Teams

Hierden MO15-2

zaterdag 7 december

2-2

Sparta Nijkerk MO15-2

zaterdag 1 februari

09:30

SDC Putten MO15-2

Datum Tijd Veld Thuis Uit Type
1 feb. 09:30 veld 3 Hierden MO15-2 SDC Putten MO15-2 regulier
8 feb. 12:30 Veld 7 Zeewolde MO15-2 Hierden MO15-2 regulier
15 feb. 09:00 veld 6 DVS'33 Ermelo MO15-1 Hierden MO15-2 regulier
7 mrt. 09:00 veld 4 Hierden MO15-2 SDV Barneveld MO15-2 regulier
28 mrt. 09:30 veld 4 Hierden MO15-2 Sparta Nijkerk MO15-2 regulier
4 apr. 11:00 2-veld 2 Hulshorst MO15-1 Hierden MO15-2 regulier
18 apr. 09:30 veld 4 Hierden MO15-2 Victoria Boys MO15-1 regulier
9 mei 09:00 veld 1 Hierden MO15-2 VVOP MO15-1 regulier
16 mei 10:30 veld 2 SDC Putten MO15-1 Hierden MO15-2 regulier
23 mei 09:00 veld 1 Hierden MO15-2 Batavia '90 MO15-2 regulier

zaterdag 1 februari

zaterdag 8 februari

zaterdag 15 februari

zaterdag 7 maart

zaterdag 28 maart

zaterdag 4 april

zaterdag 18 april

zaterdag 9 mei

zaterdag 16 mei

zaterdag 23 mei

Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag
7 dec. 09:00 Hierden MO15-2 Sparta Nijkerk MO15-2 regulier 2-2
30 nov. 09:30 Hierden MO15-2 Batavia '90 MO15-2 regulier 8-6
23 nov. 11:30 Zeewolde MO15-2 Hierden MO15-2 regulier 10-3
16 nov. 09:00 Hierden MO15-2 Nunspeet MO15-1 regulier 2-10
9 nov. 09:30 Hierden MO15-2 Hulshorst MO15-1 regulier 3-4
2 nov. 09:00 DVS'33 Ermelo MO15-1 Hierden MO15-2 regulier 2-0
26 okt. 08:30 SDC Putten MO15-2 Hierden MO15-2 regulier 3-1
12 okt. 10:30 Stroe MO15-1 Hierden MO15-2 regulier 18-0
5 okt. 09:00 Hierden MO15-2 VVOP MO15-1 regulier 1-3
21 sep. 09:30 Hierden MO15-2 DSV '61 MO15-1 regulier 2-1
14 sep. 08:45 Nunspeet MO15-1 Hierden MO15-2 beker 1-8
7 sep. 09:00 Hierden MO15-2 DSV '61 MO15-1 beker 3-3
4 sep. 19:00 Hulshorst MO15-1 Hierden MO15-2 beker 9-0

zaterdag 7 december

zaterdag 30 november

zaterdag 23 november

zaterdag 16 november

zaterdag 9 november

zaterdag 2 november

zaterdag 26 oktober

zaterdag 12 oktober

zaterdag 5 oktober

zaterdag 21 september

zaterdag 14 september

zaterdag 7 september

woensdag 4 september

241 Meiden Onder 15 competitie (voorjaar)

seizoen - 2e klasse (2e klasse 02)
# Team G W G V P D + -
1 Batavia '90 MO15-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
2 DVS'33 Ermelo MO15-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
3 Hierden MO15-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
4 Hulshorst MO15-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
5 SDC Putten MO15-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
6 SDC Putten MO15-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
7 SDV Barneveld MO15-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
8 Sparta Nijkerk MO15-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
9 Victoria Boys MO15-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
10 VVOP MO15-1 0 0 0 0 0 -- 0 0
11 Zeewolde MO15-2 0 0 0 0 0 -- 0 0
 

248 Meiden Onder 15 competitie (najaar)

seizoen - 2e klasse (2e klasse 14)
# Team G W G V P D + -
1 Stroe MO15-1 10 10 0 0 30 -- 94 2
2 Zeewolde MO15-2 10 7 2 1 23 -- 39 13
3 Hulshorst MO15-1 9 6 2 1 20 -- 30 16
4 Sparta Nijkerk MO15-2 10 6 2 2 20 -- 30 11
5 VVOP MO15-1 10 6 1 3 19 -- 33 18
6 DVS'33 Ermelo MO15-1 9 4 1 4 13 -- 13 21
7 Nunspeet MO15-1 10 4 0 6 12 -- 35 49
8 Hierden MO15-2 10 2 1 7 7 -- 22 59
9 Batavia '90 MO15-2 10 1 2 7 5 -- 16 65
10 DSV '61 MO15-1 10 1 1 8 4 -- 11 32
11 SDC Putten MO15-2 10 1 0 9 3 -- 13 50
 

Meiden Onder 15 beker poule

beker - Groep 2 (Groep 2 06)
# Team G W G V P D + -
1 Hulshorst MO15-1 3 2 1 0 7 -- 21 2
2 Hierden MO15-2 3 1 1 1 4 -- 11 13
3 DSV '61 MO15-1 3 0 3 0 3 -- 7 7
4 Nunspeet MO15-1 3 0 1 2 1 -- 5 22

Speler

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Afgeschermd

Dijk, Evy van

Foppen, Merel

Holleman, Tara

Jans, Gerianne

Kappert, Noëlle

Rosendal, Marleen

Wels, Lisa

Staff

Foppen, Brigitte

Teammanager

Rosendal, Peter

Trainer

Wels-Timmer, Jacqueline

Trainer

Maandag

Tijd Team K.K. Veld
19:15 - 20:30 Hierden MO15-2 6 1a

Woensdag

Tijd Team K.K. Veld
19:15 - 20:30 Hierden MO15-2 6 5d

Geen wedstrijdverslagen gevonden.

Abonneren op de wedstrijden van Hierden MO15-2

Geen foto's gevonden.