1 11)
# Team G W G V P D + -
1 VVOG MO17-1 2 2 0 0 6 -- 8 5
2 Zeewolde MO17-1 2 1 0 1 3 -- 8 5
3 Hierden MO17-1 2 0 0 2 0 -- 5 11

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Berg, Rachel van den

Bruijnes, Marit

Jans, Gerianne

Jonker, Emma

Kleermaker, Sanne

Panhuis, Esmee van

Rosendal, Marleen

Wels, Lisa

Zanten, Julia van

Staff

Broek, Imre van den

Wels-Timmer, Jacqueline

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:45 - 20:00 Hierden MO17-1 10 1a

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:45 - 20:00 Hierden MO17-1 10 2a

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden MO17-1

Geen foto's gevonden.