Teams

Hierden JO15-3

zaterdag 28 maart

10:45

Prins Bernhard JO15-1

zaterdag 4 april

Nunspeet JO15-4

08:45
Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
4 apr. 08:45 4-veld 4 Nunspeet JO15-4 Hierden JO15-3 regulier
18 apr. 10:30 veld 1 Hierden JO15-3 VSCO '61 JO15-3 regulier
9 mei 09:00 veld 2 BAS JO15-2G Hierden JO15-3 regulier
16 mei 11:30 Veld 5 Zeewolde JO15-4 Hierden JO15-3 regulier
23 mei 10:30 veld 4 Hierden JO15-3 Swift '64 JO15-2 regulier

zaterdag 4 april

zaterdag 18 april

zaterdag 9 mei

zaterdag 16 mei

zaterdag 23 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
28 mrt. 10:45 Hierden JO15-3 Prins Bernhard JO15-1 regulier --
21 mrt. 10:30 Hierden JO15-3 Lelystad '67 JO15-4 regulier --
14 mrt. 10:45 Hierden JO15-3 VVOG JO15-5 regulier --
7 mrt. 08:30 WHC JO15-4 Hierden JO15-3 regulier 6-2
15 feb. 10:30 Hierden JO15-3 Elspeet JO15-1 regulier 4-2
8 feb. 08:45 Stroe JO15-2 Hierden JO15-3 regulier 4-2
1 feb. 10:45 Hierden JO15-3 Lelystad '67 JO15-4 regulier --
14 dec. 08:30 SDC Putten JO15-3 Hierden JO15-3 regulier 4-4
7 dec. 10:45 Hierden JO15-3 Stroe JO15-2 regulier 1-1
30 nov. 10:30 Hierden JO15-3 VVOP JO15-4 regulier 10-2
23 nov. 09:00 SDV Barneveld JO15-4 Hierden JO15-3 regulier 2-3
16 nov. 10:30 Hierden JO15-3 Veensche Boys JO15-2G regulier 6-4
9 nov. 10:30 Hierden JO15-3 DVS'33 Ermelo JO15-4 regulier 8-1
2 nov. 10:30 EFC '58 JO15-2 Hierden JO15-3 regulier 13-1
12 okt. 11:00 Sparta Nijkerk JO15-4 Hierden JO15-3 regulier 0-10
5 okt. 10:30 Hierden JO15-3 VVOG JO15-6 regulier 4-6
28 sep. 09:30 Prins Bernhard JO15-1 Hierden JO15-3 regulier 3-5
21 sep. 10:30 Hierden JO15-3 VVOP JO15-3 regulier 2-9
14 sep. 09:30 EFC '58 JO15-2 Hierden JO15-3 beker 7-3
7 sep. 10:30 Hierden JO15-3 VVOG JO15-6 beker 9-1
31 aug. 12:00 DVS'33 Ermelo JO15-4 Hierden JO15-3 beker 1-4

zaterdag 28 maart

zaterdag 21 maart

zaterdag 14 maart

zaterdag 7 maart

zaterdag 15 februari

zaterdag 8 februari

zaterdag 1 februari

zaterdag 14 december

zaterdag 7 december

zaterdag 30 november

zaterdag 23 november

zaterdag 16 november

zaterdag 9 november

zaterdag 2 november

zaterdag 12 oktober

zaterdag 5 oktober

zaterdag 28 september

zaterdag 21 september

zaterdag 14 september

zaterdag 7 september

zaterdag 31 augustus

0245 Onder 15 competitie (najaar)

seizoen - 5e klasse (5e klasse 05)
# Team G W G V P D + -
1 EFC '58 JO15-2 11 10 0 1 30 -- 92 12
2 VVOP JO15-3 11 10 0 1 30 -- 70 15
3 Stroe JO15-2 11 7 1 3 22 -- 37 17
4 SDV Barneveld JO15-4 11 7 0 4 21 -- 70 25
5 Hierden JO15-3 11 6 2 3 20 -- 54 45
6 Prins Bernhard JO15-1 11 5 1 5 16 -- 36 31
7 Veensche Boys JO15-2G 11 5 0 6 15 -- 27 50
8 VVOG JO15-6 11 4 1 6 13 -- 29 42
9 VVOP JO15-4 10 3 1 6 10 -- 34 61
10 Sparta Nijkerk JO15-4 10 3 0 7 9 -- 20 65
11 SDC Putten JO15-3 11 1 2 8 5 -- 20 57
12 DVS'33 Ermelo JO15-4 11 0 0 11 0 -- 12 81
 

0247 Onder 15 competitie (voorjaar)

seizoen - 5e klasse (5e klasse 16)
# Team G W G V P D + -
1 Swift '64 JO15-2 3 3 0 0 9 -- 18 2
2 Nunspeet JO15-4 4 3 0 1 9 -- 21 10
3 Zeewolde JO15-4 3 2 1 0 7 -- 8 2
4 Lelystad '67 JO15-4 3 2 1 0 7 -- 10 5
5 WHC JO15-4 1 1 0 0 3 -- 6 2
6 Elspeet JO15-1 3 1 0 2 3 -- 9 11
7 Hierden JO15-3 3 1 0 2 3 -- 8 12
8 Stroe JO15-2 3 1 0 2 3 -- 7 12
9 BAS JO15-2G 3 1 0 2 3 -- 6 14
10 VSCO '61 JO15-3 4 1 0 3 3 -- 10 23
11 Prins Bernhard JO15-1 3 0 1 2 1 -- 6 10
12 VVOG JO15-5 3 0 1 2 1 -- 9 15
 

Onder 15 beker poule

beker - Groep 5 (Groep 5 25)
# Team G W G V P D + -
1 EFC '58 JO15-2 3 3 0 0 9 -- 25 5
2 Hierden JO15-3 3 2 0 1 6 -- 16 9
3 VVOG JO15-6 3 1 0 2 3 -- 11 15
4 DVS'33 Ermelo JO15-4 3 0 0 3 0 -- 3 26

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Blaauw, Martijn

Fonge, Nathaniël

Kok, Jurre

Poppe, Allard van de

Visser, Stijn

Staff

Afgeschermd

Teammanager

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO15-3 9 5b

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
18:00 - 19:15 Hierden JO15-3 9 5d

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden JO15-3

Geen foto's gevonden.